Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-06-11, 11:18   #221
radypp
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie Brawo! :)

Wawro brawo inteligencji. Wpadles dzis po mnie twierdzac, ze jestem noob'charem Juste Championa. Szkoda tylko, ze odrazu po rozpoczeciu wojny jak rozmawialem z Marvekisem na temat tego, ze nie mam zamiaru uczestniczyc w konflikcie do ktorego doszedl Juste, rozmawial ze mna i z nim w tym samym czasie... Ladne macie preteksty, zeby cisnac niewinne osoby. ;)
radypp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-11, 14:36   #222
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

napisz do mnie na prv.

Ormo
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 09:05   #223
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał radypp Zobacz post
Wawro brawo inteligencji. Wpadles dzis po mnie twierdzac, ze jestem noob'charem Juste Championa. Szkoda tylko, ze odrazu po rozpoczeciu wojny jak rozmawialem z Marvekisem na temat tego, ze nie mam zamiaru uczestniczyc w konflikcie do ktorego doszedl Juste, rozmawial ze mna i z nim w tym samym czasie... Ladne macie preteksty, zeby cisnac niewinne osoby. ;)
A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 10:21   #224
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Plan b jebie takie PA ze szkoda gadać a wy im lizecie dupe i dajecie sie tym jebanym smarkacza co nie maja zycia poza Altaronem... bija kogo chca kiedy chca. Lidl squad ma hunta za nic i przez tych pedalow polowa nie gra. Szkoda serva bo na normlanej tibii to jak ktos robi takie pa to szybko sie to tepi i sa jakies zasady a tutaj to kazdy robi co chce. Powodzenia w dalszym lizani dupy. nara
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 10:49   #225
Toku
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

A moim zdaniem trochę przesadzacie... Wydaje mi się, że gracze planu B robią to co wszyscy gracze z takim wyjątkiem, że są z planu B.
Chodzi mi mniej więcej o takie coś...
Gracz aaa nie jest z planu b i zabił gracza xxx... Inni gracze "na pewno miał powód, widocznie mu się należało, zabił bo na tym polega ta gra
Gracz bbb jest z planu b i zabił gracza xxx... Inni gracze "jebany PA, za kogo on się uważa!? Plan B to pierdoleni PA" itp itd...
Jeżeli jakiś klan przejmie "władzę nad serwerem" też będzie tak gnojony, że niby gnębi innych i się wywyższa...
Toku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 11:48   #226
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)

Przecież ja na samym początku zaznaczyłem ,że Feliks i Mindslayer nie mieszają się do wojny i macie ich zostawić. Cos tu sie nie zgadza ,teraz twierdzisz ,ze padł bo ja jestem związany z eksem i każdy związany ze mną jest z eksem ;) ,a przecież on padł bo myśleliście ,że to moj noobchar. Sprzedałeś się
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 17:06   #227
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Proszę podać jakieś przykłady PA, które to rzekomo robimy.
Jeśli miejsce ma jakaś nieciekawa sytuacja, to proszę o wiadomość prv na forum.
Zostanie ona wyjaśniona. Wypłakiwanie się publicznie tylko zaognia ewentualny konflikt.

pzdr, Ormo
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 20:45   #228
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)
z tego co napisałeś wychodzi na to że bijecie wszystkich tych którzy są kolegami osób z gildii eksa.... nieźle oby tak dalej :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 10:22   #229
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
z tego co napisałeś wychodzi na to że bijecie wszystkich tych którzy są kolegami osób z gildii eksa.... nieźle oby tak dalej :)
A czemu by nie ?

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Przecież ja na samym początku zaznaczyłem ,że Feliks i Mindslayer nie mieszają się do wojny i macie ich zostawić. Cos tu sie nie zgadza ,teraz twierdzisz ,ze padł bo ja jestem związany z eksem i każdy związany ze mną jest z eksem ;) ,a przecież on padł bo myśleliście ,że to moj noobchar. Sprzedałeś się
Ja się sprzedałem ? W jakim znaczeniu ? Bo nie przypominam sobie, żebym ci coś obiecywał? Pamiętam co napisałeś i to na pewno nie są te słowa :P Zresztą cóż mnie to obchodzi podczas gdy go zabijali był na bocie:P To może być powód dlaczego uderzył o glebę. Co do płakania ludzi na forum, większość z nas ma to gdzieś. Ci co nas znają wiedzą kim jesteśmy i że idzie z nami pogadać. Jakoś coraz więcej ludzi wraca po wojnie i coraz więcej ludzi jest online. Często po około 150 osób online i ta liczba ciągle wzrasta więc chyba tacy źli nie jesteśmy. A to, że kontrolujemy server to hmmm... zawsze możesz spróbować nam odebrać tą kontrolę nikt wam tego nie zabrania.

Ostatnio edytowane przez Luop ; 23-06-11 o 10:29
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 11:42   #230
don browaro
 
Avatar don browaro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrołęka
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do don browaro
Domyślnie

Witam

miałem nie pisać o tej sprawie, ale skoro wszyscy piszą Ci którzy spotkali się
z nie przyjemną dla nich sytuacją ze strony teamu rządzącego to czemu ja mam nie pisać, a przy okazji ostrzeże "magów nekromantów". Sama sprawa wygląda tak:

Dzisiaj w nocy, gdy zdobywałem sobie doświadczenie na oficerach swoim magiem nagle dostałem priv wiadomość. Była to wiadomość od "Noon" i brzmiała coś w stylu :kim jesteś?? nie byłem w stanie od razu na tą wiadomość odpisać gdyż miałem na karku resp oficerów. Noon po chwili powtórzył wiadomość a ja gdy już byłem pewny że mojej postaci nic nie zagraża ustałem w kąciku i odpisałem:a kim mam być?/ odzew na to co napisałem był nastepujący:

2011-06-23 02:56:26 Gracz zginął na poziomie 43 , zabity przez Lord'Pall, Daarko, , zabity przez krasnoludzkiego oficera. - oczywiście noon nie istnieje na liście osób które mnie zabiły ale o tym dowiecie sie czytając dalej posta :)


a samo to zdarzenie wyglądało tak że gdy zaczęli mnie bić próbowałem pisać za co mnie biją Noon coś tam napisał w stylu "zapraszamy do pz"tylko w sumie ciężko było pisać i wyjaśnić całą sytuację skoro cały czas dostawałem obrażenia od pozostałych dwóch panów w tym czasie Noon stał i przyglądał sie jak jego kompani mnie katowali a ja sobie skakałem góra dół na rope place aż w końcu zaliczyłem deskę. Nie ukrywam że się wkurw.... jak pojawiłem się w temple. Poszedłem do dp tam spotkałem Mervakisa i napisałem do niego czy mógł by się dowiedzieć za co padłem po krótkiej chwili Mervakis skopiował mi wypowiedz Noon z priva która brzmiała coś w stylu że nie mieli mnie zabijać a to był przypadek, po czym sam Mervakis dodał że nie mieli mnie zabijać ale czemu bili to sam nie wie...na tym moja konwersacja z Mervakisem się skończyła.
Po chwili pod dp zjawili sie sami sprawcy całego zajścia, już miałem pisać do Noon za co padłem ale ubiegł mnie i na publicznym kanale wysłał wiadomość która była definitywnie kierowana do mnie :"koniec PG" po tej wiadomości myślałem że wywine orła na moim bujanym siedzeniu i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać z tego co napisał Noon, bo skoro ja wbijając w 21 dni z 22 lvl na 43 lvl (21 lvli - można to zobaczyć po mojej liście dedów) i jest to określone jako Pg gdzie średnio wychodzi praktycznie 1 lvl dziennie to jak to można nazwać nie inaczej jak nie - POWER ABUSING.

W dalszej konwersacji dowiedziałem się jeszcze że mój exp lock wynosi 2 lvl tygodniowo, że nie jestem hunted, że wszyscy mogą sobie spokojnie expić prócz magów nekromantów i najciekawsze, że miałem ssa bo niby po 1 mnie któs tam od nich bił, gdy tak ta rozmowa się ciągnęła z tymi ssa zostałem nazwany kłamcą bo oczywiście się wypierałem tych ssa, a jedyny amulet jaki miałem to był czosnkowy amulet.

Po głębszym zastanowieniu przyszło mi na myśl że Pan Noon poprostu pomyślał że ja niby noob char pewnie którejś osoby od Eksterminatora a wywnioskowałem to po tych ssa których nie miałem :) bo padł tekst w stylu :"to ciekawe skąd byś miał te ssa:) i coś jeszcze wojna jest wojną czy coś takiego...


Ogólnie dzięki za deskę>
Pozdrawiam
don browaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin