Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-09-21, 11:41   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Mniej hp i many za lvl

Wbijajac 352 lvl dostalem po 8 hp i many zamiast po 18. Sprawdzilem od ~225 lvla i zawsze wpadalo po 18. Blad czy o czyms nie wiem? Moze jakas korekta bonusu zlotej rybki? Czy teraz za kazdy lvl bedzie wpadalo mniej czy jak?
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-21, 23:12   #2
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Mniej jest bo zmieniają dużo rzeczy bez żadnej informacji i zapowiedźi.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-21, 11:54   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

nowy ład i teraz podatki na hp i manę większe
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-21, 22:21   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Wbijajac 352 lvl dostalem po 8 hp i many zamiast po 18. Sprawdzilem od ~225 lvla i zawsze wpadalo po 18. Blad czy o czyms nie wiem? Moze jakas korekta bonusu zlotej rybki? Czy teraz za kazdy lvl bedzie wpadalo mniej czy jak?
Potwierdzam, też tak miałem. Pregusia napisał mi 2 lata temu, że "tak ma być", to tak będzie.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-21, 15:45   #5
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Nie zamierzamy ingerować w obecny balans. W tej chwili skupiamy się na wprowadzaniu do gry nowej zawartości.

Kolejne modyfikacje istniejących systemów spowalniają ten proces.
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 02:14   #6
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Wbijajac 352 lvl dostalem po 8 hp i many zamiast po 18. Sprawdzilem od ~225 lvla i zawsze wpadalo po 18. Blad czy o czyms nie wiem? Moze jakas korekta bonusu zlotej rybki? Czy teraz za kazdy lvl bedzie wpadalo mniej czy jak?
Nie ma i nie bendzie. Nowa tabelka z odblokowanym 200+ skillem by się przydałą, ew. więcej pn za dany lvl skilla, ale za to większa różnica.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 13:53   #7
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Potwierdzam, też tak miałem. Pregusia napisał mi 2 lata temu, że "tak ma być", to tak będzie.
Niemozliwe ze 'tak ma byc', raczej nikt nie chce/nie ma czasu tego naprawic a to tylko zniecheca do dalszej gry a co za tym idzie kolejny powod do odplywu graczy z gry.

Prosze o poprawienie przyrostu hp/many/udzwigu. Wczesniej przez dlugi czas byla cisza, a ostatnio duzo sie dzieje, ta poprawka nie jest chyba mocno wymagajaca czasowo?
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-12-21, 12:36   #8
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

+1, pregusia, przeciagnij te tabelke w excelu do 500
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-12-21, 16:09   #9
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

To byłby tylko i wyłącznie buff magów, takie odblokowanie max skilla, bo tylko magowie są w stanie bez olewania innych skilów zmaksować swój główny, może jeszcze zwiadek nie alchemik jest w stanie zmaksować dysta, ale zajmie mu to dłużej.
A dla rycerza nie byłaby to żadna zmiana, a co za tym idzie zostałby w tyle przy takim układzie.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 29-12-21 o 16:16
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 10:35   #10
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
To byłby tylko i wyłącznie buff magów, takie odblokowanie max skilla, bo tylko magowie są w stanie bez olewania innych skilów zmaksować swój główny, może jeszcze zwiadek nie alchemik jest w stanie zmaksować dysta, ale zajmie mu to dłużej.
A dla rycerza nie byłaby to żadna zmiana, a co za tym idzie zostałby w tyle przy takim układzie.
My tu o przyrostach hp/many/udzwigu powyzej 352 lvla a nie odblokowaniu skilli. Wbij 352+ lvl i zobaczysz mniej hp/many/udzwigu za kazdy kolejny lvl.

A co do odblokowania skilli 200+, jestem jak najbardziej za. Tak jak zreka tak i reszte skilli powinno sie dac wbijac powyzej 'maxa'. I recznie i poprzez pn. Ktos chce 210 mlvl albo dista? Czemu nie? Na 210 to juz bedzie jakies ~140 pn za skilla, przyrosty pn sa coraz wieksze i nikt nie bedzie biegal z 250 mlvl czy innymi skillami. Tylko problem bedzie z sila u zwiada/maga o tyle ile u zwiada nie wywola to az tak drastycznej zmiany jak u maga ktory ma nadmiarowe pn, wyda w sile i cyk swiety secik, mimo to potrzebowac bedzie do tej 85 sily ze 4k pn, dla wytrwalych do zrobienia. Najwyzej zostawic blokade tylko na sile albo zwiekszyc znacznie pn na kolejne poziomy ponad obecna max sile.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin