Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-04-11, 18:24  
Literatura
Sezamek Sezamek jest nieaktywny 27-04-11, 18:24

W każdym drzemie duch literatury, każdy by chciał napisać jakiś mądry tekst,cytat lub zapisać swoją tajemnice dla potomnych.
Przemyślałem sobie to i pomyślałem że fajnie by było gdyby Altaronianie tworzyli swoją literaturę, zapisywali swoje tajemnice i sekrety. Tworzyli poematy i pieśni o Altaronie.
Wystarczy by bibliotekarz sprzedawał puste książki i pióra podpisane wraz atramentem by Altaronianie zapisywali dzieje świata, podróżnicy pisali o tym co odkryli sposobem klimatycznym i tajemniczym a alchemicy zapisywali swoje sposoby przygotowania mikstur w książkach Altaronu. Ale co to da? Spojlery przestaną być tak ważne a ludzie będą więcej czytać i logicznie myśleć.

Starsi na pewno by chcieli mieć własną podręczną bibliotekę w swoim domu gdzie gromadzili by cenne dzieła artystyczne pisane przez samego autora. Lub już napisane dzieła z miejskich bibliotek. Rozwinęło by to na pewno Altaronczyków i ucieszyło.

Najlepsze prace by klimat wprowadziły i fabuły nadały. Te lepsze do bibliotek miejskich by można wprowadzić by każdy podróżny ucieszył swoje oczy piękną literaturą Altaronu.

Jeśli nie rozumiesz moje przesłanie mój panie to powiadam ci ze ciemny jesteś a czytanie nie sprawia ci przyjemnego uczucia mądrości a nie tylko czerpanie wiedzy internetowej. Spojlerów szukanie babci sranie za książki się bierzcie jak w moim mieście. Z komentuj jak musisz ale jeśli nie przeczytałeś to się pogniewamy bo nie lubię komentarzy z troll-ich piór.



Edit1 odpowiedz na Kyle Blaze.


Cytat:
Jestem jak najbardziej na TAK, ale musisz wziąć pod uwagę, że to działa w obie strony. Musisz się liczyć też z tym, że będzie wiele ksiąg/zwojów zapisanych "tu expię, nie przeszkadzaj" albo "lol" albo jeszcze co innego.
Mimo wszystko uważam, że pomysł jest bardzo dobry, a właśnie w ten sposób możemy stworzyć drobne wskazówki do zadań dla graczy, które możnaby nawet sprzedać
Dlatego ksiegi powinny być drogie np 1 srebniaka zalezało by to od wyglądu ksiązki lub od ilości zapisanej w niej informacji.

co do sprzedawania to właśnie to jedna z korzyści która rozwinęła by biznes.
Sprzedawane książki można by było zastrzec np na forum w jakimś miejscu tylko dla adminów gry by można było wykryć plagiat.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 13:02.

 
Avatar Sezamek
Sezamek
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Odwiedzin: 29904
Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 14:05   #21
Natanael
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 1
Domyślnie

3 lata, nieźle. Ale pomysł genialny, jestem ciekaw: zostało to ostatecznie wprowadzone? Jesli tak, to na jakih ostatecznie zasadach? :)
Natanael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 14:36   #22
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

3 lata temu zaczynałem swoją przygodę z Altaronem (only serwer pvp) i z tego co teraz widziałem, raczej nie zostało to wprowadzone. :p
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 17:28   #23
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Jeśli na forum pojawi się tekst, który będzie nadawał się do wprowadzenia do gry i autor się na to zgodzi, myślę, że nie będzie problemów, by ów tekst wdrożyć do świata gry.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 15:15   #24
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Ale to nie do końca zrealizowanie tego pomysłu :)
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin