Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 21:45   #41
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Buhajek Zobacz post
Cały ten updejt to jeden wielki bug.Teraz wychodzą efekty gównianych testów przeprowadzanych przez administrację !
To Pańska gildia z Panem Zurvym na czele żądała zablokowania możliwości używania UHa na paraliżu.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:49   #42
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
UHy nie działają na paraliżu.
no spoko, tylko że ja stałem z 3 sekundy w miejscu zanim on do mnie doszedł, gdy doszedł dostałem parala, ale stałem w miejscu i stojąc w miejscu nie mogłem go użyć a jak już to powinno być że nie mogę go użyć chyba tylko gdy próbuje sie poruszać na paralu nie?
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:49   #43
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

Gościu ja coś pisałem o uhu?Swoją wypowiedzią objąłem całokształt sytuacji jakie mają teraz miejsce na serwerze.A tak btw gracz Bubsko prosi Cię o odpowiedź w temacie odnośnie hape odes kpiro ! Lepiej zajmij się tym ,bo Ja osobiście nie prosiłem Cię o twoją odpowiedź ;D Pozdro
Buhajek jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:51   #44
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

@Altrel
To do ch*** czemu mialem wrazenie , ze caly czas stoje w tym samym miejscu ? To potwierdza fakt , ze paral dziala jednak za mocno gdy mamy malo tego capa . Inna sprawą jest to , ze gdy kupie sobie 50 mikstur maga to parala wogole nie czuję .(lol)
Z informacji ktore piszemy jednak cos wynika , i zamiast probowac się tłumaczyć nalezalo by się temu więcej uwagi...
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:51   #45
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

W temacie odnośnie 'hape' odes kpiro' odpowiedział już Pan Pregusia, nie mam nic do dodania.

@begar321 - Praojcie spowalnia o 45% prędkości, którą posiada Pan w danym momencie, jeżeli jest Pan zbytnio obciążony to spowolnienie jest dużo bardziej widoczne niż gdy jest Pan pusty.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:52   #46
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

no dokladnie, ludzie mu pisza przez 5 stron ze z tym paralem jest kilka bledow a on dalej w swoje
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:54   #47
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
Domyślnie

Zlikwidowanie tego głupiego poruszania się w zależności od ilości capa uratuje sytuacje.
Blahir jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:58   #48
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Administracja juz pewnie mysli nad naprawieniem tego, broni sie poniewaz nie maja jeszcze alternatywnego pomyslu na rozwiazanie tego, ale daja rade. NIE MAJA WYJSCIA .
adrianos20 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:00   #49
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
zły

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
W temacie odnośnie 'hape' odes kpiro' odpowiedział już Pan Pregusia, nie mam nic do dodania.

@begar321 - Praojcie spowalnia o 45% prędkości, którą posiada Pan w danym momencie, jeżeli jest Pan zbytnio obciążony to spowolnienie jest dużo bardziej widoczne niż gdy jest Pan pusty.
Wiem proszę Pana wiem wiem wiem . Ale zastanowi się pan jeszcze raz ..... jak 170 wojownik moze dostac parala od hydry czy tam praojca i odrazu się poskładać? Proszę zostawic juz to glupie leczenie na paralu .... tu chodzi o jego moc !!!

Hydra zabije powolnego wojownika ktory ma 3,5k hp ... co jest w staniie zrobic z magiem ktory jest zaladowany ?
Btw. Proszę tutaj przywrocic starego parala poniewaz byl dobry i nikt o niego nie plakal , paral dzialal i robił swoje !
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:03   #50
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na non-pvp Pan Eletrix expi 110 rycerzem nekromantą z Panem Akenem we 2, nie mają jakichkolwiek problemów - to tak odnośnie hydr.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin