Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-10-17, 19:47   #1
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie Zdjęcie Tygodnia #4 - "Wędkarstwo"

Bogowie są dumni z Waszego ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i to nie tylko pod względem wbijanego poziomu! Oby tak dalej! Dwaj uczestnicy jednak zwrócili na siebie szczególną uwagę.


Miejsce 1

Trafia do budzącego w sercach trwogę gracza o nicku Spooky! Niech nie zmyli Was jego strój, to prawdziwy, nieokiełznany zabijaka. Otrzymuje on tym samym unikatowy puchar oraz 14 dni statusu szlacheckiego.

Ukryty tekst:


...ponownie w ich serca wkradła się trwoga
Krwawy Władca Śmierci zawitał w ich progach...


Miejsce 2

Zajmuje miłosierna Lilith Warhallyah, która odpuszcza grzechy nawet największemu plugastwu tego świata. Rzec można Matka Teresa Altaronu! To właśnie do niej trafia status szlachecki na 7 dni!

Ukryty tekst:


Ja odpuszczam Tobie grzechy!


A przechodząc do tego tygodnia...

Czego pragną? Czym się szczycą? Czego sobie Bóstwa życzą?

Ponoć szczupak jest królem wód, tak jak lew jest królem dżungli! Znacie to powiedzenie? Jesteście fanami wędkowania? Jeśli tak, to jest to rewelacyjna okazja aby zaprezentować swoje wędkarskie przygody! Opisy do udokumentowanych wypraw jak zwykle będą mile widziane.

Zwycięzca zostanie nagrodzony unikatowym pucharem IV edycji konkursu oraz 14 dniami statusu szlacheckiego. Natomiast do zdobywcy drugiego miejsca trafi status szlachecki na 7 dni. Powodzenia!

REGULAMIN


1. Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 14 października 2017 roku;
2. Każdy gracz może wysłać wyłącznie jedno zdjęcie, z jednego konta i w wypadku wygranej nagrody zostaną mu przyznane na konto, z którego zdjęcie to opublikował;
3. Główny bohater zdjęcia i publikowanych przygód musi być tą samą postacią, która przypisana jest do konta jako główna i wyświetla się pod nickiem z forum;
4. Obowiązuje zakaz używania Photoshopa oraz innych programów do przerabiania screenów z gry;
5. Wszelkie przejawy oszustw i ich prób skutkować będą wykluczeniem z tego oraz przyszłych konkursów;
6. Konkurs dotyczy wyłącznie świata cPvP.

Powodzenia i kreatywności życzy
Administracja Altaron.pl
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 08-10-17, 21:37   #2
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie



Miał to być dzień jak co dzień, aż tu nagle! Dziwny stwór pojawił się przedemną! Bogom dziękować, że udało mi się ujść z życiem!
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stwór z głębin.png
Wyświetleń:	667
Rozmiar:	717.1 KB
ID:	4538  
Happyde jest nieaktywny  
Stare 09-10-17, 05:38   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Rahilux jest nieaktywny  
Stare 09-10-17, 13:32   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Liście już opadają, rankiem są przymrozki, ale pomimo jesiennej, niesprzyjającej pogody postanowiłem udać się nad wodę. Po złowieniu podrywką kilku żywców zestaw na szczupaka wylądował w wodzie. W czasie oczekiwania na rybę rozpaliliśmy z Sonią ognisko i postawiliśmy namiot, gdyż wyprawa obejmowała nocną zasiadkę. Po kilku godzinach bezowocnego moczenia kija postanowiłem zmienić zestaw ze spławikowego żywca na grunt. Założyłem wielki hak z myślą o połowie dużej ryby, gdyż drobnica raczej mnie nie interesuje. Otwarty kabłąk i zestaw przelotowy miał zapobiec wciągnięciu wędki do wody, bo jak wiadomo karpie, które w tej wodzie występują robią piękne "odjazdy" z przynętą. Na haku wylądował biały robak na przemian z kukurydzą. Moja taktyka nie przyniosła niestety skutków co do brania karpia, ale dała niespodziewany efekt! Piękny sum 15,5 kg i 132 cm długości dołączył do moich wędkarskich rekordów! Ryba oczywiście w dobrej kondycji wróciła do wody, by cieszyć kolejnych pasjonatów wędkarstwa!
Poniżej zdjęcie z "potworem" :)

Veliothe jest nieaktywny  
Stare 09-10-17, 14:35   #5
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie



Cisza, spokój, natura, ryby, strzelające polana w ognisku, stara chatka rybacka, ach ...
Dokładnie to, czego potrzebowałem! Czego chcieć więcej!

dzigidzag jest nieaktywny  
Stare 10-10-17, 17:06   #6
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie



Łowiąc w Wiosce Kobiet natknąłem się na wspaniałe sieci. Różniły się one od wszystkich które do tej pory widziałem - były wyjątkowo lekkie i bardzo lepkie.
Czyżby ta stara wiedźma Kunai potrafiła je wytwarzać z sieci Mysmenii?
Gdybym tylko takie miał.... byłbym prawdziwym królem rybiego biznesu!
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin