Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-11-18, 19:10   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie Moja Historia - jak przemyciłem itemy na licor

Od razu zaznaczam że nie życzę sobie by temat był usuwany, bo mam prawo pisać tutaj to co chce a tym bardziej chciałbym opisać dla rozjasnienia jak udało mi się przemycić itemy na licor.


Pewnego dnia grałem sobie moim wyspiarzem stałym psimgothem, no i co jakiś czas sprawdzam bossy na licor, a że nie chciało mi się relogać odpaliłem drugiego clienta i zalogowałem się na drugą postać. Oczywiście boss był, ale później zapomniałem się wylogować i przez to GM teleportował Psimgotha do tej drugiej postaci na licorze żeby zweryfikować czy jest multi. Na szczęście skończyło się na ostrzeżeniu... Po godzinie gry wpadłem na GENIALNY pomysł jak przemycić itemy z kontynentu na licor. Otóż postanowiłem stworzyć dwie postacie z podobną nazwą "licorstayer z Ananu' i "Licorstayer Hexer", po czym jedną z tych postaci wyszedłem na kontynent. Kupiłem sobie szczerbca, łuskowy set oraz klingę królewską i schowałem się na kontynencie gdzieś tak poza miastem by z wyglądu przypominało trochę Licor a następnie czekałem aż GM zacznie sprawdzać i złapie mnie na używaniu MC. Oczywiście dwie postacie były zalogowane i okno miałem zminimalizowane tak, aby mieć wgląd na dwie postacie jednocześnie. Czekałem 10h, nawet siebie zraportowałem.



Po... długim czasie Gm zalogował się na jedną z postaci (która była na kontynencie) po czym zaraz przyzwał drugą. W tym momencie zagadując Gma szybko zrobiłem trade po czym wylogowałem się, lecz zaraz jak się zalogowałem wylądowałem na licorze z powrotem. Okazało się że musiałem coś źle zrobić bo przedmiotów sobie nie przekazałem... no i byłem mega zły że plan poszedł w pizdu. Pomyślałem sobie - spróbuję drugi raz.



2 PRÓBA.


Tym razem nicki stworzyłem całkowicie inne, i schowałem się w tym samym miejscu co przedtem. Jeszcze za nim podjąłem się drugiej próby powiedziałem jednemu graczowi że chce to zrobić, że mam plan aby przemycić przedmioty z kontynentu na licor.


Zraportowałem siebie i czekałem na kontynencie za Mistrzem Gry. Po 3 godzinach Admin się zjawił przyzywając tego kolege ( co powiedziałem mu o planie) obok mnie i jeszcze jednego typka. Wtedy pomyślałem sobie że skurczybyk mnie wydał a MG ze mnie sobie drwi i już zacząłem się godzić z tym że nic z tego nie wyjdzie... już chciałem powiedzieć Mistrzowi całą prawdę... aż po chwili.... Mistrz gry sprawdza ich czemu oni mają te samo IP - okazało się że to byli bracia, ale nie ważne... Najważniejsze jest to że przez tą sytuację chyba Mistrza gry trochę zdezorientowało i przyzwał zaraz obok mnie kolejną postać tą którą byłem na licorze. Tym razem nic nie popsułem z handlem a ilość Capa miałem wyliczoną na tyle że moja postać rdzenny wyspiarz spokojnie uniesie przedmioty.


Wylogowałem się szybko rdzennym. MG zbanował moją postać (tą na kontynencie) a po 30 sekundach zalogowałem się rdzennym będącym nieopodal neolith. Idę idę i bum! MG przeteleportował mnie na licor... szybko na jego oczach wyrzuciłem niechlujnie worek z itemami pod drzewo które było widać i po sekundzie dostałem bana... idę moim głównym kontem Psimgothem zobaczyć czy worek wciąż jest... No i był.. ze wszystkim co ze sobą zabrałem.



Zawsze grałem tak by szukać błędów, dziur w grze altaron. Z tego byłem zawsze znany z cwaniakowania. Mogłem się nie przyznawać do tego i spokojnie grać dalej w ukryciu że mam itemy z kontynentu. Zrobiłem to tylko dlatego żeby administracja wiedziała, że jestem mega cwaniakiem i stać mnie na wiele mimo tego że gram na licorze i jestem z dala od śmietanki.


PS: mogłem i więcej razy tak zrobić i sprowadzać kolejne przedmioty np co miesiac. Ale chciałem też powiedzieć że nie o to mi chodziło. Zależało mi tylko na trollingu, a gdy już dopiąłem swego możecie zrobić ze mną co chcecie. Jeśli usuniecie konto, w porządku - macie do tego prawo a ja odwoływać się nie będę mimo tego że mogłem wam o tym nie mówić. Przedmioty wyrzuciłem do wody, tak wiec moja postać NIE MA NIC na sobie założonego. Mam gdzieś te itemy które miałem. Frajdą było ponosić to przez jakiś czas, ale już mi się to znudziło.


https://ifotos.pl/z/qwhpxhw/

Ostatnio edytowane przez Psimgoth ; 01-11-18 o 19:21
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 19:23   #2
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. ~Psimgoth 2018
 
Stare 01-11-18, 19:40   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Gdybyś zgłosił błąd prywatnie, może nie byłoby problemu, może szczerbiec zostałby przy Tobie.

Postanowiłeś jednak pochwalić się tym tematem na forum, na dodatek spamując w kilku miejscach jednocześnie o rozdaniu przedmiotów. Jednak przesadziłeś. Sugeruję dojrzeć.

Na wszelki wypadek zamierzamy spalić Licor.

Pozdrawiam serdecznie,
Catthon
Catthon jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 19:45   #4
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Najcwańszy cwaniak z najcwańszych. Wydaje mi się, że trzeba będzie dodać dodatkowy posąg tudzież statuę ku czci tego szczwanego lisa.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 19:48   #5
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Tu leży Psimgoth. Udało mu się oszukać MG Selba, ale śmierci nie oszukał."
 
Stare 01-11-18, 19:53   #6
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Wyruchał system :D
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 20:02   #7
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Do moich osobistych osiągnięć na licorze mogę dorzucić że jako 1 w historii altaron zdobylem medal w 2012 ( 1 opuściłem licor). Udało mi się też opuścić licor na 1 lvl dzięki czemu na 15 lvl wojownikiem miałem 600 hp. Ponadto udało mi się znaleźć bug przez co mogłem mieć więcej punktów nauki niż normalnie.

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17950


Btw mam w dupie tego Szczerbca I te itemy... Jestem z siebie dumny ze potrafię zrobić coś co nikomu się nie udaje... To mnie mega motywuje.. Nie ważne czy po trupach do celu czy nie. Ważne że zrobiłem coś niemożliwego. Osobiście do administracji nic nie mam.

Jestem fanatykiem licoru. Jestem tam od 2011 roku. Odbierając mi licor zabierasz mi życie, dostęp do tlenu.

Jestem Goth, Psimgoth.
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 20:25   #8
lordps
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 40
Domyślnie

Oj psim z tym Bugiem na pny to już się rozpędziłeś, że go sam znalazłeś.
lordps jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 20:27   #9
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

zgadza się. ja tylko udoskonaliłem pomysł :)


https://ifotos.pl/z/qwhpnrx/

wrzuci ktoś tu ładnie? Bo ja nie mogę coś

Ostatnio edytowane przez Psimgoth ; 01-11-18 o 20:53
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 01-11-18, 21:39   #10
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Właściwie nawet nie wiem jak to skomentować... Życzę Ci powrotu do zdrowia.
A przedmiotami i postaciami się odpowiednio zajmę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin