Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-11, 14:24   #1
Alex
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie Spadanie umiejętności po śmierci jest żalosne :)!

Według mnie za bardzo spadają skille i to dużo za bardzo !
Miałem skille 53/44 padłem i mam 51/42 2 skille mi spadły za jedną śmierć i to na tak małych skillach jestem ciekawy co będzie na 100/100 co spadnie mi 10 skilli ? Żałosne to jest moj kolega tak samo padł na skillu 35 spadło mu półtora skilla to jest nie normalne gdzie przy lvlu moze spada 30% ? To jest żalosne :) bo m lvl tak drastycznie nie spada może po kilka procent ;p.. jakieś 10 mi spadło więc proszę o naprawienie tego bo Skille znacznie za bardzo spadają jeszcze do tego przy tak niskich skillach .. :))

Ostatnio edytowane przez Alex ; 07-05-11 o 14:33
Alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:33   #2
Mieczny
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie Witam

Według mnie też spada 1skill jak się padnie
Mieczny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:34   #3
Swotus
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Dolaczam sie do postu kolegi. Nie jest fajnie skilowac kilka godzin po czym pasc i stracic polowe czasu spedzonego na treningu.
Swotus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:34   #4
jikoso
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Mi bardzo odpowiada że skille spadają, to nie ots że odrobisz w 5 minut wszystko, poprostu musisz się pilnować, i twoja postać coś znaczy, coś jest warta, skille dają respekt a nie taki dodatek żę walniesz 190 czy 200.Graj tak żeby nie padać,pilnuj postać to nie metin że ci nic nie zleci i jazda. :) Blessy pewnie są, może już ktoś je ma... Więc nie płacz tylko się pilnuj
jikoso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:39   #5
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

Popieram temat , miałem przykry incydent ze śmierciami , miałem 47 umiejętności , a teraz mam tylko 46 ( miałem 45 ale odrobiłem ) Jestem absolutnie za .
SIGNED!
gex1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:42   #6
Alex
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał jikoso Zobacz post
Mi bardzo odpowiada że skille spadają, to nie ots że odrobisz w 5 minut wszystko, poprostu musisz się pilnować, i twoja postać coś znaczy, coś jest warta, skille dają respekt a nie taki dodatek żę walniesz 190 czy 200.Graj tak żeby nie padać,pilnuj postać to nie metin że ci nic nie zleci i jazda. :) Blessy pewnie są, może już ktoś je ma... Więc nie płacz tylko się pilnuj

Jak sam napisaleś ty nie skilujesz więc masz "Wyje...." Ja akurat skiluje w metina nie gram więc mi do tego gówna nie porównuj tej gry :) w tibii spada odpowiednio do lvla jak i do wszystkiego wiem że to nie jest tibia ale z grubsza przesada są te spadające skille gdy na 100 skilu cwiczy się w tibii tyle "Aby awansować z poziomu 99 na 100 potrzebujesz 7 dni 9 godzin 6 minut 2 sekund ." a tutaj lecą jeszcze wolniej !!! Wiec jest to duża przesada gdy już na 50 skillu spada ci po 2 to na 100 ci spadnie 4 to wiesz ile to będzie ? "Aby awansować z poziomu 96 na 100 potrzebujesz 25 dni 17 godzin 31 minut 26 sekund ." czyli około 617 godzin nieustannego atakowania :) a tutaj leci jeszcze wolniej więc pytam jeszcze raz pasuje ci to :)?

@down A jak mam nie porównywać do tibii to do czego ? Wiem o tym że to nie jest takie trudne ale będziesz inaczej pisał jeżeli padniesz i spadnie ci np 2 skille czy tam magic lvl :)
A co do padania to pada każdy nawet najlepszy ci paadnie :) pozatym nie mówię żeby nic nie spadało tak ? Tylko że spada za dużo! Niech spada po te 70% skilla bo to nie jest wcale mało :) ale 2 skille ? To przesada .

Ostatnio edytowane przez Alex ; 07-05-11 o 15:01
Alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:45   #7
kosiorxd
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Każdy serwer rządzi się swoimi prawami, nie porównujmy tej gry do pierwotnej Tibii...
Nie chcesz tracić skili - pilnuj się i nie padaj, to wcale nie jest takie trudne :p
kosiorxd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 15:04   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

No i następny temat o traceniu umiejętności po śmierci. Po co?!
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 15:10   #9
Alex
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
No i następny temat o traceniu umiejętności po śmierci. Po co?!
Więc skoro to już jest kolejny temat to znaczy że jednak coś jest nie tak z tymi skilami . Poza tym ja nie siedze na forum i nie czytam tego :) bo szkoda mi czasu pisze tylko jeżeli coś mi nie pasuje w grze ;).
Alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 16:56   #10
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Zgadzam się, skille po śmierci nie powinny tak drastycznie spadać, 2 skille mniej po śmierci to duża strata, którą ciężko odrobić. A śmierć czyha na każdym kroku niestety, zwłaszcza, że nie ma opublikowanych żadnych map respawnu (co mi się bardzo podoba) i podczas eksploracji nowych terenów natykając się na przykładowo Wielkiego Pająka, taki 20lvl nie ma żadnych szans. Sam miałem kilka takich sytuacji w których ratował mnie plecak mikstur leczących i czar przyspieszenie.
fiodor89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin