Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-02-18, 00:22   #131
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

No niestety trzeba się z Bartkiem zgodzic, wiem że wy powiecie, że my niszczymy serwer, niestety administracja nigdy nie była skłonna zgodzić się z ludźmi którzy znają tą grę bardzo dobrze i wiedzą co trzeba zmienić (szkoda, że część osób z jednej i drugiej strony stara się wprowadzić zmiany na swoją korzyść).

Altaron to troche taka własność niczyja, administracja nie ma sprecyzowanych celów, gracze mają, chociaż nie mają wpływu na decyzje.

Po czesci zgode się z tym co powiedział @neilran, nam zależy na neutralnych graczach, oni tez przyczaniaja sie do rozgrywki. Tylko wystarczy spojrzec na to z drugiej strony, niespełnione obietnice administracji co do rozwoju serwera (tyczy się to każdego kolejnego restartu serwera).

@Selbo, rozumiem że to jest serwer bardziej hobbistyczny i nie ma sensu porównywać z serwerami gdzie w gre wchodzą na prawde przyzwoite $$$, ale sami musicie sie okreslic czy chcecie to troche rozruszac, może znaleźć kolejne osoby które będą w stanie rozwinąć ten serwer (usłyszałem nawet o takich co chcieli wykupić altaron).

Albo konkrety albo nic.

Dobranoc

@edit1
@down
My "gracze z pvp" widzimy to troche inaczej, bardzo długo staraliśmy się o to, aby rozwijać serwer, a WY wydzicie tylko jakieś śmieszne random pvp, czego nie ma dopóki jest nadzieja na rozwój serwera. Taka nadzieja wygasa, gdy niewidzialny mistrz gra biega za tobą i bez żadnych informacji wprowadza zmiany..

Ostatnio edytowane przez Mastach ; 03-02-18 o 00:27
Mastach jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 00:23   #132
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

@Katamaran Rozumiem, że pisałeś ,,wy" do Neilrana i jego podobnych czyli ludzi, którzy zaczeli grać na pvp. Nie zaliczam się do nich. Ale twoja wypowiedź pokazuje podejście tych ,,starych wyjadaczy" z pvp. 0 szacunku do innych bo ten serwer jest wasz i to, że nowi ludzie teraz grają i się z tego cieszą uważasz za twoja łaskę bo pozwalasz im na to... ja pier**le, ogarnij się bo masz coś z psychiką.

Śmieszne i zarazem godne politowania jest to, że tacy gracze pvp maja w dupie ten serwer od samego startu. A co gorsze, że administracja i niechodzi mi tu o nikogo konkretnego, ale od długiego czasu robi tą grę właśnie pod takich ludzi. O ile dobrze pamiętam Ajek o tym pisał. To jest diagnoza martwego serwera pvp. Próbą reanimacji jest każdy kolejny reset. Każdy wie jak się to kończy.

@ Selbo przepraszam, że to powiem ale taka jest prawda, że tą ankietą wykosiłeś resztki graczy serwera non-pvp, którzy już nie wrócą, tak jak na pvp przy każdym resecie.

Więcej postów nie przewiduje. Żegnajcie
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 00:37   #133
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

@Zjadek mam szacunek do kazdego kto odplaca sie tym samym. Nigdy w tej grze nie zabilem nikogo bez powodu, ani nikt z naszej gildi tego nie zrobil. Chyba ze jakis evenement, ktory nic w niej nie znaczyl. A co sie dzieje teraz na martwym serwerze to jest standard, zawsze tak bylo i bedzie w kazdej grze nie tylko tutaj i az do zamkniecia. Dalej mowisz ze daje laske i pozwalam grac nowym. Zle to zrozumiales. Walczylismy o server dlugo, a to ze mamy przerwe w grze to nie znaczy ze randomy moga sobie robic co chca. Nie wiem czy grales kiedys na pvp czy nie. Ale od zawsze tak jest ze gildie walczace maja pierszenstwo w expie itp. a i tu Cie zaskocze ze nawet ja sam osobiscie nikogo z respa nie wyrzucalem nawet jak ta wojne przegrywalismy. Pozdro
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 01:23   #134
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Ale resa nie będzie wiec nie wiem po co od 14 stron ta sama rozkmina xD nawet nie do końca wiem po co ta sonda xD skoro Selbo i reszta zrobi jak uważa :p
Makon jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 01:31   #135
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Nigdy w tej grze nie zabilem nikogo bez powodu, ani nikt z naszej gildi tego nie zrobil.
Chodzi Ci może o gildię Red Skull Team? Dzisiaj stałam sobie pod depo jakby nigdy nic, zalogował Zaczarodziej aka Uiop i po chwili stanął przede mną, a kilka sekund później widziałam już wiadomość i moja postać stanęła w temple.



Gdy zastanawiałam się nad sensem tego, on napisał coś w stylu "to nic osobistego, miałem tylko wbić red skulla". A potem popatrzyłam na nazwę gildii i wszystko stało się jasne.
 
Stare 03-02-18, 01:35   #136
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Musiałaś stać na Jego osobistej kratce pod depo, tak się nie robi. :|
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 08:23   #137
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Nigdy w tej grze nie zabilem nikogo bez powodu, ani nikt z naszej gildi tego nie zrobil.
xD
Człowieku skończ już kłamać, przez Ciebie zaczynam myśleć że exority to synonim kłamstwa.

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
Po czesci zgode się z tym co powiedział @neilran, nam zależy na neutralnych graczach, oni tez przyczaniaja sie do rozgrywki. Tylko wystarczy spojrzec na to z drugiej strony, niespełnione obietnice administracji co do rozwoju serwera (tyczy się to każdego kolejnego restartu serwera).

My "gracze z pvp" widzimy to troche inaczej, bardzo długo staraliśmy się o to, aby rozwijać serwer, a WY wydzicie tylko jakieś śmieszne random pvp, czego nie ma dopóki jest nadzieja na rozwój serwera. Taka nadzieja wygasa, gdy niewidzialny mistrz gra biega za tobą i bez żadnych informacji wprowadza zmiany..
Myśle że was rozumiem, ale wy takim zachowaniem, mszcząc sie na administracji, poprzez odstraszanie nowego narybka, zachowując sie tak pretensjonalnie, tylko pogarszacie sytuacje.
Taki nowy narybek to jeden z elementów który właśnie administracje może zmotywować do rozwoju altaronu, a wy go stąd wyrzucacie, na złość im i dlatego "że to wasza gra" xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 03-02-18 o 08:29
neilran jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 09:59   #138
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał katamaran Zobacz post
nigdy w tej grze nie zabilem nikogo bez powodu, ani nikt z naszej gildi tego nie zrobil.
xddddddddddddddddddd
dzigidzag jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 10:00   #139
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Powiem tak randomy wbijają na pvp po czym padają i płaczą że na pvp jest tak naprawdę pvp XD nie kminie czytam już to naprawde długo. O nie zabił mnie pod depo na pvp czy na expie czy chuj wie od tego jest pvp trzeba to zrozumieć albo nie grać. Co do resetu to nie ma sensu kolejny padnie serwer po 2 tygodniach trzeba zrobić zmiany w końcu. Dodać tereny dodać nowe potwory czy też czary a nie zwiększyć mobkom 50% wiecej życia myślać że edycja wtedy dłużej postoi i dać na start nie przyzwoitą ilość bugów dzieki którym można było osiągać expy x6 czyli taki 30 mag mógł 300k krecić z palcem w dupie. Od 2012 nie było sesownych zmian typu grafiki czy też przedmioty czy też jakieś questy,potwory lub tereny. Jedyne co dodali to runy które się słabo sprawdzily. Czas zrobić wykorzystać potencjał serwera posłuchać rad graczy takich z minimum myśle rocznym stażem a nie takich co graja tydzień i kurwa mówia co zmieniać... W sumie to sie rozpisałem a chuj z tego będzie gadasz do tych adminów czy chuj wie co a oni wpuszczą jednym uchem wypuszczą drugim ;) pozdro.
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 10:12   #140
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up community pvp, to nie dedykowane pvp ani war ots.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin