Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-08-18, 19:58   #21
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie czytałem większości komentarzy więc może ktoś już o tym wspomniał, ale całkowite zdjęcie automatycznego wylogowania jest fatalnym wręcz pomysłem. Zostało to w końcu wprowadzone nie bez powodu.

Bardziej bym się skłaniał ku wydłużeniu limitu czasowego do 30 minut jeśli faktycznie jest chęć wprowadzenia takiego pomysłu.

Albo się gra, albo się ogląda YouTube. Manekiny w depozycie nikomu nie potrzebne. Na obecnym Altaronie może taka zmiana nie wyrządzi żadnej szkody biorąc pod uwagę średnią ilość zalogowanych osób, ale jeśli uda się kiedykolwiek zaludnić serwer to pojawi się problem stojących w nieskończoność postaci przy skrzynkach depozytu, które będą blokować do nich dostęp, bo gracz poszedł ziemniaki obierać.

Pozostaje jeszcze fakt, że na mapie są miejsca strefy ochronnej wykorzystanej na małej ilości kratek... nie pamiętam dokładnie gdzie takie rozmieszczałem już lub gdzie takowe były, ale gracze znajdą sposób żeby utrudnić innym życie. Zawsze.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-18, 18:55   #22
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Tak czytam i sie zastanawiam po co komu stać zalogowanym w depo i oglądać YT ?
Jedyne co mi się nasuwa to oczekiwanie na info od innych na kanale czy ogólnie rozpoczęta rozmowa informacje z Trade itp.
I tu propozycja o ile wgl jest to wykonalne to uśpienie zamiast wylogowania. Taki gracz by nie był widoczny na liście zalogowanych ale po wykonaniu jakiejś tam aktywności automatycznie by się tak jakby logował. Co to daje:
- nie tracimy ofert z trade
- nie tracimy układu włączonych plecaków (oprócz depozytu) (choć można sobie wyobrazić sytuacje w której byłoby to uznane za EFEKT PSYCHOLOGICZNY) - wiec do dyskusji
- nie tracimy rozpoczętych rozmów
Ogólnie to nie wiem dlaczego to autowylogowanie działa w depo gdy tak naprawdę gracz prowadzi rozmowę. Zdarzało mi sie rozmawiać z osobami z poza VIP i nie zauważyć komunikatu po czym zostałem wylogowany bez mozliwości odezwania się do tej osoby. Niestety gra nie zapamiętuje włączonych okien prywatnych i określa brak aktywności tylko poprzez brak ruchu na kratce bądź zmiany kratki na której stoimy. Rozumiem że gra może nie wyłapywać ruchu myszką w celu wykazania aktywności ale dlaczego rozmowa nie jest uznawana za aktywność.

Gdyby gracz nieaktywny powyżej 15 minut znikał z listy zalogowanych to nie byłoby tego efektu psychologicznego.

Jestem jak najbardziej za tym aby automatyczne wylogowanie ogólnie w grze następowało po 30 minutach. Podczas skilowania potrafi to być bardzo uciązliwe bo nikt przy zdrowych zmysłach nie siedzi kilka godzin wpatrując sie jak skaczą procenty tylko wykonuje jakieś inne czynności np sprząta i te 15 minut bywa zbyt krótkim okresem.

Tak przy okazji na Sezonowym skile 2x to moim zdaniem za mało. Można by zwiększyć lub dać PN czy Dwa za każdą misje dzienna to by była jakaś premia i zachęta do wykonywania misji.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin