Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-11, 21:37   #11
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brando Zobacz post
Specjalne pogrubienie a poniżej tłumacznie dla slythii:



Translate:

zaufałem członkowi gildii = dałem passy

cały czas jest zalogowany na stronie może zmienić adres e-mail = potwierdzam, ma moje passy

Danie komuś passów do swojego konta = sharing konta :)

Ale pewnie wytłumaczysz to jakoś na swój sposób jak zwykle :) Byle tylko nie przyznać się do błędu bo okazało by się że nie jesteś nieomylna 8)
Ehh... Panna jak zwykle wie lepiej.

Z tego, co się orientuję, to dał passy bo chciał wypróbować na sobie magiczny sposób do wbijania PNów. Wymagane było jedynie hasło - zapomniał, że login to nick z forum. Wobec tego zamiast za sharing mogłabym dać bana za próbę wykorzystania nieistniejącego błędu w grze.

Samo podanie hasła współdzieleniem konta nie jest. Jeśli przykładowo dajesz komuś passy, by kupił ci pacca (na 30 dni, jeszcze jakiś czas w rl) to nie jest to sharing - nigdy nie będzie, i nigdy nie było tak karane.

Nie zamierzam więc przyznawać się do błędu, którego nie popełniłam. Jeśli zaś chodzi o kolegę - maila już ci nie zmieni.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-05-11 o 21:44
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 21:44   #12
koki154
 
Zarejestrowany: Wrz 2010
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Z tego, co się orientuję to dał passy bo chciał wypróbować jakiś program na sobie. Samo podanie hasła sharingiem nie jest. Jeśli przykładowo dajesz komuś passy, by kupił ci pacca (na 30 dni, jeszcze jakiś czas w rl) to nie jest to sharing i nigdy nie będzie, i nigdy nie było tak karane.
Program? Czyzby cheat? Jakie inne programy mozna wykorzystywac potrzebujac czyichs passow? :> A na RL jakby ktos sie przyznal ze komus dal passy dostalby bana za sharing :)
koki154 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 21:46   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał koki154 Zobacz post
Program? Czyzby cheat? Jakie inne programy mozna wykorzystywac potrzebujac czyichs passow? :> A na RL jakby ktos sie przyznal ze komus dal passy dostalby bana za sharing :)
Zwykłe chamskie oszustwo. Kolega pseudo hacker ma szczęście, że stałam parę kratek dalej, inaczej miałby już bana.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 07:52   #14
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

Tak Sylthia ma rację dałem się oszukać jak dziecko i tego żałuje , ale każdy popełnia błędy ...
gex1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 12:35   #15
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Jak koledzy poradzili, zmień hasło, to pomoże.

Panna Brando wykazuje się wyjątkowo niskim ilorazem inteligencji i można ją określić ceglanym pustakiem, dlatego nie widzę sensu czytania jej postów bo są tak samo wartościowe jak jej osoba.

DODATKOWO chciałbym dodać, że nie jesteśmy na "RL", dlatego nie widzę sensu porównywaniom typu "bo na RL dostałby bana". Tutaj są zasady ustawione osobiście przez administrację i to IM mamyy podlegać, nie tym z RL.
Howking jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 13:03   #16
Zioomek
 
Avatar Zioomek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z tad?
Postów: 1
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Zioomek
Domyślnie

Sharowanie czyli po innemu xd dzielenie sie kontem z innymi a wiec nie udowodnisz tego ze z kims dzielisz konto tak jak to GM w tibi robi ze malo staminy to musi dzielic konto i inne logowania z innego ip...a zawsze mozna zmieniac sobie ip i to nawet progamami do roznych celow a to co on robi z kontem to jego sprawa a Ty brando widocznie zazdroscisz ze beda miec wiekszy lvl od Ciebie gdyby wiecej osob gralo na jednym koncie.
Zioomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 14:40   #17
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Rób se co chcesz.. Głupi gość jesteś i tyle. Bez obrazy ale jak inaczej moge nazwac kogos, kto daje swoje passy osobie której nie zna.. Dla mnie to ludzka głupota. Koniec kropka.
Vetius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 15:23   #18
amronux
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

W ogóle, czemu zwracacie sie do użytkownika "Brando" per "Panno"? W prawie każdym poście pisze non stop "ChciałBYM", "pokazałEM", "poszedłEM" itd.
amronux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin