Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-05-12, 12:00   #31
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Tak w telegraficznym skrócie to co Selbo napisał:
Bóg przeszkodził im w wojnie, przegrali z teoretycznie słabszą drużyną, bo im się nie chciało wygrywać.

Dobrze ze w końcu się pogodziliście z tym :)

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 13-05-12 o 12:31
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 14:39   #32
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Skoro już oficjalnie ktoś napisał, że już po walce to i ja dodam coś od siebie. Dopóki owej informacji nie było, byłem pełny nadzieji, że coś sie jednak jeszcze wydarzy.

Chciałem podziękować Wam za walkę i życzyć sukcesów, wszystkim, nawet tym, z którymi miałem zatargi i spiny. Szkoda, że niektórym odechciało się gry kiedy byli potrzebni :p
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 20:17   #33
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Tez chcialem podziękować za mile miesiące wojny. Chociaz na koniec wyszło jak wyszło, nie mam żalu do tych którzy mnie usuneli, choć bylem i jestem niewinny. Życzę dalszej miłej gry dla zwycięzców.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 01:33   #34
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Skoro tak to ja też coś dorzucę od siebie.
Fajnie się walczyło i dziękuję za zabawę tym, którzy robili to uczciwie :)

Powodzenia i sukcesów w realu. Wielu z was jest jeszcze młodych, mam nadzieję, że w życiu też sobie poradzicie :rolleyes:

Szczególnie pozdro dla Ogryzka z którym zwiedziłem połowe altaronu, a także Ypkisa, Niunika z którymi dobrze kumałem się przed wojną. Dla wawra życzę smacznej karkówki. Dla Sadysty nowego plecaka. Makmeja ażeby lvl odrobił. Dla Orma, żeby już was nie męczy telefonami po nocach. Dla Agriego nowych butów, przez te 5 miechów repito pewnie się przetarły. Przemka ażeby nadal budził postrach. Tev, East duzi rośnijcie :D Dla Aera większej ilości modnych koszulek. Dla Blooda nowej, fajnej ekipy, która będzie Cie słuchać. Gucci już niech nie pada. I dla całej reszty której za bardzo nie poznałem.

Do kiedyśtam, gdziestam. 8)

A z kolegami z gildii się nie żegnam bo nigdzie się nie wybieram :D
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 11:42   #35
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ja co mogę powiedzieć, jako neutral... Pomijając te negatywne skutki wojny to zarówno dzięki Collegium i Exorit było na co niekiedy popatrzeć, coś się działo. Można by rzec, iż cały serwer tym żył.
Collegium mam nadzieję, że wrócicie w tym czy innym składzie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 12:38   #36
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Zabawnie się z wami walczyło, ale wynik wojny był z góry przesądzony.
Niestety skupiliście się na zebraniu jak największej "masy" - ludzi nieświadomych tego z czym wojna w tego typu grze się wiąże i do czego zobowiązuje podjęcie decyzji o uczestnictwie w niej.
Pomimo miażdżącej przewagi lvlowej i liczebnej nie potrafiliście utrzymać serwera.
Przypomnę, że w początkowej fazie wojny po stronie exorit były zaledwie cztery aktywne osoby z lvlem przekraczającym 100(Teverix, Eastside, Dedereq, Agri).
Kiedy było nas powyżej 10 osób na vc, to już uważaliśmy, że mamy masę i więcej nie zbierzemy. Przegrywaliśmy praktycznie każdą akcję i pomimo tego zawsze się podnosiliśmy. Wojnę wygrywa się uporem.
Dziękuję wam za tę szczyptę emocji i adrenaliny, którą regularnie mi dostarczaliście. Jednak w momencie kiedy naszym comanderem została moja mama wasze szanse zrównały się z zerem.
Mam nadzieję, że udowodniliśmy wam, iż serwer może istnieć bez gildii Collegium. Taki mieliśmy cel ;)

All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
Samuel Beckett.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 13:05   #37
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Dzięki wszystkim za akcje i pamiętajcie o mojej zasadzie.
Pozdrawiam.
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 17:50   #38
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Hmy.

Jak już oficjalnie do tego się przyznaliśmy to także chciałbym powiedzieć kilka słów.

Bardzo dziękuję za tak długą walkę. Staremu securum dziękuję że pomimo zmiany stron potrafiliśmy się śmiać rozmawiać jak na początku. Przeciwnikom z Legionu dziękuję za wytrwałą walkę, za kilka spinek za DOBRĄ ZABAWĘ-bo o to tu chodziło. Gratuluje wygranej i życzę sukcesów w dalszej grze na Altaronie

Osobom Z Collegium- Dziękuję że mogliśmy razem się tak dobrze bawić, za zaufanie jakim obdarzaliście mnie akcjach, za to że słuchaliście to co mówiłem. Również chciałem przeprosić za błędy jakie popełniłem w trakcie wojny za to że mimo mojej obietnicy że to wygramy stało się inaczej. Mam nadzieję że dalej będziemy siedzieć na VC i dojdzie do skutku spotkanie u Uiopa. WALCZYĆ Z WAMI TO BYŁA NAPRAWDĘ DUŻA PRZYJEMNOŚĆ!!

KŁANIAM SIĘ NISKO.

Gratulacje jeszcze raz Exorit!

//Dzefrej.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 18:35   #39
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

"Możesz przegrać wiele bitew, by na końcu wygrać wojnę.."

Dzięki wam za tą wojnę bo chociaż się coś działo na servie, nie to co teraz. I mam nadzieje ze kiedyś wrócicie i się znów pobijemy bo zmuła :D

POZDRAWIAM WASZ ZŁY EASTSIDE!
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 18:52   #40
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Myślę,że jakbyś nie używał bota to pewnie nadal bysmy sie bili a tak gdy administracja sie tym nie interesuje to nie ma po co :)
Pozdrawiam i wbijać wieksze lvl bo od spania lvl nie urosnie a to,ze na dworze cieplo tym sie nie martwcie :)
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin