Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy regulamin powinien jasno określać za co możemy zostać ukarani?
Tak. 27 65.85%
Nie. 7 17.07%
Nie wiem/Nie zapoznałem się z regulaminem 7 17.07%
Głosujących: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-03-13, 20:50   #41
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Narwashi Zobacz post
Może to jeden z powodów małej ilości graczy? Na pewno część nowych nie chce zaakceptować tego faktu, a nie ma innej drogi do stworzenia konta. ;)
kto czyta regulamin rejestrując się? ja przeczytałem go z nudów na 70 lvl i jakoś wcześniej sobie radziłem i nie dostałem żadnego bana albo notki (1 za nick dostalem ale sam to zgłosiłem nawet xd), to nie może być powód małej ilości graczy a co do tematu to uważam że jeśli nikt nie będzie sprawiał kłopotów to ich nie znajdzie, ja ufam administracji i jak dlamnie to w ogóle mogło by nie być regulaminu i dać mg i sg władze absolutną "jak na serwerze w cs" jak ktoś powiedział. No ale to nie jest możliwe niestety przez to że np gracze exorit pewnie czuli by się pokrzywdzeni jeszcze bardziej przez mervakisa (collegium) albo były by sytuacje "admin ufsioł śje na mnje ://///)
uważam że ten punkt regulaminu "można zbanowac gracza za inne rzeczy które admin uzna za niewłaściwe" powinnien zostać aby zapobiegac kombinatorom ;)
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 02-04-13, 16:15   #42
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@up
Znajomość regulaminu może być niepotrzebna, bo wystarczy zagrać w kilka MMORPG. Większość regulaminów jest podobna: nie przeklinać, obrażać, grozić, botować itp
Rian jest nieaktywny  
Stare 03-04-13, 09:04   #43
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

Xyro ale ty jestes zly i okrutny! Juz mam pomysl na dodatkowa misje do grabarza! Grób Xyro jezeli sie mu czegos nie przyniesie to jego duch bedzie chodzil po dp i pushal ludzi XD
podarty jest nieaktywny  
Stare 03-04-13, 18:00   #44
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Haha jak ktoś będzie wam dokuczał to dajcie znać, już ja go pushne :D (Tylko żebym bana nie dostał za "działanie na szkodę serwera").
xyro jest nieaktywny  
Stare 03-04-13, 18:11   #45
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Wow xyro prokozaku, zajebicie ze siem buntujesz korwa jakim prawem Adminy nami manipulujom wogle chyba nie plajam tu jusz.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 03-04-13, 23:28   #46
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

o widzę savara ładny masz bajzel w głowie jak ty zbierasz gowno znaczace , wyrwane pewnie z kontekstu zdania ,zeby miec haka na anonimowych ludzi z forum.

Regulaminu nie trzeba nawet czytać ,wystarczy wiedziec ,ze trzeba sie zachowywac tak ,zeby nie psuc rozgrywki innym
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 06-04-13, 18:55   #47
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Regulaminu nie trzeba nawet czytać ,wystarczy wiedziec ,ze trzeba sie zachowywac tak ,zeby nie psuc rozgrywki innym
Czyli jak ktoś mnie zabije ,a ja sobie tego nie życzę to powinien dostać bana?
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-04-13, 19:02   #48
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

A Wy nadal pierdolicie te glupoty... I tak nic sie nie zmieni, a gadanie 3 po 3 jaka ta administracja jest zua nic nie zmieni. -_-
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 07-04-13, 08:15   #49
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

To równie dobrze mogę powiedzieć, ze administracja ma w nosie wszystkie nasze propozycje, czasami tylko zrealizuje 1-2 dla niepoznaki. Po to są Sugestie i Propozycje, żeby się żalić i proponować.
Rian jest nieaktywny  
Stare 07-04-13, 12:01   #50
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Zalic To bledy i problemy. Najpierw to byla propozycja, teraz puacz.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin