Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-14, 00:13   #1
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie palek cd.

mam pytanie czy zrobicie cos z palkami jak wybieralem sub profesje to wiedzialem ze jak wezme duchwonego bede mial dmg z kpiro takie jak nekro ale bede mial tapen tawisa ktory leczyl 2x mocniej od hape odesa ale nie bede mogl uzywac puginalow ktore tera sa lepsze niz byly a moj tapen jest nie uzyteczny bo lecze se nim raptem 200 wiecej wiec moglibyscie to ogarnac bo tapen jest nie oplacalny przez co palek duch jest scierwem
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 00:46   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie ma co, zwiad duch to kupa, nawet ulepszenie tapena nie zmieni sytuacji, bo w grupie będzie useless, bo niby co on będzie robił? Nie ma nic co jest przydatne w grupie w przeciwieństwie to każdej innej granej profesji.
Jest to jedyna profesja która nie ma żadnego zastosowania i trzeba to zmienić, jak? nie wiem
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 10:09   #3
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Jako iż jestem w pracy i nie myślę zapewne logicznie wpadłem na pomysł ;)
Można zrobić opcje, że Zwiad Duchowny przywraca swojej drużynie punkty życia w zależności od dmg zadane mobowi.
Przykład : Zwiad Duch zadał 200 obrażeń w Smoka. Jego drużyna w czasie hitu otrzymuje 10 hp do życia (w sensie leczenie) ;)
Lub żeby zwiadowca duchowy rzucał aury np właśnie pod regen hp itd :)
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 11:37   #4
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

zmiesznie many na odes kpiro alp przywrocenie jego dmg z przed update
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 11:48   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

A właśnie... Miałam sen, wiem, że to poryte ale sniło mi się, że każda profesja miała inne czary leczące. Szkoda, że to tylko sen, bo takie rozwiązanie jest jedynym normalnym i rozsądnym balansem!!
Teraz mamy tak, że wojownik mag czy ktokolwiek, leczy się Z TAWISA na 28 mlvlu za 100. 28 mlvl ma mag na poziomie 10, zwiad na 30 i wojownik uwaga.... na 100 i do końca życia bo ma limit na 30 mlvl. Czyli wojownik do usranej śmierci leczy się po 100 (NIE DUCHOWNY). O co mi chodzi? Otóż o to, że jak zwiad nie duchowny ma hape tawisa, to czemu wojownik nie duchowny nie może się lepiej leczyć? Wiem, że ma mieć healera do hunta, ale no kurde, polepszenia tawisa dla niego - czyli dać mu nowy czar leczący dający mu te 200 hp rozwiązało by problem. I ta sama zasada dotyczy tapen tawisa. Przy ustawianiu sugerowaliście się, droga administracjo, chyba tylko jak się mag leczy, bo reszta kwestii została pominięta.

NIE DA SIĘ ZBALANSOWAĆ TAK JEDNEGO CZARU, BY BYŁ DOBRY ZARÓWNO DLA MAGA WOJA I ZWIADA!!! ZROZUMCIE TO DROGA ADMINISTRACJO W KOŃCU!!!!

Zróbcie w końcu każdemu osobny czar do leczenia bo inaczej się nie da. Tapen to śmiech na sali dla zwiada, a tawis też jest jedną wielką kpiną. Ogarnijcie się.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 26-06-14 o 14:54
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 12:31   #6
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Co do tego tapena. On chyba teraz ma większy cd od hape tawis tak? To zrobić żeby miał taki sam i będzie dobrze.
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 13:09   #7
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Jak by woj nie duchowny miał hape tawis i hape odes, to woja ducha by nikt nie brał :>
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 16:14   #8
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Moim zdaniem każdy hit z kpiro powinien uderzać z wartością równa 1,a nie jak to jest obecnie,każdy kolejny jest x% słabszy od pierwszego.
Wyobraźcie sobie sytuacje na wojnie,gdzie ludzie bardzo często stoją obok siebie(nagminna sytuacja) wtedy zwiadowca używający kpiro nie zadaje praktycznie dmgu (duza redukcja w zwarciu+ każdy kolejny hit jeszcze słabszy).
O ilosci many nie bede sie wypowiadal bo juz wiele razy ten temat poruszalem.

Kolejna sprawa to 'tapen tawis',który kosztem niemal 3 krotnie wiekszym potrafi nierzadko uleczyc za tyle samo co 'hape tawis'.
Logiki w tym tyle co w obecnym balansie(Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac).


Zgadzam sie z opinia Beaty,ciezko jeden czar zbalansowac tak,zeby byl uzyteczny dla 3 roznych klas i profesji.

Cos co jest do wszystkiego jest do niczego,dlatego najlepszym(i chyba najłatwiejszym do zrobienia dla was) byłoby stworzenie osobnych czarów dla poszczególnych klas.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 16:36   #9
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

a po co maja zmieniać skoro graczy i tak mają więcej teraz obecnie jak przed upem, ba mają ich więcej jak przed upem w momencie trwania konfliktu (wojny), co zawsze wojna przyciągała graczy przynajmniej na serwerze pvp. co ma ich skłonić do zmian skoro Ci co cały czas narzekają na upek regularnie się logują na serwer i będą logować, będą się logować chodzby nawet i rok i dalej żale na forum wywalać. Mi się także ten up nie podoba znaczy balans spowodowany upem ale nie nudzi wam się już żalenie na tym forum?? Miejcie wyjebke za rok wam zmienia powinniście się już tego nauczyć hehe
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-14, 16:40   #10
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
a po co maja zmieniać skoro graczy i tak mają więcej teraz obecnie jak przed upem, ba mają ich więcej jak przed upem w momencie trwania konfliktu (wojny), co zawsze wojna przyciągała graczy przynajmniej na serwerze pvp. co ma ich skłonić do zmian skoro Ci co cały czas narzekają na upek regularnie się logują na serwer i będą logować, będą się logować chodzby nawet i rok i dalej żale na forum wywalać. Mi się także ten up nie podoba znaczy balans spowodowany upem ale nie nudzi wam się już żalenie na tym forum?? Miejcie wyjebke za rok wam zmienia powinniście się już tego nauczyć hehe
Czy teraz jest wiecej graczy to bym polemizowal,owszem po updacie byl maly boom i sporo nowych graczy,jednak wiekszosc z nich juz przestala grac.
Teraz znowu serwer swieci pustkami.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin