Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-13, 00:24   #1
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie Błąd czaru ofensywnego z leczniczym

Chciałbym zgłosić błąd jaki wystąpił. W dniu dzisiejszym chwilę po północy w trakcie dobijania poziomu na katakumbach spotkała mnie taka sytuacja. Po użyciu czaru ofensywnego" Haper Tewo Olta ", nie mogłem użyć czaru leczniczego " Tapen Tawis ". Proszę o sprawdzenie. Jednocześnie informuję, że w wyniku tego błędu poniosłem śmierć. W skutek czego utraciłem błogosławieństwa warte 19 Talarów, Poziom Magiczny = 15 punktów nauki oraz praktycznie cały poziom doświadczenia. Rozumiem też, że każdy może tak mówić... miałem 2-5 % procent od wbicia aby awansować na 151 poziom. Oto dowody :

2013-08-06 00:07:53 Gracz poległ na poziomie 150 , pokonany przez wampira,wiecznego pokutnika.

Można sprawdzić godzinę w jakiej poniosłem śmierć.



Na zdjęciu widać moment samego awansu, godzinę tego awansu i datę jako potwierdzenie, że jest to prawdziwy SS. Niestety nie posiadam screena z " Komunikatów" gdyż wyświetlane są u mnie dopiero od godz. 00:37



Z tych dowodów wynika, że nikt nie jest w stanie awansować z 149 poziomu na 150 w 20 minut :) a jak wiemy przy śmierci tracimy praktycznie 100% doświadczenia.

Proszę o w miarę szybkie wyjaśnienie sprawy.

Pozdrawiam, Matt
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 06-08-13, 01:16   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

tak bardzo spoiler, usuń te zdjęcia i wrzuć bez pokazanego setu, o ile wiem nie można ujawniać setów mieszanych ^^
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-08-13, 06:49   #3
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
Niby nie można a wszyscy wiemy jak to wygląda... Swego czasu były na wiki, ale zostały usunięte, bo niektórym egoistom się to nie spodobało. Nikt Ci nic nie zrobi jak pochwalisz się koledze nowo odnalezionym setem. Jeśli nie zaczniesz robić o tym ogólnodostępnych "poradników" nikt nie powinien mieć pretensji...
Poza tym na screenie nie ma nigdzie napisane, że jest to set mieszany. Równie dobrze mogą to być losowo nałożone itemy.


Co do Twojego błędu to może miałeś laga(net) lub za słabo nacisnąłeś klawisz na klawiaturze. Znając trochę grę, grając magiem nie biegałeś 10-20 sekund bez możliwości leczenia, tylko spadłeś na kombo.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 06-08-13, 08:29   #4
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Nie zdarzyło się, żeby 2 pokutniki mnie ściągnęły na kombo. Ba widziałem jak mam 300-400hp i użyłem odpowiedniej siły nacisku na klawisz.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 06-08-13, 09:47   #5
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Jakoś ja nie widzę dowodu na to ze śmierć wynikła z użycia "Haper Tewo Olta". I tak raczej rekompensaty za to nie dostaniesz.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 06-08-13, 10:38   #6
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Sis wyczytaj dobrze. Proszę o sprawdzenie kompatybilności czaru Haper Tewo Olta z Tapen Tawisem. Sam moment śmierci nie uwiecznie bo się tego nie spodziewałem. Daje dowody na to, że byłem o krok od wbicia 151 poziomu. W razie przypadku rekompensaty, chcę udowodnić ilość posiadanego doświadczenia w chwili śmierci. W ogóle chciałbym o wypowiedź administracji bo opinie graczy czy dostane rekompensatę czy też nie, akurat nie są pomocne.
ReeZo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin