Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-06-12, 23:37   #1
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Cool Outfit nekromanty

Witam :)

Wlasnie zrobilem strój nekromanty, wszystko ładnie, pieknie i wogole cacy, tylko mam jedno ale...czemu on do cholery musi byc łysy ?:D SG dajcie mozliwosc dorobienia sobie włosów do tego outfitu znacznie lepiej by sie prezentowal a przeciez troche roboty trzeba wlozyc w zrobienie go :p


STOP ŁYSYM NEKROMANTOM !
Wicher jest nieaktywny  
Stare 02-06-12, 03:06   #2
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

No mi też się nie podoba . A od siebie powiem że podobał by mi się gdyby wyglądał bardziej jak wyznawcy szatana czyli mrocznych mocy . Coś jak mnich tylko większy też z kapturem , jakaś długa szata może nawet i ciągnąca się trochę po ziemi . No i jakaś laska albo z czerwonym kryształem albo zwykła skrzywiona na końcu w dół . No mam na myśli jak postać z filmu Heartless jeżeli ktoś oglądał . O właśnie coś podobnego zrobiliście w tej zapowiedzi co była kiedyś nie wiem co to za potworki czy wasze nekromanci ale jako potwory czy może będzie podobny outfit . Wiem że to nie temat propozycji ale teraz troszeczkę odejdę od tego tematu . No właśnie i może na przyszłość rozwiniemy nerkomante aby było bardziej RPG więc aby coś do czegoś wykorzystywał może jakieś mroczne księgi czy właśnie do czegoś prochy umarłych .Lub może rozwiniemy przy okazji zwoje np takie aby podam przykład.
Zwój Przeklętego - Dodaje do broni 5% obrażeń od mroku i albo opcja że na zawsze a także można by było dodatkowo ulepszyć broń ładunkami . A wiadomo że nasze ładunki zmieniają wygląd broni a np takie nowe zwoje nie zmieniały by . No i pisałem w propozycjach o stworzeniu opancerzenia chroniącego przed każdym rodzajem magii no lub można by było właśnie takie zwoje używać jedynie na opancerzenie . No myślę że fajne pomysły . Przepraszam za offtop ale co do tematu też się wypowiedziałem a nie chciałem zaczynać nowego w innym dziale . Czipsu

Ostatnio edytowane przez Legolas ; 02-06-12 o 03:15
Legolas jest nieaktywny  
Stare 09-06-12, 11:23   #3
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Czipsu, slicznie, ale za duzo np,ale,albo,i... nie trzyma sie kupy :)
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin