Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-08-14, 11:07   #11
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ja piernicze, Adricośtam. A kto powiedział, że zwiadowca nie może bić w dualu? Dual to sposób bicia, a nie profesja.........
W dualu zbugowany jest tylko odes rago w przypadku wojownika. Zastąpić to innym czarem i będzie spokój.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 11:11   #12
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

To może ja Ci wytłumaczę "co ma piernik do wiatraka"
Z założenia zwiadowca używa kuszy, rycerz miecza.
Z racji, że miecze wymagają siły, wojownikowi siła rośnie szybciej,
analogicznie jest ze kuszami - wymagają zręczności, dlatego rośnie ona szybciej u zwiadowcy.

Nikt nie ukrywał, że standardem jest bicie rycerzem 1 bądź 2h, dual to fajny dodatek, który przy ogromie pracy jest fajną opcją (nie dla każdego, Ty nie masz cierpliwości).

Identycznie jest ze zwiadowcą, co prawda może on używać puginałów w dualu natomiast na daną chwilę KOMPLETNIE jest to nieopłacalne (gorszy DMG i większy koszt, nawet przy 200 zre)
W życiu nie zbliżyłeś się nawet trochę i nie przetestowałeś prawdziwych możliwości duala.
Ja natomiast także będąc fanem tego systemu i mając zwiadowcę z 200 zre, stwierdzam, że jest to na tyle atrakcyjna opcja, że sam skusiłem się do zrobienia rycerze i trenowania pod to skili, niestety z nieprzyjemnym skutkiem ale to mało ważne.

Twoja zawiść na forum jest rozbrajająca, tak jak kiedyś Cie rozumiałem tak teraz w zaciszu domowym mam z Ciebie niezły ubaw (pewnie nie tylko ja).

Rada odemnie? skończ w końcu się kompromitować, zachowaj reszki godności i nie loguj się więcej na forum, proszę w imieniu swoim jak i myślę innych graczy. Jeżeli chcesz pisz mi na priv odpowiem dla Twoje pytania, ale nie spamuj postami jak u Carachima w temacie.

peace

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 07-08-14 o 11:19
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 11:21   #13
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Rada odemnie? skończ w końcu się kompromitować, zachowaj reszki godności i nie loguj się więcej na forum, proszę w imieniu swoim jak i myślę innych graczy. Jeżeli chcesz pisz mi na priv odpowiem dla Twoje pytania, ale nie spamuj postami jak u Carachima w temacie.

peace
Podpisuje się pod tą radą, mnie już nawet nie bawią Twoje posty (Adrondil) lecz zwyczajnie irytują. Forum nie jest przeznaczone dla każdego kto potrafi klikać przyciski na klawiaturze.

Pozdrawiam Arterona

@down
Wybacz, za offtopic.
Co do tematu: powtórzę rzucone tutaj przemyślenia. Mianowicie - dual jest ciekawym dodatkiem (lecz tylko dodatkiem). Myślę, że ta technika walki jest przeznaczona dla najlepszych (najlepiej wytrenowanych) graczy. Sam jeszcze trenuję i wiem, że potrzeba wiele czasu na trening. Jako technika walki dual wield jest jedynie kwestią wyboru. Nie jesteśmy zmuszeni korzystać z tej techniki. Dlatego też uważam, że dyskusje w tym temacie nie są konieczne, wręcz niepotrzebne.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza

Ostatnio edytowane przez dobryziomek ; 07-08-14 o 13:53
dobryziomek jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 16:36   #14
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Dobra, długo myślałem nad ta propozycją, może się spodoba może nie, ale myślę, że lepiej dodać tak prosty czar niż słuchać lamenty duali.

Nazwa: Żądza krwi lub Furia ostrzy, lub Krwawe ostrza.
Działanie: Podobne jak tarcza żywiołów ele z tym, że:
Zwiększa nam czasowo dmg tak jak w tarczy defa, który zależy od shielda i skila obrony, tak tu od zręczności i rodzaju broni=wtedy zręczność nabierze znaczenia.
Inne działanie nie koniecznie ale:
Zamiast tego zwiększonego dmg, będzie bonus czasowy taki, że zwiększy nam nieznacznie dmg, ale każde uderzenie przywróci nam określoną ilość hp=rekompensata za mizerny def. Długość zależna od czynników jak w przypadku wymienionym wyżej.

Napisanie takiego czaru, nie jest trudne a rozwiązać to może cały problem, szybciej napisać możecie ten czar, niż czytać wszystkie posty na temat duala.

Więcej pomysłów nie mam, już sam nie wiem jakimi sposobami działać, by otrzymać odpowiedź od administracji, próbowałem wszystkiego i zakładałem wiele tematów, i na spokojnie i z małymi nerwami, dawałem propozycje, pisałem priv itp. Nic to nie dało, nagle znalazło się małe grono duali, do których mam prośbę: Co mogłem wywalczyłem, czyli nic, teraz wasza kolej, w kupie siła.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 16:47   #15
Anubis
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 13
Domyślnie

CZAR: taniec wiatru
OPIS: używając tej umiejetności przez x min mozesz bic 2 targety przylegajace do ciebie

bada bum
Anubis jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 16:53   #16
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Szczerze to Zgadzam sie z Adrinadil ponieważ wiem że na dalszym etapie gry liczą się ataki czarami, a każdy z nas wie że w przypadku 2 broni nigdy nie będą się one w żaden sposób opłacać nawet gdy wbijecie 200 zręczności to i tak atak czarem będzie znacznie niższy niż w przypadku ataku 1h. I zgadzam się z tym że jest to styl dla najwytrwalszych graczy tyle ze jak każdy chcę żeby moja ciężka praca opłaciła.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 18:38   #17
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Czyta to w ogóle jakiś admin?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 19:10   #18
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

czyta, jak jest coś interesującego i konkretnego to odpowiada, jak jest coś co mija się z celem w jego mniemaniu to po co ma odpowiadać??
bilsom jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 19:47   #19
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie nie nie, po co nowe czary? Polepszyć aktualną mechanikę, dodać jakiś wzór który sprawbiłby że przy założeniu 2 broni nasz deff znacznie wzrasta.
Pozatym z tego co zauważyłem z hoxe alp bije tak samo z założoną jedną i dwoma broniami, nie wiem jak jest z rago tote, bo niestety nie mam 55lvla, ale jeśli bije normalnie bez redukcji, to będzie naprawdę w pyte, pozostaje tylko kwestia deffa.
cewix jest nieaktywny  
Stare 07-08-14, 20:15   #20
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Nie nie nie, po co nowe czary? Polepszyć aktualną mechanikę, dodać jakiś wzór który sprawbiłby że przy założeniu 2 broni nasz deff znacznie wzrasta.
Pozatym z tego co zauważyłem z hoxe alp bije tak samo z założoną jedną i dwoma broniami, nie wiem jak jest z rago tote, bo niestety nie mam 55lvla, ale jeśli bije normalnie bez redukcji, to będzie naprawdę w pyte, pozostaje tylko kwestia deffa.
Tu cie niemile zaskoczę, a raczej nie zaskoczę. Z rago tote bijesz mniej, podobnie jest jak z odes rago, z tym, że jeszcze mniej bijesz.
Adrondil jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin