Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-06-13, 19:59   #11
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Dobry pomsysł Merv , mi sie podoba xd
Amara12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:10   #12
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

o lol będziecie tak zmieniać tego loota i kosmiczne pomysły dawać to każdy nasra za przeproszeniem na uzupełnianie tej wiki pomyślcie tez o tym -.-
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:32   #13
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@irv
My mamy uzupełniać wiki, a jak uzupełniamy zamiast expić to jeszcze lepiej dla administracji, bo wolniej nam się respy znudzą, więc później zaczniemy ich męczyć że nuda.

Mamy na głównej tablicę z krótkimi wiadomościami. Wg krótkie wiadomości powinny być krótkie ale pojawiać się w krótkich odstępach czasu, a nie odstępy między nimi rzędu kilku miesięcy (aktualnie 2 najnowsze informacje 29.03-03.06).
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:37   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wy zrozumieliście, że chodziło mi wyłącznie o nowe sety i bronie? Nie o całości lootów? To w sumie są 23 itemy, które mogłyby wypadać losowo z najsilniejszych potworów co jakiś czas z innego. Dodatkowo grupowanie, więc jeśli chodzi o wiki to problemu nie widzę z wpisaniem dodatkowych góra 2-3 przedmiotów, które zdobyliśmy, do danego stwora z danej kategorii. Nagle lodowe bronie nie zaczną lecieć z piromantów, a ogniste rozpruwacze z bagiennych hydr. Chodzi tu tylko i wyłącznie o kosmetykę i jako takie urozmaicenie w zdobywaniu rarków.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:47   #15
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@up,
I będziesz mieć lodowe moby nowe (vel Hrumkary) opuszczone i nietknięte więcej. To samo z piaskowymi hydrami. GLHF. : ))

Ja wciąż czekam na to, aż mi ktoś wyjaśni co takiego strasznego jest w napisaniu, że:
"Dziś rano z SS zmieniamy:
X nie leci już z Z.
Czar Y ciut osłabiony."
Domyślam się, że napisanie parunastu zdań potrafi zabić człowieka, taki wysiłek umysłowy, ale to jednak byłoby docenione przynajmniej przez parę osób. Nie wiem, chyba, że takie jest założenie, aby uprzykrzać życie graczom. W ten niefajny sposób.
Mnie osobiście mocno to zniechęciło do grania, bo to kolejny dowód na to, że gracz jest traktowany jako zło konieczne.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:55   #16
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Zgadzam się po części z autorem tematu. Skoro gra jest dla graczy, to gracze powinni dowiadywać się o zmianach(nawet tak małych, bo mają one dość duże znaczenie). Dzięki informacjom od administracji, gracze po części unikaliby wk*******a się.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 20:59   #17
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A, właśnie. Skoro jesteśmy przy "ratowaniu gry od upadku z powodu nadmiaru świętych hełmów" - właśnie sprawiliście, że hydry są respem, który oficjalnie możecie zamknąć, bo nikt tam więcej nie pójdzie z własnej woli. :)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 21:02   #18
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Na pvp ciągle graczy tam widuję, a wiedzą, że hełmy nie lecą. Dziwne?
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 21:05   #19
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Miałem nic nie pisać ale zgadzam się częściowo z tym co napisałeś chociaz wszystkiego nie przeczytałem bo mi się nie chce. Ludzie mają coś ujebane we łbach z ukrywaniem takich informacji nie wiem może myślą że są lepsi i nie muszą mówić niczego takiemu plebsu jak Ty no bo jestem sg, doradcą and shit. Oczywiście jakby ktoś chciał napisać zmiany na forum to by napisał i tak wszyscy siedza i odwierzaja forum co 15 minut i nie zajeło by to więcej niż cztanie tego tematu. Spamuj więcej może ktoś się wk*rwi i powstanie temat ze zmianami dla świętego spokoju.

@Kael

https://www.youtube.com/watch?v=rf57azM3Tgo
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 21:36   #20
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

a mi się pomysł Marva podoba . W końcu można by się zdziwić że coś nam nowego wypadło . A na piaskowe hydry bd dalej chodził choćby z uwagi na fakt że jest to najlepiej zrobiony resp jaki widziałem na altaronie .
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin