Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-01-16, 12:41   #211
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8741531 Zobacz post
@Dather

Wbiłeś 130lvl do tego jeszcze na serverze nonPvP i ty śmiesz twierdzić, że balans jest ok?
Weź lepiej wyjdz i nie wracaj.
Jakby to powiedzieć :
Jakbym spytał się co wy tu robicie od kąd powstał ten temat ?
Zaległa cisza wręcz grobowa, pomyślałem może szansa wyjątkowa, wychiliłem sie i uderzyłem tak. A Ja wiem jak naprawić Balans..

A BARDZO PROSTO Hity w mobki zostawić a w ludzi zmniejszyć o 50-30 % obecnie czyli defakto jak w moba bijesz 1000 to w człowieka powinno być 350 dmg >?250 dmg ? i wszystko w temacie.

A od Mobów sie odpier!!!!!!!!!!!!!!! tylko dmg w was jest za duzy. W moby jest okej.

Co Ty się czepiasz 130 lvl nie expiłem tylko na klasztorze bo to bije jak posrane. A i tak niema tam czego szukać.

Co do Altaronu to powtarzałem 100 razy ze nie przejdzie to w postaci pvp i npvp jako 1 serwa to powinny byc 2 serwery bo nieda się tego pogodzic.

Co do Obecnego Altaronu nerf na celnosc i sqm zwiada jest żęnadą reszta okej troche z tą como leafą lipa wyszła troche tam do porpawy się znajdzie ale Jest serwer dopracowny jedyne czego brakuje to poprostu aktualzacji map strojów fajnych questów.
Czemu nie zrobicie czegoś na podobę gnomów robi się questy i zwieksza się range na sam koniec ma sie mozliwosc bicia bosów to jest zajebiste.
TEGO TU BRAKUJE.
Mi nie podoba się system sakiewek w takim wydaniu jak jest. Z sakwy powinno leciec mniej pieniążków o jakies 30% a itemy powinny spadać normalnie bo 50h ex-pienia na chillerach i ani 1 świętych butów.
Lepiej miec hajs w itemach bo zawsze ma się go mniej niż z sakwy bo trzeba isc sprzedac a nie zawsze jest to mozliwe nie zawsze człowiekowi się chce i wala się po depo.

I otwieram usta niechaj płynie czyste złoto,a tu drzwi się otworzyły i garbaty Anioł zniknął a ja się obudziłem.....................
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 13:06   #212
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Obudź się z letargu koleś i odstaw te tabsy...
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 13:21   #213
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Aha, czyli wbije w przeciągu 7 dni 100 lvla to jest spoko? ^^ I jeszcze przy tym zrobisz profity grając np zwiadowcą ;], nie to nie jest spoko. Oczywiście mówię tu o postaci mającej wyskilowana zręke jedynie... Ogółem mi się nie podoba to że 120 zwiadowcą expiąc na wrl wyciskam do 1.25kk/h i jeszcze DODATKOWO robię profit. To jest człowieku normalne?

Itemy lecą idealnie, ewentualnie można było by zwiększyć drop 2wn itemów typu demonicznych/swietych.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 13:44   #214
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Itemy lecą idealnie, ewentualnie można było by zwiększyć drop 2wn itemów typu demonicznych/swietych.
Zmniejszyć drop rate demonicznych/świętych ale zwiększyć szanse na 2w, może by to było jakieś wyjście.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:03   #215
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Aha, czyli wbije w przeciągu 7 dni 100 lvla to jest spoko? ^^ I jeszcze przy tym zrobisz profity grając np zwiadowcą ;], nie to nie jest spoko. Oczywiście mówię tu o postaci mającej wyskilowana zręke jedynie... Ogółem mi się nie podoba to że 120 zwiadowcą expiąc na wrl wyciskam do 1.25kk/h i jeszcze DODATKOWO robię profit. To jest człowieku normalne?

Itemy lecą idealnie, ewentualnie można było by zwiększyć drop 2wn itemów typu demonicznych/swietych.

Co ty, za przeproszeniem, pierd*lisz? 1,25kk na wrlach? 120 zwiadowca? Chyba za duzo altaronu i Ci sie przysnilo. Ja 190 zwiadem nekro alch nie zrobie wiecej, jak 1,1kk- i to z aurą. I tak, na pewno zrobisz profit, chyba na malych manasach robiionych przez siebie, idąc na refila 3godzinnego.
Rozśmieszyłeś mnie again.
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:41   #216
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

@Up
200 zwiadem na wrl wyciskałem 1.6kk.
Do tego za każdym razem expiłem na miksturach maga kupnych. I nigdy ale to nigdy nie miałem waste.

Dziękuje,dobranoc.
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:44   #217
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Haha Fasol nieudaczniku tym swoim palkiem mozesz hancic gryfy w ankardi co najwyzej. 1.2kk to robiles jak cie ziomek Kiją wozil po warlokach, a ty wysiadales i je palowales tego to juz nie powiesz...

@up
Chyba przed resetem na saim unarach XD Ja tam zamykam licznik, moby sie nie respia a wiecej niz 1.3kk chyba nie mialem nigdy
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:49   #218
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Spróbuj resp na Bosie
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:51   #219
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

My tu o tych ankardyjskich ziomek ;D na pewno sprawdze! Kiedys... moze ;/
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 14:52   #220
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Na ankardi miałem około 1.5kk
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin