Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-10-18, 11:38   #11
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Jak to selbo pisał serwer sezonowy to test server. Wyszedł balans chuiowy i nie ma co grać
czyt. Yase unar>>Predkośc maga.
Jak tak zostanie na druga edecje to jak bedzie ekipa zeby grać to 2 rycków 10 palków nekro i dominando.
sokoskiii jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 12:24   #12
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Nie wpłyną wielce negatywnie... ludzie z 60 leveli wbili 200+... proszę Cię pomiń ten temat, bo ta plama zawsze zostanie.
Napisałem, że nie wpłynął wielce negatywnie. Wiem, że wyszło słabo, ale też nie przeceniajmy wagi tej sytuacji, bo koniec końców dotyczyła małego procenta graczy i nie wpłynęła jakoś diametralnie na rozgrywkę innych.

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Wiem, że reklama wynikła z przypadku... lecz jaki ma sens zaczynać grę na serwerze gdzie grają 250+lvle wbite błędem gry :D Zachęćcie ludzi do gry w kolejnym sezonie, jak widać teraz (1 sezon) Altaron najciekawszy jest przez pierwszy miesiąc, potem przegrane bobaski idą na cpvp.
A jednak - nowi gracze przyszli i grają. I znów tych 250+ leveli wbitych na bugu przecież nie ma na dziesiątki. Ludzie pragną też stabilnego serwera i wcale wszystkich nie odtrąca to, że prawdopodobnie nigdy nie będą w top 10. Co więcej - widząc aktywną topkę też chce im się grać, bo wiedzą, że serwer żyje. Jasne - największa magia jest na starcie rozgrywki, stąd poniekąd również pomysł na serwer sezonowy.

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Możemy wymieniać się tak do końca 10 edycji, lecz nie oto chodzi.
Czy możecie wprowadzić te outfity na sPVP 2 ? Bo wygląda to tak, jakby nagrodą w turnieju piłkarskim były piłki do koszykówki.
Otóż o to chodzi w dyskusji - wytaczanie argumentów i odpowiadanie na nie. Wywołałeś mnie poniekąd do dyskusji, więc jestem i prostuje pewne kwestie, bo jeśli nie będę tego robił, to dojdzie do sytuacji, w której większość będzie skłonna wierzyć, że serwer cPvP jest martwy na skutek niedopracowanego systemu war-mode. A tak nie jest .
Co do samych strojów - nic nie obiecuje. Zanotowałem i na tę chwilę tyle jedynie mogę odpowiedzieć. Wyjdzie w praniu.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 14:53   #13
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Napisałem, że nie wpłynął wielce negatywnie. Wiem, że wyszło słabo, ale też nie przeceniajmy wagi tej sytuacji, bo koniec końców dotyczyła małego procenta graczy i nie wpłynęła jakoś diametralnie na rozgrywkę innych.


A jednak - nowi gracze przyszli i grają. I znów tych 250+ leveli wbitych na bugu przecież nie ma na dziesiątki. Ludzie pragną też stabilnego serwera i wcale wszystkich nie odtrąca to, że prawdopodobnie nigdy nie będą w top 10. Co więcej - widząc aktywną topkę też chce im się grać, bo wiedzą, że serwer żyje. Jasne - największa magia jest na starcie rozgrywki, stąd poniekąd również pomysł na serwer sezonowy.


Otóż o to chodzi w dyskusji - wytaczanie argumentów i odpowiadanie na nie. Wywołałeś mnie poniekąd do dyskusji, więc jestem i prostuje pewne kwestie, bo jeśli nie będę tego robił, to dojdzie do sytuacji, w której większość będzie skłonna wierzyć, że serwer cPvP jest martwy na skutek niedopracowanego systemu war-mode. A tak nie jest .
Co do samych strojów - nic nie obiecuje. Zanotowałem i na tę chwilę tyle jedynie mogę odpowiedzieć. Wyjdzie w praniu.
A więc już Ci mówię dlaczego serwer cpvp jest spisany na straty...
To ,że po reklamie masz ~100 aktywnych graczy na serwerze nic nie znaczy - nic . Za miesiąc będzie ich 15-20 ? Po 2 miesiącach 5? Obecna reklama dała jedynie takie plusy ,ze dowiedziało się o tym więcej osób, do gry wbiło po reklamie na dobrą sprawę sporo osób lecz co dalej ? Wy nawet nie macie planu jak tych graczy tutaj zatrzymać- z dnia na dzień uciekają i taka jest prawda, musisz to przyznać . Faktem jest również to ,że na altaronie serwery żyją wtedy gdy teamki składające się z 15~ osób na nich grają . Dajmy na to drugą edycję Colegiumów bylo okolo 30, Exoritów spokojnie z 20 do tego Hertagony dołożyły od siebie nie wiem ile - 10 osób? Serwer miał się naprawdę świetnie ale go olaliście( zero łatek i bieżących popraw w balansie). Dało się tam zarobić co ludzi przyciągało do gry.

1) Jak obecnie wygląda serwer cpvp ? Zero team huntów na poziomach 20-120 gdyż na każdym refilu w ekipie jest waste ( mówię tutaj o ekipach po 4+ osób nie solo we dwóch)- to jest pierwszy i chyba najważniejszy argument

2) Nie wiem czy jesteś tego świadomy ,że 80% selanych itemków na serwerze cpvp sprzedawane jest za realny hajs (złotówki) co idzie w prosty sposób zauważyć jak i głośno się o tym mówi - kiedyś były za to bany a wręcz delejty a teraz macie to w dupie, wolicie zbanować kogoś za krewetki na test serwerze (sezonowym)

Ja chyba znam wasz plan jak to będzie wszystko wyglądać, wy nie jesteście głupi. Wiecie ,że jak już dopniecie swego czytaj. nowe tereny, wersja angielska i w ogóle te wszystkie nowości o altaronie SERWER CPVP UMRZE na dobre . A dlaczego ? Bo jestem w 1000% przekonany ,że zrobicie nowy serwer "serwer globalny" który w jeden dzień stanie się serwerem docelowym. Nikt nie jest głupi i nie doda takich nowości na serwerze gdzie top 10 ma po pierdyliardy talarów w banku 250+ poziomy (oczywiście serwer cpvp zostawicie bo przecież im to obiecaliście XD a będzie na nim grało 10 osób a będą to osoby typu konradek którzy zakochani są w swojej postaci i ilości talarów & itemków znajdujących się w ich posiadaniu ) . To jest takie smutne , że oszukujecie ludzi pisząc, że ten serwer MA PRZYSZŁOŚĆ. Nie !!! Nie ma przyszłości i każdy kurwa nie głupi altarończyk znający wasze niecne plany to wie .
Apeluje jedynie o to żebyście przestali grać z ludźmi( robić ich w chuja) zasłaniając się tą reklamą . Powinno się teraz stawiać największą uwagę na przyszłym serwerze sezonowym by na nim dalej dopracowywać to nad czym tak długo pracujecie a jest to SERWER GLOBALNY NA KTÓREGO STARZY WYJADACZE CZEKAJĄ 5 LAT a stałych graczy macie naprawdę dużo tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy.

CZEKAMY na serwer na którym będzie balans - na którym będą w końcu nowe tereny - na którym będą nowe potwory - na którym będą nowe bronie/ zestawy .
Ludzie przyjdą na niego sami - nie będzie wtedy nawet potrzeba reklamy..


Pozdro 600 na łazarskim rejonie . Łapki w górę mają się posypać i zapraszam do dyskusji
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 14:59   #14
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Exorenius twój post ma u mnie like...
Całkowicie się z tobą zgadzam.
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 15:04   #15
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

Daje lajka +1
krok jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 15:14   #16
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

zgadzam sie z exoreniusem obecnie bilismy sie o pietruszke na sezonowym a i jednym z wiekszych bledow bylo powstanie 1 servera non-pvp przez co na serverze pvp ludzie bili sie o nic bo stali gracze z obu teamow koniec koncow i tak wracali na non-pvp a walka o dominando nie miala zadnego sensu (jak i odbijanie servera) jak byl stary server pvp to przynajmniej raz 1 team sie wyexpial i byla ostra wojna o server potem drugi robil jakies nowe chary i tez walczyl a tak pojda na non-pvp i chuj xD


Gdyby np wszedl w 2 miesiacu s-pvp update (ogloszony wczesniej) to oba teamy by sie ostro bily o to kto 1 porobi content a tak to co... graja 3 osoby a jak jest boss to 10 przez godzine i tyle z s-pvp

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 15-10-18 o 15:19
Bryndzaarron jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 15:17   #17
lordps
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 40
Domyślnie

Czekam na jakieś nowości i zmiany zachęcające, pokrzepiające polaków mieszkających z dala od ojczyzny do grania w altaron.
lordps jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 16:42   #18
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
zgadzam sie z exoreniusem obecnie bilismy sie o pietruszke na sezonowym a i jednym z wiekszych bledow bylo powstanie 1 servera non-pvp przez co na serverze pvp ludzie bili sie o nic bo stali gracze z obu teamow koniec koncow i tak wracali na non-pvp a walka o dominando nie miala zadnego sensu (jak i odbijanie servera) jak byl stary server pvp to przynajmniej raz 1 team sie wyexpial i byla ostra wojna o server potem drugi robil jakies nowe chary i tez walczyl a tak pojda na non-pvp i chuj xD


Gdyby np wszedl w 2 miesiacu s-pvp update (ogloszony wczesniej) to oba teamy by sie ostro bily o to kto 1 porobi content a tak to co... graja 3 osoby a jak jest boss to 10 przez godzine i tyle z s-pvp
Serwer pvp, który teraz zmienil się w cpvp miał się bardzo dobrze dopoki exoreniuss i reszta placzkow od Was nie zaczęła mass pkando na 10lvlach po przegraniu wojny.

Ogólnie duża część waszegi teamu, jak i część tego w którym gram ja, nie jest mentalnie przygotowania do grania na serwie który będzie stał dłużej niż rok. Czemu? Bo naogladaloscie się Puniow i innych Rafonixow druga ręka walac gruche i jedyne co potraficie robić gdy serwer nieco cichą po poczatkowym boom to plakac o ded otsie. Całe szczęście że altaron nie jest już tworzony wyłącznie pod ta bandę bo ja osobiście nie mogłem patrzeć na te resety co pół roku.

A wracając do tematu zarabiania kasy na cpvp, trzeba być lebiega żeby nie umiec zarobić. Parę dni temu byliśmy low lvlami na gargach, każdy po 20 t profotu na refilu. Ja osobiście od 132 lvla, czyli kiedy wróciłem na cpvp, zarobiłem ponad 150 talarow. Nie widzę też żadnego problemu dla wojny w na tym serwie, problemem zawsze są ludzie, a właściwie ich brak, bo bitki 10v10 ciężko nazwac wojną
Wicher jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 17:09   #19
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Serwer pvp, który teraz zmienil się w cpvp miał się bardzo dobrze dopoki exoreniuss i reszta placzkow od Was nie zaczęła mass pkando na 10lvlach po przegraniu wojny.

Ogólnie duża część waszegi teamu, jak i część tego w którym gram ja, nie jest mentalnie przygotowania do grania na serwie który będzie stał dłużej niż rok. Czemu? Bo naogladaloscie się Puniow i innych Rafonixow druga ręka walac gruche i jedyne co potraficie robić gdy serwer nieco cichą po poczatkowym boom to plakac o ded otsie. Całe szczęście że altaron nie jest już tworzony wyłącznie pod ta bandę bo ja osobiście nie mogłem patrzeć na te resety co pół roku.

A wracając do tematu zarabiania kasy na cpvp, trzeba być lebiega żeby nie umiec zarobić. Parę dni temu byliśmy low lvlami na gargach, każdy po 20 t profotu na refilu. Ja osobiście od 132 lvla, czyli kiedy wróciłem na cpvp, zarobiłem ponad 150 talarow. Nie widzę też żadnego problemu dla wojny w na tym serwie, problemem zawsze są ludzie, a właściwie ich brak, bo bitki 10v10 ciężko nazwac wojną
nie wiem co ty teraz pierdolisz ale z mojego punktu widzenia serwer cpvp to serwer który skończył się najszybciej ponieważ ludzie do 100 lvla nie mieli totalnie kasy a przynajmniej większość . Ja osobiscie na 45 woju miałem jakieś 5 talarów - jedna akcja i czar prysł- musze iść na krasnale robić 50k/h. Od nas jak i od was odpadła masa osób przed 100 poziomem bo nie potrafili sobie poradzić z akcjami + expieniem postaci . Co musze im przyznać bo nie każdy może grać po 4-8 godzin dziennie. Więc info jakieś z dupy dajesz teraz. Jestem pewien ,że robie tam wbite z ekipą- wyexpiamy się do 120 lvli i po tygodniu ktoś od was odezwie się ,że nie ma już kasy przez random akcje co w rozliczeniu przy powracającym teamie który ma zapał do gry i jest aktywny wyklucza go z zarabiania mamony - strzela exita i płacze (tak jak wy na tej edycji).
Zauważyłem ,ze kazda edycja jest podobna. Przykład z tej edycji- Na początku wy wbijacie na otsik większą ilością osób i z gwanderem wbijającym szybko magiem ele h lvl co daje wam dużą przewagę - my mamy przejebane bo gra od nas 6 osób . Jesteście kozaczki bo nie dość, że jest was znacznie więcej to expicie po kilka h dziennie po czym z dnia na dzien u nas jest coraz więcej osób - dajecie nam jakieś "szanse" i możliwości wyexpienia (co w gruncie rzeczy tak czy siak by nastąpiło lecz troszkę później ). Finalnie remisujecie 2 akcje, przegrywacie jedą i leci cry i foch na cały świat . Zaczyna się u was propaganda na discordzie gdzie camuh mówi razem z gwanderem ,ze szczoch ots (reszta chciała by poexpić i ma jeszcze chęci na grę) . PAJACERKA z waszej strony i tyle w temacie

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 15-10-18 o 17:18
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 17:44   #20
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Widzę, że ćpasz altaron dożylnie. Przestaliśmy grać z kilku powodów i na pewno nie jest nim przegrana akcja .

No tak, wiadoma sprawą jest, że mówiłem na discord, że ded ots, bo nie zamierzałem się oszukiwać jak na poprzednich edycjach, że po 2 miesiącach expienia w końcu będzie normalna wojna, gdzie przy liczbach 10v10 jest niewykonalna i logistycznie niemożliwa.

Prawda jest taka, że Altaron nie będzie grywalny do momentu, aż nie zostanie wprowadzony jakiś game endingowy content lub jakieś nowe questy. Ja osobiście sobie powiedziałem, że już nie wbije na Altaron, ponieważ nic tutaj nie jest robione, a grać na otsie gdzie gra 20 osób to....

Miłego expienia, pozdrawiam, bonus bgc

Nie oszukujcie się, że wrócimy, bo to nie nastąpi.
makozul jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin