Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-18, 16:21   #91
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Selbo, czy Ty wogóle czytasz to co ludzie piszą?

Nikt nie podważył spisywanie się stref argumentami? Dla graczy z non-pvp jest to jakiś żart, gdyż obejmują miasta. W miastach da się expic? Chyba na dziennych... No jest resp smoków, ok jest 1!!!! resp, smoki są idealne na exp dla wyższego poziomu. (sarkazm) Nawet dla niższych poziomów te strefy to syf, bo tak jak ktoś napisał, na krasnaach nie ma stref. Czy to na niższym czy wyższym poziomie jest to jednak pvp :)

Jeśli chodzi o stare zasady na non-pvp to ja tęskie co najwyżej za sposobem expienia i zdobywania doświadczenia i nowych przedmiotów. Talary zacząłem zwiadem zarabiać około 200lvla. Wcześniej miałem pustki w banku. Nie sądzę, żeby ktokolwiek tęsknił za talarami bo co za nie kupować?
Jak mówisz o chorym pg to jakie expy masz na myśli? Pamiętam jak 200lvlem zwiadem robiłem około 1,1kk na profanach. Wiem, że rycerze 2h i magowie robili znacznie wieksze. Trudno tu wszystkich równac poniewaz ktos niezbierając loota robił pg i wrzucał ss na forum i był to zazwyczaj jakiś mag lub rycerz 2h. Reasumując czy na 200lvlu ponad 1kk/h to tak duzo? Powiedz ile wg. Ciebie to duże PG.

Co do serwera non-pvp osobiście wolałbym, żeby stał jak stał i nie było na nim aktualizacji niz to co dzieje sie aktualnie, czyli brak jednego i drugiego. Zresztą po co tak wcześnie został ten serwer usunięty, jeżeli aktualizacji nie widać i nie słychać? ( i nie mam na myśli fotek map)

Ostatnio edytowane przez Zjadek ; 05-08-18 o 16:29
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 16:33   #92
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

1kk/h 200lvlem solo xD?

Ahh Saba, pieknie sie.bilo we 2 profany robiac 900k/h na 80lvlkach.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 16:45   #93
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@Selbo
W takim wypadku nic tylko czekac. Co do pozostałych zmian zgodzę się pokornie, że mag (bo tylko nim gralem) jest przesadzony, ale głęboko wierzę, że zaproponowane przez was zmiany w pancerzu w jakimś stopniu temu zaradzą, przynajmniej do tego stopnia żeby niemożliwym było stac z 5 hydrami. Co do obrażeń maga uważam, że są jaknajbardziej okej, ponieważ (tak osobiście czuje) to jest jego zadanie, stać na uboczu w podartych szmatach i sprowadzanie wszystkich plag egipskich na wrogów. Rzucam luźny pomysł rozpatrzenia motywu magicznej tarczy, ponieważ na niej można tylko przerashować, wszelkie próby walki(czy to na expie, bosach czy petach) na utamie kończą sie w chwili przeznaczenia maga, hit(combo) czy dwa przyjmie, ale potem to juz kaplica. Wspomnialem o tym tylko z powodu, aby mieć na uwadze, żeby pozbawiając maga pancerza nie wystawić go na pewną śmierć od byle czego.
@zjadek
Na serwerze cpvp nic sie nie dzieje, nikt nie gnębi ani nie gnębił neutralnych graczy bez powodu. Jesli ktos pada za konkretne rzeczy i nie lata nikt po niego po 3 razy na dzien. Te strefy sa tak obszerne ze zewsząd jest tak łatwo uciec, ze prawie jakby sie gralo na npvp, a ty ciągle wiercisz dziurę w brzuchu, żeby stał serwer npvp, na ktorym bedzie grało drugie 5 osob? To juz lepiej zróbcie chary, wyexpcie je i grajcie z nami. Naprawdę gwarantuje wam, ze jest taki deficyt sily ognia na bosach, ze nikt nie bedzie robil wam problemow, ba, nawet wiecej, wiekszosc z pewnoscia pomoze wam sie wyexpic byleby ktos zaczal grac.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:05   #94
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Przesadzasz z tym, że zawsze można uciec do strefy. Przykładowo z nadzorców niby blisko do strefy a wystarczy 1 mwall na przejściu.

Kilka osób napewno pograłoby na non-pvp. I nie chodzi mi nawet o te strefy, które uważam, że wystarczająco podważyłem. Chodzi o to czym Altaron się stał. Nie będę robił na takich zasadach postaci. Nie zamierzam być masochistą i ryć postać na jakimś syfie, bo jest 1 resp na którym da sie zarobić. Odnośnie kpiro to exp z kuszą jest masakryczny. Bardzo nie opłacalny i do tego trzeba nabiegać sie, żeby ubić jakiegokolwiek potworka. Zwiększone hp potworów jest wystarczające, ale obcinać i dmg i kpiro na raz? System run (ładunków) dla początkujących jest albo dla bogaczy albo dla ludzi ze statusem. Uważam, że w kwestii ładunków stary system był lepszy. Jest to niby podstawowa rzecz do exp a trzeba miec status do ich robienia...

Zresztą nie ma co się rozpisywać. Wiele osób tak jak i jak nie mam zamiaru grać na takim niby non, niby pvp i na takim balansie, którego nie ma. Selbo pogmerał przy balansie, zje*ał go, bo niby zmiany trzeba po kawałku wprowadzać. Może i tak, ale konsekwentnie, a nie co rok naprawa jednej kwestii i zniszczenie pięciu innych.

@Ememems
Gracze z pvp tego doświadczyli i po przenosinach zabrali przyjemność z gry dla wielu osób na nonpvp lurując i mwallując. Po wyludnieniu drugiego serwera przestali grać jak zawsze. Sami nie grali po połączeniu serwerów , a niektórzy oczekują, że gracze z nona będą na pvp grać.. troche niedorzeczne
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:06   #95
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Lol. A co byście powiedzieli gracze z pvp gdyby ktoś nagle zamknął wam serwer i przeniósł was na non? Z pewnością bardzo byście się z tego powodu cieszyli. A graczom z non każecie grać na pvp i nie dajecie możliwości wyboru.
Już raz nam to zrobili ;)
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:18   #96
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Lol. A co byście powiedzieli gracze z pvp gdyby ktoś nagle zamknął wam serwer i przeniósł was na non? Z pewnością bardzo byście się z tego powodu cieszyli. A graczom z non każecie grać na pvp i nie dajecie możliwości wyboru.
HAHA, szach mat Karmelia. Otóż już tak sie stało. Zanim was wyrzucili na pvp, wczesniej całe pvp wyrzucili na non pvp, moja reakcja byla taka, ze przestałem grać. Pragnę zauważyć jednak, ze gramy na czyms posrodku pvp/npvp, nie znasz uczucia grzania dp (grzejesz, bo lubisz), a na pvp tlum chcacy cie rozszarpać stal przed samym dp. Teraz spokojnie porobisz dzienne, pochodzisz po sklepach, do urbana, na zwyklym pvp to wcale nie bylo takie proste isc do urbana albo chrysaora. Zauważam również, że wypowiadaja sie najchetniej osoby, ktore nie graja aktywnie(albo wcale nie graja) mają oni najwięcej pomysłow co zmienić. Należy zadać sobie pytanie czy chcecie tu coś poprawić, macie pomysły czy poprostu za wszelką cene chcecie swój serwer npvp byleby tylko wymusic jego otwarcie, może zagracjie teraz, wszyscy którzy chca nowych edycji, serwerów, resetów, zobaczcie czy naprawde jest wam tutaj tak strasznie zle, ze musicie miec inny serwer. Panuje na serwerze przyjazna atmosfera (za wyjatkiem sytuacji, w ktorych ktos wprost prosi o problem), kiedy jeszcze gralo wiecej niz 5 osob nie bylo zadnych PA, na bossy zabiera sie kazdego kto ma lvl do shareda (a czasem nawet bez). A co do wymagania jakichkolwiek zmian, przede wszystkimi innymi dla administracji powinno byc zdanie osob grajacych aktywnie niz ludzi ktorzy raz do roku chca pograc w altaron i sugeruja reset bo serwer umarl. Skonczyłem, nienawidzcie mnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:19   #97
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Skoro wszystko ma być po staremu(cpvp) z maluśkimi korektami, to miłego :)
Jest to gra bliższa waszej idei, administracja wyraźnie podkreślała że serwer cpvp to serwer od graczy dla graczy więc taplajcie się w tym błotku dalej :)

@hejhop
Tak grałem na cpvp skllowałem coś tam poexpiłem zwiadkiem duch ele i nie mogłem się pogodzić z tym co zrobili z tą grą, gra była denna i nudna i uważam że jest to postać najgorsza razem z ryckiem 1h i grajcie sobie dalej w 5 osób :)

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 05-08-18 o 17:29
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:50   #98
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
@Nehoslav

I jak taki server się trzymał?
Upadł jak wszystkie...

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
za wszelką cene chcecie swój serwer npvp byleby tylko wymusic jego otwarcie
TAK!
Nehoslav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:56   #99
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Najbardziej mnie śmieszy to ze wypowiada się tutaj aby max 10-15 osób. Wiec tak reasumując więcej ludzi się nie interesuje ta gra :p albo wypowiadaniem tutaj. Więc co by nie zrobić to dalej będzie max 20-30 osób po 2 miechach gry:p a sorry jeszcze teraz jest kłótnia jaki to ma być server pvp czy non pvp, Więc te 10-15 osób podzielmy na pół xD
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 18:09   #100
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Kiedy nie grałem, a wchodziło cpvp to o Altaronie dowiedziałem się przez post na fb. Nie sugeruje przenoszenia tej rozmowy tam, ale jakiś poscik motywujący do gry raz na jakiś czas z pewnością by trafił do szerszego grona.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin