Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-07-14, 00:03   #1
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie Taktyka na dzika.

Na Altaron jaki znamy składają się dwa światy. Światy "wojny" i "pokoju" między którymi powinna panować równowaga. Polega ona na tym że jeden świat jest dla graczy spokojnych, przyjaznych i unikających walki, a drugi wręcz przeciwnie - dla graczy lubiących ryzyko i panujących nad swoimi emocjami oraz strachem. Jednak ta delikatna równowaga została zaburzona: w świecie wojny powstała siatka "bohaterów" których celem jest zapobieganie jakimkolwiek walkom. To nie jest dobre, prowadzi do tego że gracz który lepiej odnalazł by się w świecie spokojnym dostaje pozorną ochronę od "bohaterów" i wybiera świat wojny. Pozorną ponieważ i tak prędzej czy później zostanie zmuszony do walki co w większości przypadków nie kończy się dla takiego gracza dobrze.


Co w tej sytuacji możesz zrobić? Odpowiedź wydaje się być tylko jedna: napierdalać. W końcu kto zawczasu pokaże nowym graczom (i nie tylko) czy podczas wyboru serwera podjęli właściwą decyzję? KTO JAK NIE TY? piona
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-14, 00:15   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

I tak Cię zrookuję jak poprzednie chary. <3
Sezon polowań na dziki uważam za otwarty.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-14, 09:48   #3
scymork22
 
Avatar scymork22
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Oslo
Postów: 35
Domyślnie

Przepraszam ja nie rozumiem co do niego macie mi pomógł jak mnie redskull bił oddał loota.
Może jest trochę nie okrzesany ale można go czegoś chyba jeszcze nauczyć.
A z tymi narkotykami kto z was nigdy nie próbował ziółka ?
10-20% ?
__________________
scymork22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-14, 10:14   #4
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Scymrok22 ,serio jesteś największym bucem na forum i miej świadomość tego. Pogrubiona czcionka świadczy tylko o tym ze nikt Cie nie zauważa w życiu realnym wiec lepiej ja sobie podaruj ziomus.

Ps. 10-20% serio? Taki fachura z Ciebie
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-14, 10:19   #5
scymork22
 
Avatar scymork22
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Oslo
Postów: 35
Domyślnie

@up
Tomurek bronie tych co na to zasłużyli ja tam nw co miedzy wami jest ale chyba pvp to jest aby się pobawić zabijać innych etc ?

Ja rozumiem że wkurwia i że tam kid ale jakby wasz szef był taki to raczej byście go nie wyzywali i nie zniżali się do jego poziomu chamstwa ?
Trzeba też tolerować debili. Jak was tam w chuj wkurwi se go zabijecie jak z expa wraca, on się wtedy wkurwi. I nauczy się aby nie igrać z ogniem .

__________________

Podoba mi się ta czcionka.. Zabronisz mi używania jej ? Bucem ja z tego co widzę to ty srasz żalem .
__________________
scymork22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-14, 13:53   #6
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Scymork, pomogliśmy ci tylko dlatego że zdradziłeś nam pozycję jakiegoś wojownika na wysokim lvlu po ktorego wpadlismy. Określasz moje zachowanie jako chamskie i nazywasz mnie debilem podczas gdy twoje wypowiedzi prezentują najwyższy poziom kultury. Jest tylko jedna rzecz ktora podoba mi sie w twojej wypowiedzi - serwer pvp jest do walki, a nie po to by robić z niego przedszkole i za wszelka cene chronic graczy ktorzy sobie nie radzą.

PS. Scymork mam nadzieję ze zabije cie jak najszybciej za tego debila.
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 18:24   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie ma co dziku może i jest teraz nie okrzesany, ale pamiętam go z dawnych czasów altaronów i wiem, że to spoko koleś ;)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin