Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-11, 17:27   #31
Riku
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ja również jestem za przywróceniem.
Riku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 17:30   #32
Hebraj
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jestem za.
Hebraj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 17:41   #33
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Grałem w Tibie bodajże od 7,4 i nie było problemu kiedy nie było informacji o przedmiotach znajdujących sie w potworkach , lecz teraz kolejna kwestia, podczas wspólnych wypadów/huntów z rycerzami gdzie mag nie może sprawdzić co w worku sie znajduje ma mały problem, musi strasznie liczyć na uczciwkość blokera, co nie oszukujmy sie staje sie rzadkością. Więc sam nie wiem jakby to można było rozwiązać. Można zrobić tak, aby na pt channel wyskakiwało tylko. To taka moja drobna sugestia.
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 17:57   #34
408028
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Ja jestem za tym aby zostało tak jak jest w tej chwili, dlaczego? Prosta sprawa.
Administracja robi z serwerem co chce i robią słusznie, pomyślcie, czy na prawdę jakbyście zabili potwora, to byście znali co z niego wyleciało? Czy to tak trudno podejść i sprawdzić? Tak ważny dla Was jest czas? Jeżeli aż tyle tracicie to sobie grajcie nocą aby to odrobić.Niektórzy tutaj piszą takie bezsensowne posty że nie ma już mody na zbieranie z worków, że Tibia tak ma itd. Zacznijmy od tego że to nie jest Tibia, tylko Altaron, coś nowszego, większość grafik jest z Tibii, ale wszystko inne jest tutaj z expem, skillami i opancerzeniem, więc skończcie mówić "Tibia ma tak to tutaj też tak musi być".
Może się ze mną nie zgadzacie, ale każdy ma niestety swoje zdanie :).
408028 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 18:12   #35
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Panowie i panie, ileż to otworzyć ciało potworka i sprawdzić co spadło? Czy jest ta informacja czy jej nie ma, dla mnie to nie ma różnicy.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 18:26   #36
Zembolx
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Nareszcie skasowali to info :) Dzięki :) Jestem za NIE PRZYWRACANIEM :D
Zembolx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 18:41   #37
!Aadie.
 
Avatar !Aadie.
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Włodawa
Postów: 12
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do !Aadie.
Domyślnie

jestem za przywróceniem, ale tylko w chacie, bo loot zbyt mocno przeszkadza mi na screenie..
!Aadie. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 19:05   #38
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jestem na nie, i już. Dla mnie to możemy wrócić do czasów Tibi 7.6, wtedy było najlepiej.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 19:08   #39
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Taaakkk... Usuńcie jeszcze Party bo też psuje klimat gry. Albo nie... w ogóle kanał Komunikaty jest nie potrzebny hehe

Gra jest skomputeryzowana jeśli mogę to tak współcześnie nazwać albo nie.

Dostaje informacje kto jest w drużynie, ile kto mi zadał obrażeń, jaki jest mój stan życia i many to czemu nie mogę wiedzieć przed sprawdzeniem co pozostawił.

Tak samo możecie usunąć informacje o tym ile obrażeń dostaje bo przecież widzę na stanie życia że czerwony pasek maleje albo liczyć na palcach ile zabiłem abitańców w zadaniu.

Też podobny temat był o wprowadzeniu ukrycia poziomu postaci gracza dla innych graczy. Nie wiem kompletnie co o tym myśleć ale wiem jedno : Te zmiany nam są na razie nie potrzebne !

Moim zdaniem zamiast zmieniać to co jest nieprzeszkadzające, wręcz dobre, weźcie się za ważniejsze rzeczy bo jest masa błędów takich jak np. problem ze staminą, polskie litery w nazwach potworów, błąd z własnością posiadania ciała potwora po zabiciu gdy ktoś inny też go uderzy, błędy na których korzystają inni gracze, chociaż by nawet to że po szlachcie nadal można mieć strój dla szlachty. Tak samo szarpanie gdy próbujemy się poruszać, przeważnie na boki.
Van Taron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 19:12   #40
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Sprawa jest prosta: niektórym graczom przeszkadzały te komunikaty. Pójdźmy na kompromis: niech informacja o łupie z potwora nie będzie wyświetlana na zielono, lecz na biało, w dolnym rogu okna gry, tam gdzie inne komunikaty typu "Tracisz 4 punkty życia". Dodatkowo, pojawiałoby się w konsoli.

Edyta: Tibia poczyniła także kilka innych sensownych usprawnień, jak stackowanie mikstur i run. Można by chociaż na próbę wprowadzić to usprawnienie.
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin