Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-13, 18:11   #41
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

No tak , tylko sa ludzie ktorzy dostali tez bany za glupoty , w rezultacie po takiej pomylce delety , sa ludzie ktorzy uzywali botow , jednak na nich nie expili , a dla nich ,ich czasu i wysilku pewnie jest szkoda :)
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 18:15   #42
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Głupoty? Skoro złamali regulamin to dostali karę słusznie, więc głupota czy nie nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Dodatkowo nie ważne jaki był ten bot, kara to kara. I powinni się z tym liczyć łamiąc zasady.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 18:21   #43
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Oczekiwalem na taka odpowiedz , jednak mowie o ludziach ,ktorzy zostali wprowadzeni w blad przez Slythie ,a nie tych co botowali do oporu az dostali delety ..

O nic nie prosze , blagam , placze , tylko informuje , a Wy bez serca katujecie :)
Dla Slythii tez nic nie wytykam , pisze czysto merytorycznie ...
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 19:38   #44
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
Fakt faktem , jednak przez taka pomylke wiele osob przekreslila sobie mozliwosc grania...
W regulaminie określone jest, że karą są*notatki, bany oraz usunięcie postaci. Zapoznałeś się z nim na początku swej gry (a przynajmniej powinieneś) także byłeś ostrzeżony, że złamanie regulaminu może wiązać*się*z pożegnaniem postaci.

Poza tym twierdzenie, że kiedykolwiek daliśmy komuś możliwość bocenia jest lekko śmieszne. Tępimy boty od samego początku gry i nic w tej kwestii nie uległo, i nie ulegnie zmianie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 22:27   #45
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Skoro ludzie boca , wiec maja do tego mozliwosc ...

Skoro delete jest od 2 banow , maja taka mozliwosc

Skoro bany mialy byc przedawnione , tym bardziej mieli by taka mozliwosc

Skoro sam mialem bana za bota , to oznacza ,ze mialem mozliwosc zeby bocic , bo gdybym nie bocil , przeciez bana bym nie dostal , bo "gora" jest nieomylna ?

czy ja naprawde tak niezrozumiale pisze ? przepraszam wszystkich ...

Co do regulaminu i kar , tak czytalem , tak zapoznalem sie ,tak bylem ostrzezony , tak wiedzialem ,ze za iles tam banow bde mial deleta , jednak jak sama sie przyznalas , wprowadzilas ludzi w blad , takowoz i ja kiedys bylem wprowadzony ,ze mozna zdobyc wiecej niz 2 bany , gdyz tamte po jakims czasie sie przedawniaja, w rezultacie jestem skasowany (o to mi chodzilo kiedy mowilem o utracie przez innych mozliwosci grania)

Nie twierdze ,ze nie znam regulaminu , nie twierdze ,ze mozna go lamac , nie mowie o tym ,ze ZEZWALACIE ludziom bocic , stwierdzam glupi fakt , ale ciagle mnie nekacie bez sensu lapiac za slowka

Ostatnio edytowane przez Afganiec ; 16-01-13 o 22:34
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 22:55   #46
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
Skoro ludzie boca , wiec maja do tego mozliwosc ...

Skoro delete jest od 2 banow , maja taka mozliwosc

Skoro bany mialy byc przedawnione , tym bardziej mieli by taka mozliwosc

Skoro sam mialem bana za bota , to oznacza ,ze mialem mozliwosc zeby bocic , bo gdybym nie bocil , przeciez bana bym nie dostal , bo "gora" jest nieomylna ?

czy ja naprawde tak niezrozumiale pisze ? przepraszam wszystkich ...

Co do regulaminu i kar , tak czytalem , tak zapoznalem sie ,tak bylem ostrzezony , tak wiedzialem ,ze za iles tam banow bde mial deleta , jednak jak sama sie przyznalas , wprowadzilas ludzi w blad , takowoz i ja kiedys bylem wprowadzony ,ze mozna zdobyc wiecej niz 2 bany , gdyz tamte po jakims czasie sie przedawniaja, w rezultacie jestem skasowany (o to mi chodzilo kiedy mowilem o utracie przez innych mozliwosci grania)

Nie twierdze ,ze nie znam regulaminu , nie twierdze ,ze mozna go lamac , nie mowie o tym ,ze ZEZWALACIE ludziom bocic , stwierdzam glupi fakt , ale ciagle mnie nekacie bez sensu lapiac za slowka
Tak.
Za bocenie jest w najlepszym wypadku ban. Udało ci się? Ciesz się! Dostałeś tylko bana? Ciesz się! Ale nie za każdym razem ci się uda i nie miej pretensji, że w końcu masz na co zasłużyłeś.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 23:34   #47
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Tak.
Za bocenie jest w najlepszym wypadku ban. Udało ci się? Ciesz się! Dostałeś tylko bana? Ciesz się! Ale nie za każdym razem ci się uda i nie miej pretensji, że w końcu masz na co zasłużyłeś.
Czlowieku Ty udajesz , czy na prawde jestes delikatnie mowiac cofniety ?
Serio musze Ci na czynniki pierwsze rozkladac to co pisze ?
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 23:48   #48
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

To nie ja jestem cofnięty, tylko ty masz problemy ze składnym formułowaniem zdań.
Poza tym na 5 stronach rzucasz argumentem, który został obalony już na wszelkie sposoby.
Pomyśl o tym.
Ja stąd zwijam.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-13, 00:02   #49
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Tak zwijaj ... dywan albo co ... brak slow
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin