Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-12, 18:41   #21
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie, nie, nie. Kara to kara, jeśli miałby taki delikwent dostęp do rozmów to jaki sens miałoby wrzucenie go do więzienia? I tutaj można pomyśleć nad godzinami odwiedzin, łapówka dla strażnika, nie schylaniu się po mydło pod prysznicem i takie tam.
Tron jest nieaktywny  
Stare 07-05-12, 21:13   #22
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Łapówka, mydło, etc... Proszę, tu dzieci są... :D
Jeśli chodzi o samo więzienie, to owszem, za PK byłoby to świetne alternatywne rozwiązanie. (Nie nowe, bo gdzieś to widziałem, ale pomysł mi się podoba)
Jeśli chodzi o łamanie regulaminu, to tu zostawiłbym tradycyjne bany i nie widziałbym żadnych problemów przedstawionych powyżej.
Kara za zabójstwa nijak się ma do kultury wypowiedzi na czatach, a i skazaniec w ramach resocjalizacji może przysłużyć się innym. (pomińmy mydło.)
Podsumowując: Moim zdaniem - więzienie za PK - świetne. Za inne przewinienia - zostawiłbym jednak co jest, chyba, że ktoś przedstawi rozwiązania problemów, które mogą z tego wyniknąć.

edit: @down: nice nick

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 08-05-12 o 07:46
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 08-05-12, 02:11   #23
Parmezan
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 8
Domyślnie

Więzienie byłoby świetnym rozwiązaniem. W jakiś sposób pozwoliłoby graczowi nadal uczestniczyć w rozgrywce. Ograniczałoby ją natomiast w drastycznym stopniu.
Skorzystaliby na tym gracze, którzy z niewiadomych przyczyn podczas każdej walki troszkę się zapominają...
Parmezan jest nieaktywny  
Stare 14-05-12, 15:42   #24
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Jak dla mnie to dobry pomysł co do walki wiezniów tez ale za zgoda jakiegos npc. Ale jak widze to tutaj popiera sie pomysły ktore nic nie wnosza do gry albo odgapione od kogos.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 16-05-12, 00:10   #25
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Tak, jestem za Kemocem i Siwym.
Więzienie tylko za PK z możliwością rozmów PW i na kanale Pomoc tudzież Czat Gry.
Ktoś tu wspomniał o nagradzaniu osób np. Olimpem. O ile się nie mylę takie coś istnieje/istniało w Tibi, dlatego też odeszłabym od tego. Ale warto pomyśleć nad osobami, które nie łamią regulaminu i zachowują się bardzo dobrze, są pomocne itp. Z tego co zauważyłam jest parę takich osób w Altaronie :)


@edit: (do up): Merv, czemu nie wspomniałeś, że masz szczura?
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 16-05-12, 13:44   #26
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Nie, nie, nie. Kara to kara, jeśli miałby taki delikwent dostęp do rozmów to jaki sens miałoby wrzucenie go do więzienia? I tutaj można pomyśleć nad godzinami odwiedzin, łapówka dla strażnika, nie schylaniu się po mydło pod prysznicem i takie tam.
Przecież osoba zbanowana i tak ma dostęp do rozmów. Zrobienie nowego konta trwa parę minut więc blokowanie PM w więzieniu nie miało by sensu.

@up mam stanowisko dla takich dobrze sprawujących się graczy jak ty - strażnik w więzieniu. Byłby zamknięty jak inni więźniowie ale przynajmniej nie musiałby schylać się po mydło. :)
xyro jest nieaktywny  
Stare 17-05-12, 19:16   #27
Vervel
 
Avatar Vervel
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Postów: 49
Domyślnie

popieram tylko dla pk,ew osób bijących innych graczy niskopoziomowymi postaciami

i do tego wycieczki krajoznawcze na >>>>>OLIMP<<<<< dla najgrzeczniejszych graczy

aha,merv fajnego masz szczurka
Vervel jest nieaktywny  
Stare 17-05-12, 19:58   #28
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

a ja nie popieram - mysle ze wiezienie nie jest nikomu do niczego potrzebne...
anat123 jest nieaktywny  
Stare 17-05-12, 20:32   #29
Reyane
 
Avatar Reyane
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

A ja popieram. Bardzo mi ten pomysł się spodobał jednak taka kara była by tylko za PK za inne ban
Reyane jest nieaktywny  
Stare 10-06-12, 16:26   #30
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Ban za Cavebot, reszta wiezienie :)
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin