Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-12, 23:05   #11
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

No to skoro jest całą masa, to tym bardziej nie widzę problemu z wprowadzeniem mana shielda?
edit:
Zresztą spójrzcie na highscore i od razu widać, że magów brakuję, zastanawialiście się może dlaczego ?
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 23:47   #12
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
No to skoro jest całą masa, to tym bardziej nie widzę problemu z wprowadzeniem mana shielda?
edit:
Zresztą spójrzcie na highscore i od razu widać, że magów brakuję, zastanawialiście się może dlaczego ?
Ale po co ma być ten mana shield w postaci czaru skoro ludzie od tego maja ringi które założyć można kiedy się chce? Uzasadnij.
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 23:57   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
No to skoro jest całą masa, to tym bardziej nie widzę problemu z wprowadzeniem mana shielda?
edit:
Zresztą spójrzcie na highscore i od razu widać, że magów brakuję, zastanawialiście się może dlaczego ?
Brakuje Magów w highscore ? Spowodowane jest to tym, że nowi gracze wybierają najczęściej postacie, które łatwo się prowadzi (wojek, rycek) i tak już sobie nimi grają.
Nie masz co liczyć na wprowadzenie mana shielda, bo jest to czer po prostu zbędny. Są pierścienie, które można sprzedać za pare groszy i jest to najlepsze rozwiązanie, bo w innym przypadku co z nimi robić ? Na glebę je i niech czekają do czyszczenia mapy ?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 05:34   #14
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

A teraz posłuchajcie eksperci z NPvP :
Grałem magiem od początku servera, miałem niejedną postać tejże profesji, biłem sie w wojnie - ogólny wniosek to lipa... Gdyby można było włączyć czarm typu mana shield to można by i wrzucić time ringa, który znacznie przyspiesza postać. I teraz macie sytuację - ucieka 100 mag przed trzema-czterema zwiadowcami (również 100). Jakie ma szanse przeżycie, gdy wrzuci utamo ringa? Poprostu go zjadą z many i zabiją jak psa. Natomiast jeśli jej nie wrzuci, to może zapodać time ringa, lecz uwaga - zwiadowcą też go mają więc prędkość jest równa. Jedno combo bomb i po sprawie.

Teraz pierścienie magicznej tarczy są powszechne, wystarczy iść 50 magiem na kulty na -3 w secie +10%hp i na runde masz 2-3. Zdobycie ich to żaden problem. Na nonpvp dla was to i tak chuj, czy je macie czy nie, bo ktoś słusznie zauważył, że z nimi sie nie expi (co najwyżej zakłada się na mocne potwory typu Demony, Wrle, jakieś bossy).

Podsumowując wprowadzenie takiego czaru byłony piekielnie przydatne właśnie dla magów na pvp biorących udział w wojnie - ci którzy nie potrzebują tego czaru wcale nie muszą go używać, niech sobie leży w spokoju u Filiusa :)

Pozdro
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 11:24   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Pan u góry. Prosta rada - jeśli nie ogarniasz gry magiem na pvp, to chyba możesz sobie zrobić inną profesję, która nie potrzebuje jakiegoś mana shielda.

Pozwolę sobie zacytować Slythię
Cytat:
Nie zamierzamy wprowadzać do gry czaru na magiczną tarczę, od tego służy pierścień. Owszem, są one drogie, lecz o to także chodzi.
Tak więc temat powinien się zakończyć właśnie na poście Slythii.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 13:20   #16
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Pan u góry. Prosta rada - jeśli nie ogarniasz gry magiem na pvp, to chyba możesz sobie zrobić inną profesję, która nie potrzebuje jakiegoś mana shielda.

Pozwolę sobie zacytować Slythię


Tak więc temat powinien się zakończyć właśnie na poście Slythii.
Cwany jesteś, na npvp poszedłeś bo na pvp nic do powiedzeniu zerowcu nie miałeś. Zamknij więc szanowną japę, bo twoje zdanie (sam grales cale zycie rycerzem wiec sie w temacie o magu nie wypowiadaj) nic tu nie znaczy.

Bardziej prosiłbym o wyrażanie opinii osób grających magami lub znających sie na tej profesji.
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 13:30   #17
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Właśnie, ja tu mówię tylko o pvp i proponuję by ludzie z npvp w ogóle się tu nie wypowiadali, bo ich to nie powinno dotyczyć. Czar jak będzie to ktoś będzie mógł sobie kupić, a ktoś kto uważa, że nie jest przydatny nie musi sobie kupić. Argument z time ringiem bardzo mocny, bo ktoś kto walczył na rl tibi magiem 150+ wie jaką moc ma t ring i wierzcie mi, nie spotkałem, żadnego kretyna co by na openie z ringiem od many chodził zamiast z time ringiem. Więc droga administracjo, jeżeli ringi i tak są i tak są, a Ci co nie chcą po prostu nie muszą używać tego czaru, proszę o wprowadzenie w najbliższym uptade czaru mana shield.
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 14:28   #18
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rhara Zobacz post
Cwany jesteś, na npvp poszedłeś bo na pvp nic do powiedzeniu zerowcu nie miałeś. Zamknij więc szanowną japę, bo twoje zdanie (sam grales cale zycie rycerzem wiec sie w temacie o magu nie wypowiadaj) nic tu nie znaczy.

Bardziej prosiłbym o wyrażanie opinii osób grających magami lub znających sie na tej profesji.
Oj oj oj, komuś ciśnienie podskoczyło, meliski sobie zaparz.
Nie, nie grałem tylko rycerzem. Grałem i gram też magiem i śmiem twierdzić, że mam większe doświadczenie w graniu tą profesją od Ciebie.

Czaru nie będzie. Ciężko to zrozumieć ?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 14:33   #19
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Oj oj oj, komuś ciśnienie podskoczyło, meliski sobie zaparz.
Nie, nie grałem tylko rycerzem. Grałem i gram też magiem i śmiem twierdzić, że mam większe doświadczenie w graniu tą profesją od Ciebie.

Czaru nie będzie. Ciężko to zrozumieć ?
Widać, że nie jesteś godnym rozmówcą, skoro tak bez poznania rozmówcy mówisz o nim jakbyś go znał.
Będę walczył o czar dopóki go nie wprowadzą. Ciężko to zrozumieć ?
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 14:51   #20
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

i jedynym powodem dla którego nie wprowadzicie mana shielda to ,ze pierscienie stracily by swą wartość? moim zdaniem mag jest teraz najslabsza profesja a do tego nie ma szansy ucieczki zwiadowcom na tym samym lvlu wlasnie ze wzgledu na time ring . ja jestem za
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin