Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-14, 19:21   #1
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie PayPal czy PayU

Witam, w tym temacie jestem zielony wiec pisze z pytaniem do Was. Ktora opcja jest szybsza, prostsza i bezpieczniejsza? Oraz jezeli moglbym prosic to chcialbym aby ktos łopatologicznie wytlumaczyl mi jak dokonac zakupu SS przez jedna z tych opcji. Z gory dziekuje.

Pozdrawiam, RubSon.

PS. Dodam tylko, ze posiadam konto bankowe oraz mozliwosc wykonywania przelewow.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-14, 19:39   #2
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Logujesz się na forum. Następnie klikasz zarządzaj kontem i logujesz się za pomocą hasła do gry. Później zakładka dotycząca zakupu statusu szlacheckiego. Po otworzeniu nowej strony przewijasz na sam dół i klikasz przycisk dotyczący zakupu. Następnie zaznaczasz płatności elektroniczne, wybierasz interesującą Cię opcję i akceptujesz.

Ja np. mam konto w mbanku i po tym co powyżej napisałem payU przenosi mnie na stronę "mojego" banku, gdzie po zalogowaniu się wszystko jest automatycznie wypełnione i gotowe do wysłania. Potwierdzasz i jeśli masz zabezpieczenie sms to wklepujesz kod jaki otrzymałaś w "esemesie" (w wyznaczonym miejscu) i potwierdzasz raz jeszcze. To tyle :P. Status szlachecki po zastosowaniu tej metody zawsze miałem w 2-3 min.

Konto premium jest do aktywacji na stronie w zakładce "zarządzaj kontem" po wejściu w pozycję kup status szlachecki (na samym dole strony). Generalnie polecam, bo szybko i dużo taniej niż przez sms.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 05-05-14 o 19:46
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-14, 21:12   #3
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

No i o taki totorialik mi chodzilo. :-D Łopatologia pełną parą i wszystko zrozumiale, dziekuje Ci bardzo. :-)

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin