Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-14, 12:21   #1
davido16
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 12
Domyślnie Blokada czatu poniżej X poziomu

Jak w temacie. Jestem zażenowany spamem kolejnych postaci idioty Hugana. Nie można czegoś zrobić, żeby tylko np. kanał pomocy był od pierwszego poziomu, a reszta - czyli m.in. czat był od przykładowo 5-6?
davido16 jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 12:58   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

nie, bo nie tylko Hugan gra w tę grę, inni gracze z 1 poziomem też mają pytania, Hugan jest tylko trollem, i to niezwykle dobrym.

Pozdrawiam,
Arkon.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 13:03   #3
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

David16, jesteś strasznym hipokrytą. Z Twojej wypowiedzi wynika, że żenuje Cię to, ale gdy Hugan pisze, to nadal to czytasz zamiast dać natychmiast ignore.
Jedno czy nawet 30 kliknięć w ignore nie jest strasznym wysiłkiem.

Arkon, wątpie by poruszanie tematów które przekraczają Twoje możliwości rozumowania takie jak tematy nowego porządku świata czy tematu neurologicznych obwodów świadomości były trolingiem. To że nic z tego nie rozumiesz nie oznacza, że Hugan jest trollem.
Łatwo jest komuś przypiąć łatę.
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 13:07   #4
davido16
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
nie, bo nie tylko Hugan gra w tę grę, inni gracze z 1 poziomem też mają pytania, Hugan jest tylko trollem, i to niezwykle dobrym.

Pozdrawiam,
Arkon.
Jeżeli mają pytania to kanał pomocy jest chyba do tego przeznaczony, mylę się?
davido16 jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 13:51   #5
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

@up
Na pomocy jest ze dwa razy mniej osób, obawiam się tylko, że dzielę przez 0...
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 14:29   #6
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post

Arkon, wątpie by poruszanie tematów które przekraczają Twoje możliwości rozumowania takie jak tematy nowego porządku świata czy tematu neurologicznych obwodów świadomości były trolingiem. To że nic z tego nie rozumiesz nie oznacza, że Hugan jest trollem.
Łatwo jest komuś przypiąć łatę.
hy hy hy
hy
hy
hy...
hydra mnie goni ;c

a tak serio, kogo obchodzi twoje zdanie na temat nowego porządku świata?
może co najmniej jakiegoś gimbusa, który myśli, że popierając ciebie będzie fajny. Reasumując kogo to obchodzi? Altaron jest grą do cholery, a nie uczelnią typu hogwart, i pisząc takie bzdury na czacie, oraz na PW, uważane jest przez wielu jako trolling, podejmują dyskusje z tobą, lub zaczynają Ciebie wyzywać od najgorszych. Ty te wyzwiska interpretujesz jako brak jakiegokolwiek pojęcia o (twoim) świecie, i zaczynasz wyzywać innych od stada itp, itd.. Nie ma sensu zaśmiecać forum, dlatego jest to ostatnia moja wypowiedź.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 12-08-14, 15:11   #7
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Wyzywają mnie, bo są zamknięci w swoim małym hermetycznym światku, stworzonym przez media, prasę, kościół i babcie przy kluskach.
Normalny człowiek a nie człowiek z marginesu jeśli dowiaduje się o tak ważnych sprawach jak NWO zazwyczaj sprawdza czy to prawda.
Margines jednak boi się utracić swojego hermetycznego polipropylenowego postrzegania, dlatego wyzywa.
Nie powiesz mi chyba że ludzie odpowiadający tekstem z reklamy nie są bydłem.

Edit: Śmieszna jest reakcja, wręcz nienawiść do mnie kiedy pisze o np szkodliwości chleba.
Dlaczego jedzą chleb? Bo tak ich wychowano ( wyprodukowano). Babcia jadła, mama jadła, tatuś jadł, ciocia jadła. Gdyby od urodzenia jedli gówno, to taśmowi fabrykanci by jedli gówno, nie kwestionując tego. Teraz głupota jest w modzie. Skoro stado robi TAK a nie inaczej, to inni członkowie stada natychmiast robią to samo.
Powszechnie wiadomo że chleb jest bardzo szkodliwy.

CCO!!!?? CHLEB JEST SZKODLIWY!?!?!? POJEBAŁO CIE SZMATO W DZIEN DOBRY TVN MÓWIĄ ŻE JEST ZDROWY, TO CIAŁO JEZUSA! TY KURWO!

Tak samo jest z religią, która jest farmazonem ( to najłagodniejsze słowo). Wychowano ludzi w obrządku katolickim, który tak naprawdę jest tylko kopią religi z babilonu, która jest kopią pogańskiej religi słońca, którą kościół tak zwalcza. Pewnie i tak Ci którzy mnie wyzywają nie rozumieją nic z tego co napisalem, dlatego posłuże się przykładem.

Wyobraźmy sobie że za 2000 lat ogólnoświatową reliigą jest religia jedzenia gówna. Każdy człowiek na swiecie niemal je gówno, czci gówno i modli się do gówna.
Załóżmy że nagle wśród czcicieli gówna znajdzie się człowiek, który dochodzi do prostej prawdy, że cała ta religia jest cholernym GÓWNEM i kłamstwem. Popuśćmy wodze fantazji, i wyobraźmy sobie że ten człowiek wbija do gry MMORPG i pisze innym, że ta religia jest chora. Z czym się spotyka? z NIENAWIŚCIĄ, SZYDERSTWEM, i innymi.

Prościej się nie da. To mój ostatni post w tym temacie.

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 12-08-14 o 15:33
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 01:07   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tego typu blokady nie będą wprowadzone.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin