Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-14, 12:30   #11
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Nah, mówię o gracza poniżej 100 poziomu magicznego.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 13:30   #12
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Pomysł mi się podoba, mag nekro/duch alchem zyskałby na tym normalną obszarówkę.
Rayo jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 13:54   #13
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Ja tak samo jestem za. Dla takiego maga to na prawdę przydatne i jest ułatwieniem w grze delikatnym. A utrudnieniem jest to że aby mieć te runy trzeba zrobić misje.
Można też zrobić tak że ktoś kto nie zrobił misji nie będzie mógł używać tych run, więc nie będzie też tak łatwo zdobyć od każdego gracza który robił by te runy na zamówienie. Bo poziom trudności zadania jakiś jest. Mag z 35~ lvl nie zrobi takiej misji bo same strzygi / opaty go zabiją :P A ta misja to chyba wyglądać ma tak jak misja z Medulinem że tylko jeden gracz może przebywać w pomieszczeniu z tym bossem.
Pomysł super mam nadzieję że zostanie wprowadzony :)
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 14:02   #14
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Mag z 35~ lvl nie zrobi takiej misji bo same strzygi / opaty go zabiją :P A ta misja to chyba wyglądać ma tak jak misja z Medulinem że tylko jeden gracz może przebywać w pomieszczeniu z tym bossem.
Też te Opaty i Strzygi można zastąpić Mnichami i Nekromantami, ale wtedy nie ma zabawy:D. Podobne do misji z Medulinem że tylko 1 vs 1.
Rebella jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 14:56   #15
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Mi się podoba, w końcu nekro i duch będą mogli solo coś pobić. Nekro Górskie a duch Kościane.

Jestem Za!!!
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 15:02   #16
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Czemu zawsze jak proponujecie coś wprowadzić to koniecznie musi być z misją?
Jestem na nie, nekro ele stanie się jeszcze mniej przydatny w porównaniu do nekro alche, a czary będą jeszcze rzadziej używane, a tego nam nie potrzeba, aktualnie nekro ele ma 4 żywioły do dyspozycji.
A nekro alche? No cóż chciał dużą bułę to niech się trudzi z czarami. Osobiście grałem (i będę jeszcze grał) w drużynie z magiem nekro alche (jestem zwiadem nekro alche) i obszarówki raczej rzadko się przydawały, a nawet jeśli to miał od tego swojego wave, na 70 lvlach mogliśmy posiedzieć troche na czarnoksiężnikach, waste jak skurwesyn, ale exp przyzwoity.
Mało tego, mag nekro alche będzie bił mocniej z obszarówek śmierci jak nekro ele z żywiołów
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:09   #17
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

No widzisz, może expiąc w teamie czy z blokerem obszarówki nie są aż tak bardzo potrzebne, ale powiedz mi co jeśli ktoś nie ma za bardzo z kim expić w teamie bo jego lvl jest o wiele za mały do pt lub po prostu nie ma akurat kogoś z kim zawsze expił a ma chęci coś pobić. Solo takim nekro alchemikiem ja nie mam za bardzo gdzie expić. Mając 64lvl mam 510hp a trolle to już na tym lvl odpada za długo się bije lvl na nich. Coś z mocniejszych mobów odpada bo lece na hita lub 2 od nich. Używając czarów muszę być blisko mobów a to dla maga wielkie ryzyko. Gfb mroku / światła tutaj rozwiązuje problem, a misja którą trzeba zrobić to utrudnienie jest też dla maga bo najpierw musiał by zrobić misje żeby mieć te runy. :D
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:15   #18
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Dokładnie, te obszarówki się przydadzą żeby mógł uciekać i bić, tak jak było wcześniej gdzieś powiedziane. Bo inne czary są takie że trzeba podejść hm np. na 4 kratki od potworka a z tej runy stojąc w oddali Mag bije i nie narazi się na "Obudzenie w temple".
Rebella jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:18   #19
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Żeby bić z czarów musisz być blisko mobów? a co z deper efo owla, całkiem przyzwoity zasięg i dmg+ można trafić 2 razy w jednego moba.
Aż żałuje, że nie mam żadnego maga, aby pokazać ile można z niego wycisnąć.
cewix jest nieaktywny  
Stare 25-07-14, 17:28   #20
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

A ja bym z chęcią zobaczył jak Ty byś expił. Sorry próbował expić.
Mała rada, zrób maga wbij 70lvl~ i skocz na górskie i sprawdź swoją metodę.
Uciekaj od mobów bij je z deper efo owli i jeszcze się manasuj w biegu. Ciekaw jestem jak to zrobisz, nawet nie wiesz jak bym bardzo chciał to zobaczyć. Nawet bym za bilet zapłacił.
To jest pewna śmierć dla maga... Zastanów się co piszesz.
Mag ma teraz mało capa jeśli expi się z samych czarów jesteśmy wyładowani manasami co oznacza że nasza szybkość strasznie spada, manasowanie w ruchu jest nie możliwe trzeba stawać aby użyć pota a to wiadomo jak się skończy jak podejdą do takiego maga 2 górskie no i z deper efo owli nie zawsze trafia się wszystkie moby.
encorre95 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin