Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-12, 20:09   #1
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie Drobne propozycje.

Witam , kiedyś rozmawiając z kimś na temat aktualizacji o balansie postaci otrzymałem odpowiedz ,że na pewno profesje na tym nie ucierpią.
Okazało się inaczej . Ja wypowiem się na temat Maga Nekromanty bo to moja profesja.
Mag Nekromanta zawsze różnił się tym od Maga duchownego, że Nekro to był Szalony zabójca , zabijał wszystko miał lepsze czary ofensywne .
Mag Duchowny (druid) bardzo dobrze leczył siebie jak i innych).
I teraz po przemyśleniu zaczynam myśleć czy ten balans pomiędzy tymi magami jest dobry.
Bo Duchowny dalej może leczyć i przydaje się na huntach aby chronić innych,
A magowi popsuliście ofensywny czar (nutki) jak i pocisk śmierci.
Daliście w zamian jakieś wyssanie życia.
I teraz pytanie do waszych testerów , kto to testował ? I uznał to za dobrą rekompensatę. Według mnie ten czar to gówno bo wymaga 200 many i efektów specjalnych nie ma.
Więc może wrócimy do starych zmian co do tego Maga albo znajdziemy jakieś zadowalające rozwiązanie.?
Legolas jest nieaktywny  
Stare 04-09-12, 21:17   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jeżeli uważasz, że 100 mag, który zabijał 60 maga na 1 sd było dobrym balansem to masz dziwne pojęcie balansu.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 04-09-12, 22:12   #3
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

A kto mogl testowac? Sam wielki Merv sie przyznal ze to on oslabia sd'ki. Collegium nie ma magow to musza cos zrobic nie? :D W sumie dodali zajebisty czar wyssyanie zycia ktory zabieraj wiecej many niz daje hp ale spoko.
Zly On jest nieaktywny  
Stare 04-09-12, 22:18   #4
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Ogarnijcie się... Mag nekro ma nadal zajebisty dmg. A co ma powiedzieć paladyn bez kpirowania i bez leczenia takiego jakie było wcześniej? Nie macie co narzekać. Teraz wszystkie profesje mozna zrobić i nikt nie będzie poszkodowany. Najlepiej byście chcieli mieć maga któremu obrona leci jak dla rycka, z różdżki wali jak z bełtów i do tego ma czar SD kpiro, a najlepiej jeszcze tapen tawis ; To przykre że już nie może taki 60 mag pojść po jakiegoś 40-50 lvl i go ściągnąć na nutki i zabrać lota :P
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 04-09-12, 22:31   #5
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Kto mówi, że ten czar był w zamian za cokolwiek? Dążymy do zbalansowania profesji, a nie do umacniania czegoś co już jest zbyt silne. Ty Zły On skończ już hejtować bo to się stało nudne.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-09-12, 00:18   #6
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Wiem jakie były nuty .I wtedy balans był nie odpowiedni. Teraz zmieniliście to ale balans nie jest lepszy .
Mi chodzi bardziej o to ,aby dla maga nekro był jakiś czar.
Może jakiś wave ? Trochę słabszy od efo owla . ? W stylu tibijskiego exevo vis hur?
Nie mam zamiaru wam wytykać i pomimo że wszyscy się napracowaliście pisać ze zrobiliście shit tylko pytam czy można coś zmienić.
Bo tak nie uważam. Ale na tacy chcę wam podać co jest dalej źle .

Może można by było nam dodać jakiś lepszy czar?
Bo naprawdę to wyssanie życia nie wiem jaki ma cel.
Chodzi o to że sorc zawsze był lepszy w solowym expieniu od druida.
A tu mu teraz brakuje takiego lepszego czaru . Bo z tymi co expie to duchowny ma to samo .
Może dajmy nekromantą jakiś słup energii ? Jak exevo gran vis lux ? O to mi chodzi.
Bo czym teraz moja profesja w expieniu jest lepsza od druida jak używa to samo.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 05-09-12, 00:39   #7
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Czemu Twoja postać ma być lepsza od druida? Na tym polega balans ze żadna postać nie jest lepsza. Szkoda ze ta gra nie jest tak ciężka że np aby isc na smoki potrzeba rycerza druida i 2 shooterow. A na demona to pół miasta idzie. Wtedy może przedmioty byly by cos warte.

ja mam tylko taka prośbę do Administracji aby wprowadzić ceny przedmiotów u npc np Bitewne Nogawice 15k +++ itp bo pewnie na tym nowym serwerze za 2 miesiące ceny będą takie jak na pvp czyli albo za grosze albo wcale nie sprzedaż.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 05-09-12 o 00:45
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-09-12, 01:24   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ściąganie na cepa 60 maga z SD to jest balans ? Może jeszcze niech dodadzą ultra sd, żebyście mogli ściągać na cepa czarnoksiężnika, a co ...
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 05-09-12, 05:56   #9
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Mhm, nie widzicie że Altaron oddala się od Tibii ile się da? Nie wiem, po co te porównania :P
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 05-09-12, 07:13   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Mag był lepszy w expieniu od druida... nie chce nic mówić, ale mag i tak strasznie szybko expi, a jak jeszcze go wzmacniać, to w ogóle będzie tak, że przy odrobinie chęci będzie orać po 8-9 lvli dziennie.
Co do PvP - z oczywistych względów głosu nie zabiorę.
Wicked jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin