Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-01-16, 14:29   #231
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

CySiO żadnego nowego serweru nie będzie bo masz taki kaprys jako jedyny gracz i nie ma sensu dodatkowo stawiać serwera bo i tak graczy nie przybędzie. Wejdzie aktualizacja to każdy sobie zobaczy czy sens dalej grać czy serwer polegnie i będzie 5 osób grało.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-16, 17:07   #232
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@kantex
Ja nie chcę, żeby ten serwer powstał dla mnie xD. Tylko i tak nie ruszy się serwer z 300 lvlami, gdzie nie będziesz mógł wbić 150-200 lvl. Jeżeli ty w tym widzisz sens to twoja sprawa.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-16, 17:16   #233
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

CySiO tobie to się nie widzi aktualizacja z tego względu że będzie trzeba team hunta do expienia xd i że 3x tyle czasu będzie trzeba marnować aby lvl wbić. Tylko zagorzali będą już tu siedzieć a nie nowi xd

Druga sprawa jest to że dużo ludzi poszło grać na inne gry i nie wrócą też już tu bo nie chcą po prostu.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-16, 18:50   #234
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@kantex
Najwidoczniej znasz mnie lepiej niż ja sam. :) Pozdrowienia.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-16, 19:32   #235
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

ile euro chcecie za ten altaron? i ustawienia ktore byly 4 lata temu? wezme kredyt kupie to od was i zadnego cipsoftu nie bede sie bal bo jak reklame puszcze to hajs na adwokatow bedzie i na kredyt i na wszystko . przykro mi bardzo bo duzo ludzi poznalem tu, nawet u wawra bylem i slinilem sie na jego kobiete ale to byla WAWRA kobieta , wypilismy flaszke bylo fajnie, a nie wiem kto dostal stery altaronu ale ktos kto rowerem nie umie jezdzic nawet.
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-16, 11:29   #236
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
https://hostmat.eu/images/22117831994608735102.png

nie będę sie z nikim tutaj kłócić, bo nie jesteśmy już dziećmi
Nie to że się czepiam. Ale ja mam problem z zrobieniem 500k na raindarze na wrl tez robie z 500 w neolicie.
130 zwiadem z 150 dysta 100 siły sępem +2 +0,1 as setem 14% na swiętość.
Łykam poty i szczupaki ok 163 mam z potami i szupakami....

Mogólbyś przesłac filmik jak expisz na Tych wrl i jakie masz itemy miksy bo takie porównanie że robisz to kiepskie porównanie bo może masz sępa +10 do ataku
Pytam bo po prostu tak mocno lamie na tych wrl albo wy coś oszukujecie.
Albo wina setów dokoksania postaci skili.

No jakbyscie mnie Mogli oświecić!
Bardzo proszę ;]

Tylko bez durnych postów w stylu wiadomo kogo.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 25-03-16 o 11:44
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-16, 12:40   #237
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Na pelnej kurwie, to tak w skrocie.
Najważniejsze jest by nie stac w miejscu, bardzo szybko zbierać lota i szybko przeznaczać potwory - takie tam 3 zasady power gamingu jak co
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-16, 14:14   #238
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie

@Dather

dokładnie, jak bijesz takie czarnoksiężniki na przykład, czy cokolwiek innego przed czym nie musisz uciekać, to w trakcie stania i bicia zbierasz loot z poprzedniego. Ponadto, jak widzisz, że ten się zaraz złoży, to biegasz z nim w taki sposób, żebyś w momencie jak padnie miał kolejnego do bicia, czyli żebyś miał jak najmniejsze przerwy między przeciwnikami. Nieraz zdarza się, że któryś ucieknie gdzieś w róg respa - możesz zrezygnować z biegania do takiego ciała, żeby zebrać dodatkowe 300 miedziaków do sakiewki - nie zbiedniejesz dużo, a oszczędzisz czas
viviane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-16, 16:11   #239
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Po przeczytaniu tych wszystkich stron tego tematu i wyciągnięciem wniosków uważam że:
Wiele osób pisze, że w Altaronie biegają za wysokie poziomy i dlatego część osób chce resetu, a druga część nie chce stracić swojego poświęconego czasu w tą grę, parę osób napisało że fajnie było jak się miało te 80-120 lvl lecz to też nie do końca prawda, ponieważ na wojnie na takich poziomach obrażenia było za wysokie w stosunku do hp postaci, i jest takie w miarę kompromisowe rozwiązanie w postaci widocznego zwiększenia doświadczenia na poziom, np. od 60-80 poziomu lvl wbijało by się 3 albo 2,5 razy dłużej, czyli taki 300 lvl miał by 150 poziom a 200 miał by 120, oczywiście zostawiając straty tak jak są, żeby za długo się nie odbijało. i tu by wrócił problem który był w czasach takich poziomów, z ilością hp Trzeba by było zwiększyć wtedy punkty hp na poziom i minimalnie zmniejszyć dmg te pomysły zniwelowały by ogromną przepaść jaka jest między graczami i była by w miarę sprawiedliwa

Drugą rzecz jaką zauważyłem w wypowiedziach to to że, Altaron jest za łatwy. Rozwiązując w części ten problem tym co napisałem na górze zostaje temat pieniędzy, grając po resecie zwiadowcą nek-alch było mi bardzo ciężko z kasą dopiero na wyższym poziomie coś się ruszyło, nie mówiąc o tym że ostatnia wojna po której ludzie przestali grać była spowodowana brakiem kasy przed tą ostateczną wojną w moim banku leżało sobie 500 talarów oczywiście zarobioną wtedy kiedy wojny nie było , Przez 2-3 tygodnie wojny straciłem całą tą kwotę, na blessy i na suple i w tym przypadku proponował bym zmniejszyć cenę za blessy wracając do tematu wojny, o ile to co było można było nazwać wojną, walki było bardzo mało a to dlatego, że gracze bardziej myśleli o tym żeby zarobić i wbić lvl na tą wojnę zamiast o samej wojnie.

Ostatni widoczny problem jaki zauważyłem to taki że ludzie nie chcą wydawać kasy na PACC z powodów: nie wiadomo czy ktoś będzie grał, ktoś musi zrobić pierwszy krok, żeby kolejna osoba zrobiła ten malutki kroczek aż powoli server zacznie powolutku chodzić. < To jest ciężkie dla każdego tego typu projektu, dlatego są pewne metody aby od razu wziąć rozbieg, Dużo ludzi wypowiada się w tym temacie dlatego widzę że trochę osób chce grać ale nie zrobi tego pierwszego kroku, i tutaj na temat balansu, nie ważne co zostanie wprowadzone ale to że coś wgl zostanie wprowadzone. Gracz musi poczuć "WOWW" no ale nie każdy będzie chciał wydać kasę żeby spróbował czegoś nowego, dlatego proponuje dać spróbować za darmo czyli dać PACCA np na 3 tyg. Ludzie zaczną widzieć że ktoś gra w tą grę i zaczną przychodzić. Nie można reklamować servera, ale można proponować tzn. gracze sami mogą na innych forach polecać Altaron.

Podsumowując Altaron potrzebuje :

1.Graczy - "Czegoś nowego", zachęty w postaci (PACCA),

2.Poprawy PVP - Lekkiego balansu, tańszych blessów, Mniejszej przepaści między postaciami (zwiększyć doświadczenie na wbicie poziomu razy 2-3 od któregoś poziomu).

3.Stabilizacji - z uwagi na bardzo małą ilość expów z podobną opłacalnością, dodawać respy i nowe potwory. < czy naprawdę tak trudno jest raz na jakiś czas zmienić kolory potwora, jego ataki i zrobić jakieś miejsce dla niego? dla gracza nie jest ważne czy wejdzie jakiś wielki update za rok ale że wejdzie cokolwiek nowego na co nie będzie musiał czekać wieków.


Zao.
toxic2002 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-16, 16:16   #240
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Zrobię próbę na "pełnej k.." Sproboje także dostosować się do rad.

Aczkolwiek poprosiłbym o odpowiedz odnosnie seta i skili bo wydaje mi się że przy tym co opisałem ten 1kk powinienem zrobić...

Po pierwszej probie bylo 680 k Daleko do Banki może powinienem spróbować na ankardii...
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin