Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-11-13, 00:21   #1
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie Nr 1 Cotygodnika Altarońskiego

ALTARON24 NEWS


Bitwa o Transfer
Korespondenci z całego świata donoszą, że wciąż i wciąż trwają spory i protesty odnośnie tego, czy licznym zwolennikom świata PvP, którym nagle świat PvP zbrzydł, należy się darmowy bilet w jedną stronę do raju wszelkich farmerów, czyli na non-PvP. Setki zapisanych stron, godziny rozmów i niejeden strajk głodowy póki co nie przyniosły jeszcze żadnego rezultatu. Nie wiadomo czy to z powodu samego pomysłu czy zwyczajnie administracja zapomniała jak się loguje na forum. Niemniej jednak, pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać słów jednego z dyktatorów Altaronu, w nadziei, że może czegoś się dowiemy.
Zwolennicy tej opcji odwołują się między innymi do konwencji praw człowieka, konwencji genewskiej, konwencji praw gracza, a także traktatu naukowego o wpływie kolejnej śmierci na stan psychiczny graczy i spadek ambicji, szanowanego i cenionego naukowca, profesora Baltazara Pumeksu.
Przeciwnicy tego rozwiązania, zatwardziali konserwatyści, a także Ruch Poparcia Kota Slythi głośno mówią o problemach świata Non-PvP, gdzie ostatnimi czasy wielu młodocianych chuliganów dopuszcza się aktów przemocy na nieletnich czerwiach. Zjawisko to narasta z dnia na dzień, a niektórzy z czerwiorodziców odmawiają udziału ich dzieci w wyprawach ich dzieci "na ludzi". Nikt nie wie jak ten konflikt się zakończy, lecz możemy mieć do czynienia z pierwszym demograficznym kryzysem wśród czerwi i wpisaniem tego gatunku na listę gatunków zagrożonych wyginięciem. Prócz tego wiele osób ostatnimi czasy skarży się na szalejących bandytów, którzy notorycznie grożą "zluruję ci mobuf i padnierz". Nie do końca wiadomo jeszcze o co chodzi, ale ekipa Altaron24 postara się przyjrzeć tej sprawie!

Update, już niedługo?
Wiele osób zadaje sobie to i podobne pytania. Na ustach tysięcy Altarońskich graczy często pojawia się pytanie: "Co z tym Altaronem?". Zmartwieni wielbiciele katowania niewinnych stworzeń i ogołacania ich trucheł z pewnością wyczekują okazji do przetrzebienia populacji kolejnego gatunku. Póki co jednak pozostaje nam wszystkim zacisnąć zęby i znów iść mordować wiwerny, smoki i przypadkowych NPCów. W najbliższym czasie postaramy się dla was o więcej informacji, a może nawet wywiad z którymś z członków Altaron Crew. Należy jednak pamiętać, że to ludzie zapracowani. Lista żądań graczy rośnie, a wszyscy doskonale wiemy, że Grupa Trzymająca Władzę nie spoczywa na laurach, a pragnie spełnić wszystkie oczekiwania wobec kolejnych update'ów, jak to czynili do tej pory. Wszyscy pamiętamy łatkę ze zmianą puginałów czy też zmniejszenie o 0,01 wagi pustych fiolek względem pełnych. Po tak zdecydowanych i konkretnych działaniach możemy już sobie wyobrazić co będzie następne. Pozostawmy ten temat otwartym, z nadzieją, że uda nam się porozmawiać z kimś z ekipy.

Konkursowy przekręt!
Cenny Informator donosi, że wśród jury konkursu zdjęciowego zapanowała korupcja, a zdjęcia oceniano na podstawie nie zawartości, a po imieniu autora. Nie udało nam się uzyskać dalszych informacji o tej sprawie, lecz z pewnością wszyscy już wiedzą, że konkurs wstrzymano z powodu rzekomego "braku zainteresowania". Setki nadesłanych prac mówią jednak same za siebie i nietrudno się domyślić, że PROBLEM JEST GDZIE INDZIEJ! Udało się nam porozmawiać natomiast z cenionym graczem, który prosił o anonimowość. Jednym z uczestników konkursu, którym zdecydowanie wstrząsnęło, gdy ogłoszono zawieszenie konkursu na czas nieokreślony:
Anonimowy Gracz: "Wstrząsnęło mną, gdy ogłoszono zawieszenie konkursu! Nie wiem co zrobić mam teraz ze sobą. Moje życie utraciło sens, a Altaron nie dostarcza radości. Przechodząc przez rozmaite miejsca przypominają mi się moje prace, które pozostaną w czyśćcu dla konkursowych fotografii po wsze czasy. Nie wiem. Nadmiar czasu muszę jakoś spożytkować, myślę, czy nie zacząć uprawiać marchewki na potrzeby Altarońskiej Armii."
Jak widać, decyzje Administracji odbijają się na wszystkich. Czy w tej sprawie zostaną podjęte dalsze działania ze strony rządzących? Tego dowiemy się już za tydzień!

Pisane for fun, bo coś się na forum dziać musi. Jak komuś się nie podoba, to peszek. Jak podoba, to się cieszę. Widzimy się za tydzień! ; )
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 07:02   #2
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

No, no. Czekam na kolejną część ;)
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 09:36   #3
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

w końcu jakieś normalne altaron newsy, bo te wsześniejsze były słabe jak skill arkona w rzucaniu krzaków. Miło się czyta, a i kto nie gra a tylko czasem wbija na forum może ogarnąć mniej więcej co się dzieje ;P
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 11:35   #4
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Normalnie jak czytam twoje wypowiedzi to dno, ale trzeba przyznac ze do newsow sie nadajesz!

GZ i czekam na kolejne bo nawet mi sie nie chce sciagac altaronu
ordzinal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 12:38   #5
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

jakieś screeny i na główną się nadaje :D powodzenia w dalszym pisaniu !
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 13:06   #6
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

fajnie się czytam czekam na następne Newsy :)
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 13:41   #7
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

mistrz :D takie newsy to mogę czytać codziennie!
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 16:34   #8
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Dobra robota, już czekam ze zniecierpliwieniem na nr 2
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 16:36   #9
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

I like it

znaki
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-13, 17:09   #10
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

I wszystko wyciekło, co do joty!
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin