Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-11, 11:33   #1
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie utamo vita dla maga

Witam, chciał bym zaproponować wprowadzenie dla magów utamo vity, ponieważ mag ma ciężkie expienie ze względu na to że ma mało hp a większość expowisk wygląda tak ze są ciasne i małe pomieszczenia a na dodatek w tym pomieszczeniu jest kupa potworów naraz, a nawet jeśli obszar expowiska jest szeroki to i tak na tego maga rzuca się całe stado potworów z czego mag zdąży ubić tylko połowę z tego stada a dróga połowa maga zabije. powyżej 20 lvl mag ma ciężko bo na czym ma expić ? miałem taką sytuacje nie raz np na minotaurach, wchodzę 20 magiem na mino, 2 sekundy zobaczyłem napis "Zostałeś pokonany" zostałem zabity przez 2 mino archery, to było jak mrugnięcie oka, nie tylko ja tak mam na czacie gry też zauważyłem jak gracze z profesją maga powyżej 20 lvl dyskutowali na temat ciężkiego expienia magiem, podam nawet cytat jednego z graczy "HUNT BEZ DEDA MAGIEM TO WIELKI WYCZYN". Na exp mamy chodzić z wojami ? bezsens, mamy kasę wydawać na poty, ładowanie rózgi i płacenie wojowi żeby nam pobloczył ? jak ma mag nazbierać kasę ? w takim wypadku kasy magiem się nie da nazbierać, bo do tego dochodzi jeszcze mała liczba uncji do zebrania (chodzi o możliwość pojemności maga) bo poty swoją wagę też mają, jedzenie też się przyda to lotu wiele nie wejdzie do plecaka, więc bardzo bym prosił o wprowadzenie utamo vity dla maga.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 26-11-11 o 14:28
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 11:43   #2
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Właśnie takie było założenie - gra zespołowa. Po to my, rycerze ćwiczymy walkę bronią jednoręczną i tarczą, żeby wam, magom dogodzić i chodzić razem na polowania.
Howking jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 12:16   #3
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Tylko że żadnemu wojowi nie chce się iść z magiem na hunt, dobra dmg z sd może być zmniejszone ale żeby ta utama była, żeby mag nie padał na hita od potworów
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 13:15   #4
Evenix
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Moim zdaniem powinny być coś ale energy ringi... przecież na huncie jak poleci z drugiej strony potworek na maga to może na hita paść.
__________________
"Warto uchodzić za uczciwego, by w kluczowym momencie oszukać" - Bardzo mądry cytat z książki której tytułu nie pamiętam :)
Evenix jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 13:21   #5
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Kto powiedział, że nie ma?
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 15:00   #6
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

a jest takie coś jak energi ring w altaronie ? i ile takie full set czarnoksieznika +2 kosztuje ?
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 15:08   #7
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Nikt nie powiedział, że nie ma więc mogą być. I zapewne nie są łatwo dostępne... ;>
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 15:32   #8
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

to dobrze ze jest chociaż ten energy ring lecz to znów kolejny wydatek u maga, na set nie mam kasy narazie bo teraz wiele funduszy pochłaniają misje u grabarza
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 15:49   #9
Denny
 
Avatar Denny
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Ta, nie dość, że mag na wysokim poziomie (50+) bije po 700 z sd, to jeszcze zróbmy go nieśmiertelnego ;] .
Denny jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 18:02   #10
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Stanowczo NIE !~Wtedy Mag bedzie nie zniszczalny ! Bedzie go klepalo 2 lucznikow a on se wrzuci utamke beda lecialy w neigo odes kpiro po 40 kilka hitow a on se tylko manasa wrzuci za 230 i co za problem ich jeszcze rozbic
?

Mag i tak jest juz potega w swoim DMG teraz ma miec jeszcze milion hp ? Manasy duzo go lecza wiec bedzie niezniszczalny nawet i dla 5-6 osob. NIE !
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin