Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-11, 20:02   #1
PLant
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie League of Legends


Czym jest LoL? Jezeli ktos z was gral w DotA (mapa/mod do Warcraft 3), Demigod badz Heroes of Newearth to juz wie co to jest. To gra z gatunku "DotA clone", lub MOBA. (Multiplayer Online Battle Arena).
Gra wyglada jak RTS, ale kierujemy tylko 1 bohaterem. Wraz z kilkoma innymi bohaterami walczymy z druzyna przeciwnika aby zniszczyc ich baze. Gra ma syndrom "jeszcze jednej mapy". Codziennie grają w nią tysiące graczy, a przez cotygodniową zmianę dostępu do bohaterów gra daje nam za każdym razem nowe doświadczenia :)




Moglbym sie rozpisac, ale lepiej dam linki do filmika.
http://www.youtube.com/watch?v=RsAmn0IR5yU
Zaznaczam, ze filmik pokazuja stare grafiki interfejsu i efekty.

Filmiki z tego jak wyglada przecietna gra:
http://www.youtube.com/watch?v=MV2rRcskn4Y (stary interfejs, grafika)
http://www.youtube.com/watch?v=kWHQ2QnQXVw (aktualny interfejs, grafika)

Zakladanie Konta: http://signup.leagueoflegends.com/?r...cde5e882850941 (tak, to "referal link" dla mojego konta. Bede wdzieczny ^^ )
Download jest po rejestracji, gra zajmuje po patchowaniu ok 1 giga. (ale trzeba miec wiecej giga na dysku, na przyszle patche.)
Gra ma tutorial, na poczatku polecam tez zagrac kilka Practice Game z botami (sa glupie jak but, ale takie gry pozwola sie wam troche z nia oswoic)
Oferuje pomoc przez Xfire (Szwejk92) lub Skype (szwejk92).
Z checia zagram z wami kilka practice game-ow. Gra dla mnie jest 11/10 :)

P.S. Mój nick w grze- Vukko.
Proponuję region North America. Lagi nie robią różnicy, serwery są stabilniejsze, a gracze milsi :)

Gra ma/będzie miała wersję po polsku. Nie wiem, bo mnie ona nie kręci. Tak więc, see you in game!

Ostatnio edytowane przez PLant ; 14-06-11 o 09:15
PLant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 08:14   #2
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

hmm.... grałem w betę "polskiego" lol'a bardzo dużo błędów było. Np śmietnik (znaczy morder ^^) w ogóle miał nieprzetłumaczone skille ^^ większość było jakoś sucho zinterpretowane :p a ci ludzie co nie używają xfire'a? :rolleyes: ja np wolę vt mumble ts3 a nawet czasem skype (tak nie muli mi gry) :B


coś ważnego ZJEBALI BALANS swoimi niedołężnymi próbami :\ w ogóle nastawili dodawanie postaci na zysk... :confused: (robia jakieś OP potem je psują aż za bardzo , albo gdy postać jest wyważona psuja lub polepszają bez sensu) czekam na jakąś nową porządną MOBA.

Sry za ten hejting gry :o ale taka prawda...

EDIT: a i dodam właśnie jest różnica miedzy us a eu. minimalna ale jest. Us daje nam minimalnie większego pinga :p poza tym od tego mamy eu żeby tu grać :o
__________________
Dętka na kickach mhm.

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 14-06-11 o 08:22
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 09:14   #3
PLant
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Myślałem, że za to spolszczenie wezmą się fani, to chociaż nazwy skilli/itemków zostawią, i im się uda.. A wyszło widać jak zwykle ;p

Balans może i jest zepsuty, jednak nie przeszkadza to zbytnio w rozgrywce. To samo można by mówić o palku albo frost magu z WoWa, a jednak ludzie grają.

Czytałem, że ping tak nie przeszkadza innym (mnie również), poza tym chyba więcej graczy gra na US, a serwery są stabilniejsze. Sam twórca gry mówił, że wie o "problemie" wszystkich graczy z Europy grających na wersji amerykańskiej, więc trochę ich musi być. 50% graczy, z którymi grałem, miało ping jak mój, i nie było problemu z zacinaniem się przed last killem itd. :)
PLant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 12:01   #4
tygrys21
 
Avatar tygrys21
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Polska
Postów: 31
Domyślnie

bardzo polecam tę grę.. super grywalność.. trzeba się czasami na trudzić i na myyśleć, żeby wygrać rozgrywkę.. ważny jest team:)
__________________
Petycja za przywróceniem Infa o locie - UDANA! 8)
04:19 Władca Młota pozostawia po sobie: worek, mosiężną tarczę, stalową tarczę, ciężki miecz.
tygrys21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 13:05   #5
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@2xUp dlatego nie gram w wowa między innymi :o niektórzy przy rejestracji zle wybierali dlatego są na us plus to ze chyba us było wcześniej i niektórzy nie chcieli zaczynać od nowa :p
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 17:03   #6
Malzahar
 
Avatar Malzahar
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Lubelskie
Postów: 17
Domyślnie

Może partyjka w LOL ?? :)
Malzahar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 22:54   #7
sznip
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał PLant Zobacz post
Czytałem, że ping tak nie przeszkadza innym (mnie również), poza tym chyba więcej graczy gra na US, a serwery są stabilniejsze. Sam twórca gry mówił, że wie o "problemie" wszystkich graczy z Europy grających na wersji amerykańskiej, więc trochę ich musi być. 50% graczy, z którymi grałem, miało ping jak mój, i nie było problemu z zacinaniem się przed last killem itd. :)
Na EU gra więcej graczy. Jeszcze parę tyg. temu serwer był codziennie BUSY i kolejki po parę godzin. Teraz jest okej, bo podzielili platformę na EU West i Nordic&East.
sznip jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-01-12, 12:13   #8
AniaB
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 5
Domyślnie

Fajna gra gralam w nia jakis czas temu, ale potem przerzucilam sie na runesofmagic
AniaB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin