Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-08-11, 16:10   #1
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie Odnośnie maga duchownego...

Na początek coś na temat czaru "leczenie przyjaciela". Uważam ze efektywność tego czaru powinna być nieco poprawiona, w tym momencie jego moc porównywalna jest do run mniejszego leczenia.
Mag duchowny z założenia powinien być dobrym "siocherem" , Łucznik duchowny potrafi jednym czarem uleczyć się do pełnego życia, rycerz dosyć mocno leczy się "uh'ami" mag nekro uleczy kogoś runą mnejszego leczenia i efekt będzie porównywalny do czaru "leczenie przyjaciela". Przydały by się też jakieś czary wspomagające na wyższy poziom dla duchownych, nekro posiada "zaklinacz czasu" duchowny mógłby posiadać coś w stylu "błogosławieństwa" np po którym członkom drużyny przyśpieszyła by się regeneracja many/hp na jakiś czasz, bądź obrona czy szybkość, pomysły mogą być różne. Zachęcam do dyskusji w tym temacie :)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 24-11-11 o 17:46
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 31-08-11, 19:36   #2
Lenobian
 
Avatar Lenobian
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Krysia ma rację.

Grając Czarodziejem duchowym który posiadał 50 Lvl
zaklęciem "bala tawis" (Leczenie przyjaciela) -leczyłem po 500 , za razem runami leczenia po 450.

Zwiększenie o 25 % mocy ów czaru było by niezłym rozwiązaniem

Pozdrawiam
Lenobian jest nieaktywny  
Stare 31-08-11, 19:52   #3
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Witam :)
a ja wbiłem 100 ponoć jako pierwszy mag duchowny w altaronie i nie narzekam na czary:D chodz pomysły zaczernięte z tibi to dobre pomysły:B



pozdrawiam najlepszy mag duchowny altaronu8)
Wanel Rost jest nieaktywny  
Stare 31-08-11, 22:04   #4
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up

Jak zawsze skromny, Wanel ;p

Z chęcią bym zobaczył jakiś odpowiednik "zaklinacza czasu" dla duchownego ;]
siwyus jest nieaktywny  
Stare 02-09-11, 17:04   #5
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Widzę że ze względu na mała ilość magów duchownych na serwerze zainteresowani tematem jest małe, więc kieruję pytanie do administracji.
Czy czar "leczenie przyjaciela" zostanie poprawiany ? oraz czy macie w planach dodać jakieś nowe umiejętności magom duchownym na wyższy poziom? :)
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 02-09-11, 17:48   #6
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie Moje propozycje

Jako mag duchowny polecam twórcom parę czarów które poprawą duchownego i zabawę w party jednocześnie
Propozycja I
incantation Utura Mas Sio Mana 0
Rodzaj czaru spontaniczny Wymagany poziom 32
PACC? Premium Account Dla Druid
Opis czaru Całkiem niedawno, długotrwałe badania prowadzone przez kilkoro druidów, mające na celu stworzenie czaru pozwalającego tejże profesji na przyspieszenie regeneracji punktów życia, zakończyły się sukcesem. Jednakże tylko w grupie, druid jest w stanie uzyskać wymaganą do rzucenia tego czaru, który spowoduje przyrost o 20 punktów życia co 2 sekundy przez 2 minuty, magiczną energię. Czar oczywiście przyspiesza regenerację tylko wtedy, gdy członek grupy nie ma pustego żołądka, czyli jest już w jej trakcie. Zaklęcie to działa na obszarze 37 pól, wliczając to, na którym stoi osoba rzucająca. Ilość many potrzebna do rzucenia tego czaru zależy od mnogości grupy. Jednak średnia ilość pobieranych punktów magii maleje z każdym kolejnym członkiem.(zaczerpnięte z tibia.pl)

Propozycja II
Poprawa czaru "święty dotyk"(czy jakoś tak) pomysł dobry wykonanie beznadziejne. Czar powinien być albo mocniejszy albo być czarem dystansowym jak "eamo aluk" czy "pela aluk".
Wanel Rost jest nieaktywny  
Stare 02-09-11, 18:44   #7
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Propozycja ciekawa, jednak by czar był bardziej przydatny w grupie powinien dodawać też manę nie koniecznie po 20 pkt( to już by zależało od twórców gry)

Czar "święty dotyk" moim zdaniem powinien też być nieco poprawiony, można go używać tylko w zwarciu, a chyba każdy wie ze mag jest w tym najgorszy i używanie tego czaru na silniejszych potworach wiąże ze sobą duże ryzyko śmierci.

Runa "święty pocisk"- obrażenia z tej runy są tak niskie że wytwarzanie jej w ogóle się nie opłaca, w dodatku ma mały zasięg. Podobnie jest z runą lodowego pocisku.
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 02-09-11, 19:10   #8
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Runa "święty pocisk"- obrażenia z tej runy są tak niskie że wytwarzanie jej w ogóle się nie opłaca, w dodatku ma mały zasięg. Podobnie jest z runą lodowego pocisku.[/QUOTE]

Tu się zgodzić nie mogę runa święty pocisk to 5 ładunków za 350 many.W potwory typu licz ja osobiście waliłem po 400. To chyba nieźle??
Wanel Rost jest nieaktywny  
Stare 02-09-11, 19:26   #9
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Tak ale licze są wrażliwe na "świętość" w inne potwory obrażenia wchodzą dużo mniejsze. Mi wchodzi 170-260 mniej więcej(przeważnie ok200).

A co do "lodowego pocisku" wytworzenie go kosztuje 370 many (nie jestem pewnien, nie mam teraz dostępu do gry:P ) a obrażenia zadawane smokom (które są wrażliwe na ten żywioł) są mniejsze jak zadawane "pociskiem świętości"
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 21-09-11, 15:51   #10
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Postanowiłem odświeżyć temat i ponowić moje pytanie ponieważ nie dostałem żadnej odpowiedzi ze strony administracji. Macie w zamiar poprawić te czary które wymieniłem wyżej? Te "leczenie przyjaciela" naprawdę jest mało opłacalne, już ihami lepiej leczyć, oraz czy macie w planach dodać jakieś nowe umiejętności magom duchownym na wyższym poziomie w niedalekiej przyszłości ? Bo jak narazie ostatni czar jakiego można się nauczyć jest na bodajże 55 lvl.
Seku88 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin