Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-11, 23:44   #1
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie Strefa Twórcza i inne

Każdy składa propozycje odnośnie gry a że ja także udzielam się w dyskusjach na forum, no i jak zapewne wiecie wkurza mnie często bajzel, który tu panuje. Oczywiście Slythia ogarnia to jak może, często zamykając tematy. Moim zdaniem powinny być zamknięte przez okres... hmm... 3, 4 dni max, potem powinny trafiać do naszego śmietnika, który nie wiem czy zauważyliście, ale jest pusty :B:B

Moim zdaniem dział Strefa Twórcza powinien być podzielony na podziały takie jak : Lyrics Arts, Graphics Arts i ewentualnie Music Arts :)

Wyjaśniam już o co chodzi :
  • Lyrics Arts - Czyli różnego rodzaju wiersze, historie, opowiastki, pisemka, gazetki, artykuły itd Wszystko co związane z piśmiennictwem. :D
  • Graphics Arts - Czyli różnego rodzaju sprity, tekstury, grafiki, rysunki, obrazki wykonane przez graczy (oczywiście nie mówię tu o zrzutach ekranowych z gry czy też wideo multimediach z gry bo od tego dział multimedia jest).
  • Music Arts - Czyli różnego rodzaju produkcje muzyczne, utwory, projekty itd.

Do tego moje sugestie odnośnie kontynuacji tematów czyli edycja, która oczywiście jest, ale wielu z was o niej zapomina. Każdy założyciel tematu powinien (chodź oczywiście nie musi) edytować swój temat. W ten sposób zachował by estetyczność i lepszą czytelność danego tematu. Mógł by dodawać nowe rozdziały w jednym poscie, tak samo jak utwory, grafiki itd.

Drugą ciekawą opcją mogły by być przyklejane turnieje odnośnie lepszej grafiki czy też wspólna zabawa na kontynuowanie opowieści.

I tu też kilka propozycji :
  • Turniej Graficzny - Przepuśćmy temat : Zbroja Demoniczna. Kilku artystów specjalizujących się w piksel arcie, rywalizuje ze sobą dodając posty ze swoją zbroją. Żadnych zbędnych komentarzy oceniającyh ! Żeby nie było offtopu. A więc jak oceniać? Jeżeli wszyscy już dodadzą swoje grafiki, powstaje sonda, i tam głosowanie.
  • Kontynuowanie Opowieści - Na przykład jedna osoba piszę jakąś historie, nie kończąc jej. Druga osoba musi dołożyć swoją następną kontynuacje wydarzeń, później następna itd Coś jak temat "Oceń kawałek wyżej". Fajna sprawa, zobaczymy jak zabawa mogła by się potoczyć :)

Oczywiście pomysłów głowa pełna i każdy 3 grosze może swoje wnieść.

No i też nie wiem czemu tematy nie mogą być podbijane w Strefie Twórczej, to trochę głupota. Te cieszące się większym zainteresowaniem powinny być na Topie by każdy znalazł te najlepsze twórczości.

To tyle :) Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Tron ; 27-11-11 o 13:01
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 26-05-11, 23:46   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Zły dział ;) Zgadzam się tylko, wg. mnie, tematy powinny być od razu usuwane bez zbędnego komentarza. Będzie czyściej. Oczywiście pojawią się głupie pytania: "czemu muj temat zostaal zamkniety? lol:woot:", odpowiedź: bo tak. Jeśli moderator zadecydował że taki temat należy zamknąć to miał powód, i dyskusja w nim nie powinna się już ciągnąć (sytuacja ze Slythią, kiedy zadała retoryczne pytanie, zamykając temat, a ktoś założył nowy żeby jej odpowiedzieć...). I oczywiście proponuję wprowadzić większy rygor na forum, także więcej poddziałów by się przydało. Poza tym, myślę że jedna Slythia na całe forum to za mało. Forum rośnie jak na drożdżach, i codziennie przybywa idiotów, i ktoś to musi sprzątać.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 26-05-11 o 23:53
Tron jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 00:05   #3
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Niektóre tematy są usuwane. Szczerze przyznam, śmietnika nie zauważyłam, lecz go się usunie. Nigdy nie lubiłam tego rozwiązania.

Dział twórczość rozbuduje się w momencie, gdy będzie taka potrzeba. Na razie jest tam zbyt mało tematów. Jedyne, co można teraz zrobić to dodać prefixy.

Od dzisiaj mam na forum pomocnika, który będzie tutaj też sprzątał ;>.

Jeśli chodzi o tego typu zabawy - organizuj!
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 00:12   #4
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Zły dział ;)
Dobry dział. Dział : Sugestie i Propozycje. Tym razem mnie nie masz.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jeśli chodzi o tego typu zabawy - organizuj!
Ale wolał bym ten właśnie podział, jest to estetyczne, jak dla mnie bardziej zachęcające i łatwiej się w tym odnaleźć.

Oczywiście organizowanie czegokolwiek nie jest możliwe bez przyklejania, jak wiadomo ja jako zwykły użytkownik nie mam takiej możliwości, a jako że jestem łbem humanistycznym, mam kilka pomysłów, a nawet sam rozkręcę ten pomysł.

Tylko chodzi o możliwości no i danie tej szansy z podkategoriami. Przecież jak nie wypali to się usunie, nie? :) Przeniesie się tematy dzięki bazie danych i po problemie.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 00:16   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Podkategoria, podfora daje się w przypadku, gdy tematów jest sporo. Nie będę tworzyć ci specjalnego podforum dla 0 tematów (gdyż podejrzewam, że tyle ich jest w przypadku tego czegoś z muzyką). Mogę dodać prefixy - też ładnie wygląda. Rozwinie się dział - będą podkategorie.

Przyklejenie to najmniejszy problem, parę sekund pracy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 00:21   #6
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Podkategoria, podfora daje się w przypadku, gdy tematów jest sporo. Nie będę tworzyć ci specjalnego podforum dla 0 tematów (gdyż podejrzewam, że tyle ich jest w przypadku tego czegoś z muzyką). Mogę dodać prefixy - też ładnie wygląda. Rozwinie się dział - będą podkategorie.

Przyklejenie to najmniejszy problem, parę sekund pracy.
Przecież nie wszystko się rozwinie w tak szybkim tempie, czytaj ze zrozumieniem i weź pod uwagę odczucia. (bez hejtu) Jak dla mnie już jest śmietnik, twórcy powinni się odnaleźć.

No i jak z tymi podbitkami będzie, tematy topu nie mogą uzyskać.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 00:51   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Muszę zobaczyć jak to tak wygląda. Regulamin, może doda się oceny - zobaczym.

Dlatego dam prefixy teraz. Na chwilę obecną starczą. Potem się może doda działy, w zależności od potrzeb.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 07:19   #8
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

A co z podbijaniem tematów?...
Shikate jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 08:20   #9
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shikate Zobacz post
A co z podbijaniem tematów?...
Szczerze mówiąc to ja nie wiem o co z tym chodzi :D.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 08:40   #10
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

:D Chodzi o to, że np. w moim pixelarcie są 4 strony komentarzy, a jest na samym dole, pomimo tego, że nie jest przyklejony ani nic. Po prostu już zawsze będzie daleko na dole.. Powinno być tak jak na każdym forum:
- Piszesz posta, temat idzie w górę :D
Shikate jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin