Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-13, 22:18  
Dzisiejsza łatka
Majkul Majkul jest nieaktywny 23-09-13, 22:18

Drodzy Gracze!

Przeanalizowaliśmy wasze uwagi i sugestie, dziękujemy wam za cenny głos w ankietach. Opinie nie są wyrzucane do kosza, większość z was była zdania że rozgrywkę należy utrudnić. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić pierwsze zmiany które mają na celu spełnienie waszych oczekiwań. Co przygotowaliśmy dla Was?

1) Wszystkie potwory mają teraz 70% właściwej wartości doświadczenia. Jako rekompensatę za to zamierzamy wprowadzać co jakiś czas mniejsze aktualizacje, które będą dodawać zadania pozwalające zdobyć trochę doświadczenia.

2) Co do potworów, szansa i tylko szansa, na zdobycie przedmiotu z potwora będzie wynosić 0,7 aktualnej wartości. Poza tym, jeśli walczycie w drużynie, to za każdego członka ta wartość się podniesie o 0,05. Tym też, w 6 graczy będziecie mieli taką szansę na zdobycie przedmiotu, jak do tej pory w pojedynkę. Nie będzie można przekroczyć wartości 1, pamiętajcie.
Ad. 2) Może to mętnie brzmieć dla niektórych, dltego też dam przykład. Powiedzmy, ze zbroja jest możliwa do zdobycia z potwora z szansą 70%. To jest nasze obecne 1. Jeśli gracz jest sam, wartość 1 spadnie do 0,7. Tym też szansa na zdobycie przedmiotu to 70%*0,7 = 49%. Jeśli w drużynie jest jedna osoba, to będzie to 70%*0,75 = 52,5%, aż do obecnej wartości 70%.

3) Straty po śmierci zostały naprawione i zmienione, oto aktualne wartości*:
Z błogosławieństwem:
1) Od gracza na świecie PvP = 4%,
2) Od potwora na świecie PvP = 3%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 3%.

Bez błogosławieństwa =
1) Od gracza na świecie PvP = 6%,
2) Od potwora na świecie PvP = 5%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 5%.

*Wartości te mogą się wahać o około 0,2%!
Jednocześnie naprawiliśmy błąd, przez który błogosławieństwo życia chroniło przed stratami ekwipunku.

4) Zmiany cen błogosławieństw. 10 talarów za każde, łącznie 20 talarów. Dodatkowo doszła nowa rzecz. Każde kolejne kupno błogosławieństwa zwiększy jego cenę o 1 talar. Po tygodniu od pierwszego kupna cena wróci do wartości 20 talarów.
Ad. 4) W poniedziałek, 23 kupiłem błogosławieństwa, zapłaciłem 20 talarów. Poległem, kolejne błogosławieństwa będą mnie kosztować już 22 talary. Kolejne 24 talary i tak dalej, aż do kolejnego poniedziałku. Wtedy znowu zapłacę 20 talarów, a cała sytuacja ze wzrostem pieniędzy się powtórzy

5) Jeszcze jedna mała funkcjonalność, mianowicie raportowanie błędów. Teraz CTRL+R wyśle wiadomość na zamknięte forum, dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy siedzieć w grze, by dostać wiadomość.

Zachęcamy również do dalszego czynnego udziału w ankietach, oraz zgłaszania propozycji na forum. Nawet jeżeli nie zawsze odpowiadamy, to każdą czytamy i bierzemy pod uwagę. To tylko początek zmian jakie czekają Altaron. Od tej pory takich mniejszych łatek możecie spodziewać się częściej. Prace nad większą aktualizacją i nowymi terenami wciąż trwają i niedługo pojawią się pierwsze zapowiedzi.

Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.

Życzymy powodzenia w grze.
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-09-13 o 16:07.

Majkul
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Odwiedzin: 47823
Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 16:40   #121
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał mowmyprawde Zobacz post
Ale dlaczego mam mieć trudniej?
Bo jesteś tym trollem który codziennie robił po 10 postaci mimo banów na IP i pieprzył o resecie. Won do jaskini trollu
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 16:41   #122
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gekko Zobacz post
to co właśnie przeczytałem up można określić jednym słowem
.
.
.
.
Puacz ;<
Ja płaczę? Nie nawet tutaj nie gram,zaloguje raz na tydzień. Poexpię raz na miesiąc. Nie płaczę tylko wyjaśniam całą sytuację.
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 16:41   #123
mowmyprawde
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 6
Domyślnie

nie mam nic do powiedzenia tobie Pasterz
mowmyprawde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 16:41   #124
teodor
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Sytuacja najniższych poziomów do jutra ulegnie poprawie.
Brak słów, dzisiaj update, jutro poprawki, chyba posiadacie serwer testowy, a jeśli nie to przed wprowadzeniem takich motywów jak dzisiaj poinformujcie o tym graczy, może, żeby ta cała dyskusja, z hejtami czy bez, zaczęłaby się przed łatką by odpowiedziała Wam na wiele wątpliwości i nie trzeba było po dniu czegoś zmieniać. Administracje oceniam na mało kompetentną, wręcz amatorską. Po 3 latach doświadczenia powinno to wyglądać o wiele profesjonalniej ;) Osobiście czytam sporo postów w tym temacie i wg mnie oprócz tych hejtów jest mnóstwo dobrych propozycji.
teodor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 16:56   #125
Metiu93
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Przemyslcie kilka razy cos zanim zrobicie. Robcie ograniczenia w miare lvl a nie od 1 lvl. Na swoim przykladzie powiem ze na rooku nie wiedzialem ze na tym serverze jest cos takiego jak misje i dowiedzialem sie tego na 7 lvl. I jak niby ktos ma wbic lvl nie wiedzac o misjach na szczurach za 2 expa XD
Metiu93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:00   #126
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Czy ktoś Ci bronił zacząć na początku serwera,bić lv i spędzać wiele godzin przed Altaronem?
Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA.

A własnie, gratuluje administracji, a szczególnie pomysłodawcy(który obstawiam jest idiotą?) stracenia 90% graczy którzy zaczeli swoją gre w ostatnim tygodniu/dwóch, oraz obstawiam około 30% graczy ogólnej populacji altaronu :)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:09   #127
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

A co do wysokich lv? Mówisz że oni się nie męczyli tak? Kiedyś nie było Profanów,Piaskowy oraz Bagienny Hydr. Nie było większości respów co mamy dzisiaj. Mieli mniejsze pole do popisu niż teraz a mimo to powbijali lvle.
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:09   #128
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Pisałem i napiszę jeszcze raz, ta wasza "ELITA" mając poziomy takie jakie wy macie teraz,czyli dolny przedział, miała nie dość, że trudno z pieniążkami (nie BYŁO URBANA!!!!!!), to i expowisk dobrych BARDZO MAŁO, pomarzyć mogliśmy o górskich,czy rekinołakach. Pisząc, że mieliśmy 1,5x łatwiej mijasz się z prawdą. Łatwiej stało się od niedawna i nie było to dobre. Mając dobrą ekipę z która możesz pójść expić nie będziesz narzekał, stad te wasze HLVLe nie płaczą. Przypomnę, NASZE 150LVL WBIJALIŚMY BARDZO MOZOLNIE, BEZ SUPER EXPOWISK, dopiero później mieliśmy z górki.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;|
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:11   #129
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?
Dalej ty, a dlaczego uważasz, że akurat te pare lat temu szukałem jakiegoś otsa? Może w ogóle nie szukałem, to jak miałem znaleść, może wtedy nie grałem w ogóle w tibie, albo nie zainteresował mnie altaron, a teraz kiedy chce sobie pograć jak normalny gracz to jestem pokrzywdzony.

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda?
To również pokazuje jakim jesteś kretynem. Przecież napisałem, że jeżeli nabije taki lvl jaki aktualnie mają h-lvle to będą mnie obowiązywać takie same zasady ze spadkiem expa, tylko, że mi nabicie tego lvla jaki aktualnie mają oni zajme o wiele dłużej, kurwa czytaj ze zrozumieniem, albo nie wiem co...
A DO TEGO ja teraz expiąc jeżeli zgine strace więcej niż te h-lvle ginąc na wcześniejszych zasadach.

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Pisałem i napiszę jeszcze raz, ta wasza "ELITA" mając poziomy takie jakie wy macie teraz,czyli dolny przedział, miała nie dość, że trudno z pieniążkami (nie BYŁO URBANA!!!!!!), to i expowisk dobrych BARDZO MAŁO, pomarzyć mogliśmy o górskich,czy rekinołakach. Pisząc, że mieliśmy 1,5x łatwiej mijasz się z prawdą. Łatwiej stało się od niedawna i nie było to dobre. Mając dobrą ekipę z która możesz pójść expić nie będziesz narzekał, stad te wasze HLVLe nie płaczą. Przypomnę, NASZE 150LVL WBIJALIŚMY BARDZO MOZOLNIE, BEZ SUPER EXPOWISK, dopiero później mieliśmy z górki.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;|
Nie wszystkie h-lvle zaczynały na początku gry, mogły zacząć grać na tych łatwiejszych zasadach, więc również mieli łatwiej, pozatym sugerujesz, że dobrze zrobili utrudniając nowym graczą, bo wy kiedyś też tak mieliście? Twoje myślenie jest zjebane skoro tak uważasz.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 17:11   #130
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Im większy lvl tym większy exp/h wyciągasz i trudniej zginąć, logiczne chyba, prawda?
Didrika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin