Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-16, 09:36   #1281
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, demoniczne pomioty, tizony, królewskie nogawice, królewskie pancerze, kościste zbroje, smocze nogawice, bitewne pancerze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-16, 09:52   #1282
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, demoniczne pomioty, gromy, mroczne halabardy, kościste nogawice, smocze tarcze, bitewne pancerze, bitewne nogawice, złote zbroje, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-16, 11:21   #1283
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, tizony, pogromcy, królewskie nogawice, gromy, kościste nogawice, smocze nogawice, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-16, 12:16   #1284
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary butów maga, kaptury maga, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, pary królewskich butów, królewskie hełmy, smocze hełmy, bitewne pancerze, złote tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-16, 12:05   #1285
janusz00
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 19
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, królewskie hełmy, gromy, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze zbroje, smocze nogawice, bitewne tarcze, bitewne hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebuje
janusz00 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-16, 18:47   #1286
janusz00
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 19
Domyślnie

:41 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, pogromcy, królewskie nogawice, pary królewskich butów, smocze tarcze, smocze nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
janusz00 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-16, 07:57   #1287
janusz00
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 19
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne hełmy, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste tarcze, pary smoczych butów, bitewne tarcze, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
janusz00 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-16, 11:42   #1288
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, mosiężne tarcze, demoniczne pomioty, gromy, kościste nogawice, smocze tarcze, pary smoczych butów, bitewne nogawice, pary bitewnych butów, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-16, 19:27   #1289
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne nogawice, smocze tasaki, odkażacze, mroczne halabardy, smocze zbroje, bitewne tarcze, złote tarcze, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-16, 08:49   #1290
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, królewskie pancerze, mroczne halabardy, kościste tarcze, smocze nogawice, pary bitewnych butów, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin