Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-09-14, 18:53   #11
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

Czyli mamy zmianę w regulaminie. Swoją drogą czy fakt, że postać 3 sekundy przed banem wykrztusiła z siebie frazę : ehhhhh nie jest wyznacznikiem używania oprogramowania, ale nie afk? Teraz nie wiem czy mam odwołanie pisać bo wcześniej nie było kasacji konta, ba regulamin w odpowiednim punkcie wspomina 30,DEL.
Black Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 19:24   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

W sumie jest w tym pewna ironia, że łamiący regulamin żali się na złamanie regulaminu przy nakładaniu kary
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 19:51   #13
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

Ironia ironią, ale błędy w procedurze w każdym systemie prawnym są rozstrzygane na korzyść oskarżonego. Również tutaj procedura została naruszona, więc chciałbym tą kwestię wyjaśnić z MG Altrel. Wypadałoby przecież ustalić jasne reguły nieprawdaż? :>
Black Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 20:15   #14
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Kiedyś Catthon czy tan Tron, czy jak mu tam napisali:

Gra to nie życie realne, tutaj nie ma systemu prawnego. ADMINISTRACJA MA RACJĘ, MOŻESZ SOBIE MIEĆ DOWODY, ONI MOGĄ ICH NIE MIEĆ, MAJĄ RACJĘ.

Może nie dokładnie a podobnie, ale sens ten sam więc... Daruj, bo nic nie wskórasz, aczkolwiek spróbować można.

P.S.

A jednak Catthonie co do bana miałem rację, 13:00 dostałeś, 13:01 możesz logować.
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 20:26   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:black jack
No cóż, fakt faktem, administracja powinna być tymi 'dobrymi'. Ale czy musi?
To już nie ironia. To filozofia.

:mody189
No widzisz, mówiłem, że nie znam się na banach
Pamiętałem tylko, że kiedyś komuś nie zdjęło bana i kazali czekać do rana. Na przyszłość będę wiedział.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 21:14   #16
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

W takim razie dla klarowności MG Altrel'a.

1)Czy fakt, że 3 sekundy przed otrzymaniem kary wydałem z siebie frazę ":ehhhh" = nie byłem afk kwalifikuje się do kasacji? Przecież tam byłem, więc powinienem otrzymać 30 dniowy urlop.

2)Czy regulamin wspomina o takim postępowaniu w przypadku "czynności afk"? Otóż nie. Kolejny paragraf widmo na niekorzyść społeczeństwa.

3)Tak, wiemy że MG może odbiec od regulaminu tylko pytanie po co on w ogóle jest, bo na kanwie ostatnich wydarzeń to mamy same wyjątki od niego.

Pozdrawiam :)
Black Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 21:42   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
post

No przede wszystkim jest dla graczy. Gdy się go nie łamie, to nie ma problemów
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 22:28   #18
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

Zgadzamy się na reguły, gdyż one tworzą z nas społeczeństwo, ba powinny stanowić podstawę rozgrywki, a tu psikus. Przyjmujemy regulamin wierząc, że działania będą podejmowane na jego podstawie, a nie humorze osoby odpowiedzialnej :).

Brak odpowiedzi ze strony Pana Altrela przyjmę zwyczajnie jako potwierdzenie kontynuacji polityki poprzedniej ekipy, czyli regulamin jest dla graczy, ale jeśli chcecie coś nim udowodnić to zapomnijcie ^^.
Black Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-14, 06:25   #19
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Jack Zobacz post
W takim razie dla klarowności MG Altrel'a.

1)Czy fakt, że 3 sekundy przed otrzymaniem kary wydałem z siebie frazę ":ehhhh" = nie byłem afk kwalifikuje się do kasacji? Przecież tam byłem
Cytat:
Napisał Black Jack Zobacz post
2)Czy regulamin wspomina o takim postępowaniu w przypadku "czynności afk"? Otóż nie. Kolejny paragraf widmo na niekorzyść społeczeństwa.
Kara za złamanie regulaminu (używanie oprogramowania ułatwiającego grę) dotyczy osób zarówno będących jak i nie będących na afku. Czy gdzieś jest napisane, że zależnie od tego czy jesteś na afku czy nie otrzymujesz inną karę? Nie.

3 używanie oprogramowania ułatwiającego grę - 7,30,DEL

Cytat:
Napisał Black Jack Zobacz post
Przecież tam byłem, więc powinienem otrzymać 30 dniowy urlop.
Zauważ, że to MG ocenił czy nadmiernie łamałeś punkt, a nigdzie nie jest napisane, że takie oceny dokonać nie może. Zgodnie z regulaminem mógł od razu rozpocząć kasację konta.

5 kolejność kar podanych przy każdym punkcie może ulec zmianie, jeśli dany gracz nadmiernie łamie punkt

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 03-09-14 o 07:31
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-14, 07:09   #20
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Co tu jest do tłumaczenia? Gostek używał maszynki/ek, dostał deleta i prawidłowo tak powinno być. Ave Altrel !
KUSZNIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin