Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-10-14, 17:00   #1
Przemasia
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 17
Domyślnie Gra

To ja zadam pytanie wprost i chciałbym bardzo administracje o odpowiedź..

Nie mam zamiaru krytykować żadnej z odpowiedzi, ale szczera pozwoli nam graczom przygotować się do "nowej starej" gry.

Pytanie brzmi:

Czy nowy silnik gry wiąże się z nowym serwerem? ? tzn czy zostanie stary altaron ten w który teraz gramy a na nowym wszystko będzie od nowa ? (nowe postacie nowe konta itp.itd)

Pytanie nie ma na celu krytykowania zamierzeń administracji tylko chęć poznania czy jest sens dalej pompować realne pieniążki w "stary" altaron.

Prosiłbym o szczerą wypowiedź jeśli jest to możliwe...

Przepraszam za zły dział.

Ostatnio edytowane przez Przemasia ; 02-10-14 o 17:19
Przemasia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 17:20   #2
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Wy chyba ułomni jesteście skoro zadajecie takie pytania...

Jeżeli mialbybyc reset i Wasze postacie miałyby iśc w pizdu to i tak Wam nie powiedzą, bo hajs musi lecieć na utrzymanie gry, powiedzą, że reset to puste servery, brak przychodów i tyle.

Nie będzie 'nowego' i 'starego' altaronu, będzie tylko 'nowy' i to byłoby oczywiste gdybyś więcej słuchał niż mówił.

Będzie czy niebędzie resetu, co to zmienia? Exp skoro nie ma nic innego do roboty.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 17:20   #3
sofik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ja tam wolałbym nowy serwer, po co mieszać stare z nowym, to ma być nowa jakość bez podziału typu: ja mam zjebaną postać przez updaty, ty expiłeś na innych warunkach 3 lata temu, a ty 2 lata temu, a ja muszę się teraz męczyć. NOWY SILNIK - NOWY KLIENT - NOWA GRA - ŻADNYCH PODZIAŁÓW.
sofik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 17:24   #4
Przemasia
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 17
Domyślnie

A Ty Windykator naucz się czytać ze zrozumieniem...bo w moim temacie nie ma słowa o resecie...i jeśli nie rozumiesz pytania to nie bierz się za udzielanie odpowiedzi bo tylko się kompromitujesz...
Przemasia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 17:29   #5
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Z tego co się orietnuje to podobno Wymek pytał sięa dministracji i uzyskał odpowiedzieć, że postaraja się wszystko przenieść ale nie wiadomo czy w 100% wszystko się uda czy jakoś tak.
brave12013 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 17:32   #6
sofik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

swoją drogą dzięki takim tematom ten altaron oddycha, bo czasami mam wrażenie że jest już na skraju zapaści :)
sofik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 18:01   #7
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemasia Zobacz post
A Ty Windykator naucz się czytać ze zrozumieniem...bo w moim temacie nie ma słowa o resecie...i jeśli nie rozumiesz pytania to nie bierz się za udzielanie odpowiedzi bo tylko się kompromitujesz...
ty kurwa naucz sie wyciagac wnioski z tekstu. jak beda rownolegle stac servery 'nowy i stary' to i tak 'stary' bedzie pusty i nie bedzie oplacalny. zadajecie bezsensowne pytania i jeszcze pyskujecie.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 18:35   #8
sofik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

a ty naucz się rzeczywiście czytać ze zrozumieniem, bo on tam ani słowa w pierwszy poście nie napisał o resecie, ty natomiast od razu wjazd robisz na reset więc to z tobą jest coś nie tak :)
sofik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 19:08   #9
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Ułomne, pyskujące, drążące. Nie dziwie się, że administracja nie wypowiada się na temat nowości skoro do was nawet proste słowa nie docierają. Zaczynam podejrzewać, że internet wcale nie jest pełen trolli tylko po prostu społeczeństwo jest takie niekumate.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 19:15   #10
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zarówno konta jak i postacie się na nich znajdujące zostaną przeniesione na nowy silnik, nie będzie to przeniesienie 1:1 ponieważ zmianie ulegnie większość aktualnie stosowanych systemów, brane będą pod uwagę takie czynniki jak doświadczenie, umiejętności, itp., które odzwierciedlają postęp w grze.

Jedyne co tu mogę dodać to fakt, że zostanie stworzony nowy serwer, który nie będzie przewidywał podziałów na PVP i NON-PVP.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin