Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-07-15, 20:20   #101
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na wyższych poziomach będzie bił Pan tak samo jak przed łatką bito. Przed łatką jedyna różnica była taka, że szybciej się to osiągało.

Legowisk potworów podatnych na światło oczywiście jest więcej.
Wybierając te dla wojownika od początku:
- Wszystkie Krasnoludy
- Bagny
- Orki
- Wampiry, itp. grobowiec nr IV lub na ankardii ze Złotymi Szkieletami
- Kościeje w podziemiach wschodniego Raindaru
- Trolle Twardziele, Siłacze, itp
- Umarłe Mnichy ze Strażnikami Krypt
- Pradawne Elfy
- Kościane Smoki
- Klasztor w podziemiach grobowca IV
- Podziemny Raindar zachodnia strona
- Profany
- Rezydencja Rodu Złotej Podkowy
- Legioniści

Dodatkowo na Kościanych Smokach, o których pisze Pan, że robi się 250-300k doświadczenia inni robią 700k.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:12   #102
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Dodatkowo na Kościanych Smokach, o których pisze Pan, że robi się 250-300k doświadczenia inni robią 700k.
Dla mnie ten resp jest przereklamowany, na górskich dochodziłem momentami do 700 k/h, przy czym mają o wiele stabilniejszy dmg, nie musiałem czekać jak debil na altarońską noc i przechodzić przez upierdliwych wiarołomców, nieobliczalnych pokutników itp.

Odradzam ogólnie skupianie się na exp/h, wkręciłem się w coś takiego i to odebrało mi resztki przyjemności z grania, podobnie jak ranking.

Krasnoludy są wrażliwe na światło? Myślałem że obojętne..

MG Altrel Mam pytanie, a nie chce zakładać tematu: Czy to tak ma być że kolstelnaar "wyłącza" comolefe?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:26   #103
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tak ma być, jeden czar zastępuje drugi, gdyby się sumowały to wojownik byłby nieśmiertelny.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:31   #104
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tak ma być, jeden czar zastępuje drugi, gdyby się sumowały to wojownik byłby nieśmiertelny.
Potem trzeba długo czekać na cd comolefy, a są sytuacje (pvm) że trzeba sie poratować kosteelnarem - expiąc na kościanych i przechodząc przez pokutników, albo gdy dostaniemy multikombo.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:34   #105
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Szczerze mówiąc nigdy nie widziałem, by ktoś używał 'como lefa' na kościanych smokach, ten czar jest tam praktycznie zbyteczny, srebrne naszyjniki w pełni wystarczą.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:34   #106
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ale sądzi Pan, że ja będę na krasnalach 100 lvl biegał? Albo orkach? Czy kościejach? Solo na Profanach? A ekipy nie da sie zebrać.

Owszem robili wariaty 700k/h ale na bonusie w nocy, a ja bym pograł więcej jak 2,5h dziennie. 3 Pokutniki robią ze mną co chcą. Wiem, że broni się pan jak może ale to nie przynosi przyjemności, irytuje wręcz. W dodatku jak słyszę, że Necro Najt robi prawie 1kk na Trollach Górskich, to nie fair, że ja na kościanych tak nie mogę.. On nie może bić Kościanych a ja Górskich, to trochę nie fair nie sądzi Pan?

Najbardziej boli to, że jak nie ma nocy i bonusu to jest kiepsko, może dodać bonus nocny chociaż do wszystkich , nawet tych w podziemiach, to byłoby już coś, bo poszedłbym na wampiry na cmentarzu koło miasta, mogę pozbierać skrzydełka zarobić i w miarę exp..

A i kwestia amuletów, przydalby się jakiś npc. Żeby kupić sprzedać. Ale nie musi to być za 1k, może być więcej. Teraz nie mając amuletów na manę, to nawet nie chce się ruszać z dp. Albo niech spadają częściej. Na prawdę brakuje ich na serwerze i byłby handel, po 2k za brązowy z kościanych to chociaż ciut się zarobi. O ile sam dla siebei nie zostawię.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 21:43   #107
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Ale sądzi Pan, że ja będę na krasnalach 100 lvl biegał? Albo orkach? Czy kościejach? Solo na Profanach? A ekipy nie da sie zebrać.

Owszem robili wariaty 700k/h ale na bonusie w nocy, a ja bym pograł więcej jak 2,5h dziennie. 3 Pokutniki robią ze mną co chcą. Wiem, że broni się pan jak może ale to nie przynosi przyjemności, irytuje wręcz. W dodatku jak słyszę, że Necro Najt robi prawie 1kk na Trollach Górskich, to nie fair, że ja na kościanych tak nie mogę.. On nie może bić Kościanych a ja Górskich, to trochę nie fair nie sądzi Pan?

Najbardziej boli to, że jak nie ma nocy i bonusu to jest kiepsko, może dodać bonus nocny chociaż do wszystkich , nawet tych w podziemiach, to byłoby już coś, bo poszedłbym na wampiry na cmentarzu koło miasta, mogę pozbierać skrzydełka zarobić i w miarę exp..

A i kwestia amuletów, przydalby się jakiś npc. Żeby kupić sprzedać. Ale nie musi to być za 1k, może być więcej. Teraz nie mając amuletów na manę, to nawet nie chce się ruszać z dp. Albo niech spadają częściej. Na prawdę brakuje ich na serwerze i byłby handel, po 2k za brązowy z kościanych to chociaż ciut się zarobi. O ile sam dla siebei nie zostawię.
Wypisywałem wszystkie legowiska po kolei, zaznaczyłem to. Tak - samemu na profanach można zdobywać doświadczenie będąc wojownikiem duchownym. Ściągnąć na siebie 3 pokutników znając legowisko jest dość trudno, wrzucając wtedy kostelnaara można się ich szybko pozbyć biorąc pod uwagę, że ich podatność na świętość wynosi aż 25%. O bonusie już napisałem jak działa i nie będzie to zmieniane. Na kościanych smokach brązowe amulety chroniące przed wysysaniem many są zbędne, ale tu pewnie miał Pan na myśli widma. Amulety te lecą częściej z wampirów i to w sporych ilościach. Nekromanci zadają więcej obrażeń, więc robią więcej doświadczenia/godzinę, Pan jest blokerem.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 27-07-15, 01:00   #108
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Na wyższych poziomach będzie bił Pan tak samo jak przed łatką bito. Przed łatką jedyna różnica była taka, że szybciej się to osiągało.

Legowisk potworów podatnych na światło oczywiście jest więcej.
Wybierając te dla wojownika od początku:
- Wszystkie Krasnoludy
- Bagny
- Orki
- Wampiry, itp. grobowiec nr IV lub na ankardii ze Złotymi Szkieletami
- Kościeje w podziemiach wschodniego Raindaru
- Trolle Twardziele, Siłacze, itp
- Umarłe Mnichy ze Strażnikami Krypt
- Pradawne Elfy
- Kościane Smoki
- Klasztor w podziemiach grobowca IV
- Podziemny Raindar zachodnia strona
- Profany
- Rezydencja Rodu Złotej Podkowy
- Legioniści

Dodatkowo na Kościanych Smokach, o których pisze Pan, że robi się 250-300k doświadczenia inni robią 700k.
wypowiem się jako 145 wojownik duchowny alchemik:
-na krasnoludach chociaż bym się zesrał to nie zarobie tyle co nekromanta (z wojownikiem 2h byłem tam na ~23 poziomie)
-na temat bagnów się nie wypowiem
-orkowie 300k/h max?
-wampiry od 30lvla biłem, doszedłem tam do 130k i zmieniłem expowisko,'
-kościeje to się poprostu nie zrespią, biłem je ostatnio wraz z zachodnią częścią raindaru i pokutnikami na kościanych smokach (600-700k na bonusie i w nocy)
-trolle to śmiech na sali duchownym
-na umarłych mnichach nie expiłem, ale nie ma bonusu od nocy to nie poszaleje pewnie.
-na pradawnych elfach nie zrobie takich profitów jak inne profesje, a exp to 250k max.
-na kościanych smokach po ostatnich łatkach miałem przez kilka dni waste, może pecha miałem, ~800k/h
-pokutnicy na cmentarzu czyli kolejne expowisko które mogło by być "spoko" ale nie ma bonusu nocnego i zrobie tam 600k, ale jak mi się podwinie nóżka i zrobię za dużego lura to pewna śmierć, gdzie tam praktycznie nic nie leci...
-profanów nie próbowałem ale przez hydry jak przejdę to zmarnuje połowę supli...
-rezydencja złotej podkowy, miejsce w którym aktualnie można zwastować ciężko zarobione pieniądze żeby zrobić exp podobny do kościanych rekordowo miałem 1kk ale to przez chwile bo jak zejdę do podziemi to exp spada i to sporo, a sama powierzchnia nie wyrobi.
-legioniści?! 2 legionistów na wejściu (bije każdego z 2 min), później upiorzyca która wraz z pokutnikiem może zabić śmiałka który jej się postawi...


ogólnie wojownik 1h duchowny alchemik był przesadzony, ale teraz przesadzono w przeciwnym kierunku, nie wiem kto to testuje, ale mając 2 miejsca gdzie mogę normalnie siedzieć, powinienem mieć tam chociaż mały profit. gdzie pójdę zarobić? w miejsca gdzie nekromanta z połowe mniejszym poziomem robi lepsze profity?
spoko, moja postać miała być do team huntów, to dlaczego inne nie są, zaraz pogorszycie piaskowe hydry i nawet na team huntach duch 1h alch nie zarobi i nie zrobi expa.... Fuck logic.
Noratl jest nieaktywny  
Stare 27-07-15, 05:17   #109
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Na wamipirach siedziałem 2h spadł może jeden amulet spadł proszę Pana, nie mam zmiaru zbierać ich kilka dni żeby iść dzień tam expić bez przesady.

Mam być blokerem i tylko blokerem? Żałuję strasznie , że wybrałem taką profesję. I z tą logiką się nie zgadzam, owszem jest wiele racji w tym co Pan pisze. Ale nie gra Pan na codzień, nie wie Pan jak to jest bić po 100 a nagle po 50 przykładowo. Stoisz w dp i prosisz pytasz ludzi *ludzi widmo* bo prawie nikt nie gra. Strata czasu na prawdę, to że wybrałem 1h ducha to nie dlatego żeby blokować ale też expić samemu. Lubię expić samemu, ale idąc tropem tego co robicie, to nie założe nowej postaci. Wyexpie i znów się coś zmieni na gorsze kolejny miesiąc w plecy..

Gram bo mam nadzieję, że sięgniecie po rozum i w następnej łatce coś będzie opłacalnego. Choćby za 200 many coś z czego uderzę po 500, bo teraźniejsze rago jest okropne.

Rozumiem , że gdyby grało więcej osób miałbym z kim gdzie chodzić to nie narzekałbym ale nudze się okropnie a gram z sentymentu bo kilka lat temu było świetnie.

Teraz to nie chce mi się bez bonusu i bez nocy wychodzić z dp.

Pozdrawiam
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 27-07-15, 07:33   #110
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zróbcie exp, skill, drop rate na x99999 i będzie dobrze. Dodatkowo jakieś manaruny i żeby wszystkie moby miały zerowe resisty. Przynajmniej orshabanda będzie zadowolona.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin