Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-10-12, 06:57   #31
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo
wojo.rojo jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 07:31   #32
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojo.rojo Zobacz post
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo
Pozwolę sobie sprostować.

Thali to nie moja postać, zaś Kael to nie mój chłopak (i nigdy nim nie był). Poza tym, nawet jeśli byłaby to prawda to postać 'Dresowy Styl' nie jest żadnym zagrożeniem, o ile można tak ująć, dla najsilniejszych graczy na non-pvp - ma zaledwie 30 poziom. Jakoś ani Didrika, ani Irwizz (niebędący w klanie wraz z Thali czy Kaelem) nie mają bana.

Poza tym, Dresowy Styl sam jest sobie winien. Otrzymał karę tylko dlatego, że pomimo ostrzeżeń nadal łamał regulamin. Proszę nie zrzucać na mnie odpowiedzialności za jego czyny.

Dresowy, niewiedza nie jest żadnym wytłumaczeniem. Jak to mawia stare łacińskie przysłowie - nieznajomość prawa szkodzi. Na Twoją*niekorzyść przemawia także fakt, że ostrzegałam Cię w grze oraz nie jesteś w stanie do teraz pojąć, że popełniłeś*błąd (i nawet nie potrafiłeś założyć tematu w odpowiednim miejscu).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-10-12 o 07:37
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 07:34   #33
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Zamiast robić taki temat mogłeś napisać że nie wiedziałeś że za coś takiego się dostaje bana każdy kto tak napisał dostał unbana
Phi, unban za nieznajomość regulaminu?

Ostrzeżenie przy takim czymś nie ma najmniejszego sensu, ostrzegać to można przy wulgarnym języku i obrażaniu. Skoro zaczęliście się przechwalać kto jakiego bota ma, ile razy za mc bana dostał, to ta wypowiedź o wyłączeniu bota była tylko gwoździem do trumny. Zresztą Slythia dawała jasno do zrozumienia, że przesadzacie.
Didrika jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 10:55   #34
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojo.rojo Zobacz post
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo
Oj nie chłopcze, nic co piszesz nie jest prawdą.

1) Sam myślałem, że Thali to postać Slythi, jednak moje przypuszczenia zostały rozwiane, gdy rozmawiałem z obiema paniami jednocześnie. W tym samym momencie dostawałem od nich wiadomości różnej treści, więc mit obalony.

2) Za to, że ktoś wbija 100+ ban ? Hahahahaha 8) Dobre, masz u mnie piwo.
Zachęcamy do gry i do wbijania jaknajwyższych poziomów, sam pomagam jak tylko mogę [rozdając przedmioty, pomagając w misjach (bez spoilowania oczywiście), pokazuję respawny] i rzesza graczy z n-pvp to potwierdzi. Jeżeli w moim interesie byłoby, aby nikt nie wybijał się z lvl, to czy bym tak robił ?

Ogólnie to napisałeś dobrą bajkę, a jak wiemy "Życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po jajkach"
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 17:03   #35
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Jezeli Thali to nie twoja postac to w tej chwili zlamalas regulamin oddajac ja innej osobie w kulki nie lec Torlof here sama mi sie przyznalas do tego na pw i to nie z thali a z MG no ale coz ciezko przyjac cos na klate latwiej zaprzeczyc szczegolnie ze Twoj klan czy tam rodzina Cie poprze ja tu juz od dawna nie gram wchodze tylko co jakis czas i patrze co sie zmienilo ale jak widac pocisniesz ten server jeszcze z rok lub dwa az wkoncu sama sie wkopiesz
wojo.rojo jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 17:23   #36
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojo.rojo Zobacz post
Jezeli Thali to nie twoja postac to w tej chwili zlamalas regulamin oddajac ja innej osobie w kulki nie lec Torlof here sama mi sie przyznalas do tego na pw i to nie z thali a z MG no ale coz ciezko przyjac cos na klate latwiej zaprzeczyc szczegolnie ze Twoj klan czy tam rodzina Cie poprze ja tu juz od dawna nie gram wchodze tylko co jakis czas i patrze co sie zmienilo ale jak widac pocisniesz ten server jeszcze z rok lub dwa az wkoncu sama sie wkopiesz
Wiem kim jesteś, nie musisz się przedstawiać.

Ówczesna sytuacja była tylko i wyłącznie żartem z mojej i Thali strony który konsekwentnie kontynuowałyśmy. Nic więcej.

Nie rozumiem także Twoich zarzutów kierowanych pod moim adresem. Czyżby to była reakcja na bana, którego słusznie otrzymałeś na samym początku serwera non - pvp? Myślałam, że zdołałeś zrozumieć, że postąpiłam zgodnie z regulaminem którego złamałeś, od tego wszakże jestem. Jeśli masz jakieś konkretne uwagi co do mojej pracy to chętnie ich posłucham - tylko sformułuj je poprawnie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-10-12 o 17:38
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 18:04   #37
piniovsky
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 7
Domyślnie

odbanuj mnie a nie tu referaty bedziesz prawic
piniovsky jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 19:44   #38
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

A ten ciągle nie pojmuje:/
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 21:50   #39
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie



Jedyny słuszny komentarz pod tym tematem, imo. Zły dział, zły temat, źle napisany, zero poprawy.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 31-10-12, 07:34   #40
piniovsky
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 7
Domyślnie

slythia czemu usuwasz moje komentarze?

a ty kael nie twoj temat to sie nie odzywaj
piniovsky jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin