Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-10-22, 14:59   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Dodanie craftingu kamieni do wnek dajacych regen osobno hp/many oraz speeda

Proponuje dodac crafting kamieni do wnek dajacych nam regen hp, many oraz speeda postaci.

Zapytacie z czego ten crafting? Sam nie wiem, propozycja wpadla mi pare miesiecy temu i czekala az znajde czas napisac, pierwotnie myslalem o przyszlosci i moze zastosowaniu dla bursztynu z namitryi jezeli administracja nie ma nic zaplanowanego dla niego ale namitrya nie wiadomo czy i kiedy wejdzie takze trzeba szukac alternatyw. Byc moze samorodki zlota? A moze przywrocic usuniete kamienie z mapy ktore kiedys ozdabialy nam respy? Tak, wlasnie te z ktorych mozna bylo kilofem pozyskac proszki do ulepszania run. Czemu by nie? Byly glosy za przywroceniem ich chociazby dla ozdoby. Mozna dodac odpowiednie proszki, przy odpowiedniej ich ilosci laczymy w kostce w calosc i mamy kamien czy co tam.

A teraz bonusy w liczbach.

Uwazam ze regen hp/many dla 1 wneki powinien byc taki sam lub lekko mniejszy jak po zjedzeniu pozywienia przez nasza postac. Nie zapominajmy ze taki regen z wnek bylby nieskonczony wiec trzeba tutaj to dobrze przemyslec. Jest to o tyle fajna opcja ze na niskich poziomach naszych postaci (np 20 czy 50) znalazloby to dobre zastosowanie np zanim wejdziemy z dobrym dmg z seta, po huncie na hlvlu np idac afk szybciej odnowimy olbrzymie ilosci hp/many ALE przede wszystkim najwiekszy plus jaki tu widze to pomoc przy robieniu run u magow. Wyobraz sobie teraz pelny set z regenem many plus wszystkie inne opcje na szybszy regen many. Robienie run afk nabierze nowego znaczenia bo runki beda szybciej wpadac. Minus jaki widze jest taki ze czara many, przedmiot dostepny z trudnej misji, czesciowo utraci na znaczeniu kiedy bedzie mozna miec seta pod regen many. No i ta nieskonczonosc regenu, moze nam zastapic pierscienie czy pozywienie ale razem dadza wiecej.

A speed we wnekach? Tutaj prosto, 10 lvli na wneke mysle ze wpasuje sie. Ani za duzo ani za malo a glownie posluzy do podmiany innego seta podczas dalekich podrozy/robienia dziennych misji/ucieczek w pvp.

Ostatnio edytowane przez Xaderon ; 21-10-22 o 15:05
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-22, 11:26   #2
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

ale bez sensu propozycja. Głupszej nie widziałem dawno
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-22, 15:57   #3
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Sam nie wiem, propozycja wpadla mi pare miesiecy temu i czekala az znajde czas napisac
Propozycja? Prędzej pomysł.

Ale tak w sumie to w jakim celu to? I tak nikt nie będzie tego używał.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin