Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-02-19, 19:35   #71
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

Akurat Spleśniały Ork to nie Medalikarz więc radze Ci dostawać lepsze informacje p0l g00me
pozdrawiam dzban Bosik
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 19:51   #72
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Dobro nowych graczy - zwłaszcza na serwerze Community PVP - leży nam (administracji) na sercu mocno
Na tyle mocno, że jeżeli po raz kolejny ktoś w Altaronie będzie próbował masowo zniechęcić słabszych graczy do gry (bijąc wszystkich na niskim poziomie bez powodu i masowo), to będziemy czynić zmiany w stronę ograniczenia tego procederu. Kombinować ze zmianami w punktach PVP, w trybie warmode itp.
...
Mam propozycje na już !!! Wprowadzić na stronie zakładkę PVP w której pokazane będzie kto kogo i kiedy zabił z informacja jakie poziomy mieli zabity i zabijający. Niech to będzie jawne i łatwo dostępne.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Poczytaj co pisał Catthon, szczególnie zdania o tym, że cpvp to jednak serwer pvp, o niesprawiedliwości i oszustwach, które jednak z perspektywy regulaminu są legalne, o pokorze, rozsądku i porozumieniu, do którego powinniśmy zmierzać. Jeśli nie podoba Ci się to, że najsilniejsi gracze w grze wykorzystują swoją pozycję, nie ma problemu, zawsze możesz znaleźć jakąś grupę graczy, którzy są chętni do wojny z nimi i do tego, żeby się im przeciwstawić i własnoręcznie wymierzyć im sprawiedliwość. Nie twierdzę, że to coś da, bo "przemoc rodzi przemoc", a przy tym może się oberwać osobom, które po prostu chciałyby sobie pograć w spokoju, bez wojen. Jedyna opcja, która wydaje mi się rozsądna, a o której wspomniał Krakowska Maczeta została odrzucona przez administrację i wiele razy było wspominane, że taka jest wizja gry administracji i serwer non nie powstanie. Uznajcie więc wyższość graczy, którzy są obecnie u władzy albo walczcie o swoje! Jest też trzecia opcja, której nie bierzecie pod uwagę. Ja jestem graczem neutralnym i nie popieram wojen, bo powodują straty materialne i przede wszystkim straty w ludziach, porozumienie według mnie jest lepszą opcją i do tego bym dążyła.
U jakiej kurwa władzy ! Poza tym ludzi to wkurwia że ta samozwańcza władza w sumie jak większość rządzi w grze między innymi dzięki oszustwom. Bo jak nazwać levelowanie postaci dzięki REAL kasie. Ludzi handlowali EXP i itemy. Całe konta po kilka postaci oddawali za kase w setkach złociszy.
Teraz ci ludzie i ich koledzy się rządzą na Altaronie a administracja ma na to wyjebane !!!


Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Temat jest trudny, ale znalazłem bardzo łatwe rozwiązanie. Zbierzmy 10 osobową ekipe, która ma już tam postaci, i zrównajmy "gildie panującą" z ziemią.

Argumenty za:
-W tamtej gildii jest jedna osoba mająca pojęcie o walce.
-Robiłem im kiedyś klasztor więc wiem jak to skillowi boharterowie ;] (Ugi dalej szukasz talarów? :D).
-Dostarczy nam to chwilę dobrej zabawy.
-Pomożemy nowym graczom.

Argumenty przeciw:
-Wiem że szkoda tracić czasu żeby udowodnić dwóm osobnikom jacy są słabi, lecz może to jedyne wyjście?
-Każdy z pewnością gra na innych serverach, ale z pewnością nie zajmie to dużo czasu.

Co wy na to Piterusy i Exoreniusy ?:D
Może to jakieś rozwiązanie.

Cytat:
Napisał Phenixioo Zobacz post
A teraz proszę zobaczyć jak Wasz lider jest kulturalny
19:28 Medalikarz: i pozwolicczesc dzbaie
19:29 Spleśniały Ork: hejka co tam poważny ?
19:29 Medalikarz: i pozwolisz ze sie przywitam
19:29 Medalikarz: czesc dzbanie
19:29 Medalikarz: jak tam pekowanie nowych?
19:29 Medalikarz: kiedy wezmiesz sie za dzieci
19:29 Medalikarz: przedszkolakow
19:29 Medalikarz: albo udezysz kobiete?
19:29 Medalikarz: bo podchodzi to pod Twoj profil psychologiczny
Co tu specjalnego widzisz. Zabijacie jego ludzi a potem robicie zrzut rozmowy i pokazujecie że się denerwuje.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 06-02-19 o 21:27
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin