Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-13, 18:55  
Poniedziałkowa łatka już w grze!
Trav Trav jest nieaktywny 14-07-13, 18:55

By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ]


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:
  • Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
  • Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
  • W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
  • Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
  • Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
  • Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
  • Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
  • Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;

Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.


Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Thudaron ; 15-07-13 o 11:55.

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 40395
Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 10:19   #21
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Wracam do gry.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 10:57   #22
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Dla wszystkich marudzących na brak światła. Polecam gamma control. Program nie będący ani BOTEM, ani nie ingerujący w Altaron. 2/3 gammy więcej i mamy widoczność jak wczoraj. :)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 11:21   #23
grysik
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 48
Domyślnie

hahahah xD szczerosci ja ze swiatlem nie mam problemu tylko mam z cenami potków ...
grysik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 12:01   #24
Nester
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 5
Domyślnie

Z ciemnością jest super.
Tylko że jest głupia cena z potkami :/
Teraz Talar 75s za 100 mikstur maga a było talar 45s ;/
Nester jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 12:54   #25
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 13:00   #26
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Hahaha Chyba ostatnio nie grałeś...
Sam widziałem jakie palek potrafi mieć bogactwa.
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 13:16   #27
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Sknera, chyba na krasnolach..
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 14:06   #28
grysik
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 48
Domyślnie

yyyy potki potkami a to
14:00 Janina: Pyszny wybór, że tak zażartuję! 10 srebrników to chyba niska cena dla takiego bogacza? ?! 10 sr bo zrobionej misji?! bez misji kosztuje 11 sr to juz przesada!!!!!!!!!!
za 100 jajek 1k
grysik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 14:49   #29
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.
około 60 zwiadkiem nekro alchemikiem wyciągam około 250k expa z bonusem i jestem na + 1-3 talary
expiłem na strzygach i nie nie wycinam nic ani nie używam czarów nekro, więc tam subprofesje mi nie dają dodatkowych profitów.
wszystko zależy od tego jak expisz na przykład: stare czerwone smoki na przeszłości, ja wyciągam wojem 650k myzael swoim 300k a nie jest to wielka różnica lvl (on z kasą wychodzi na plus ja na minus)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-13, 16:15   #30
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

A mi się ten brak lighthacka podoba! *3* W końcu będzie pełen klimat i nikt nie będzie mógł go sobie "celowo" zniszczyć dla lepszej widoczności. Ja zawsze używam "hoxe eamo" i żyję xD
Nehoslav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin