Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-08-18, 09:07   #121
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@wilddd
Tu nie chodzi tylko o to że ktoś się boi czy nie, mi się w ogóle nie podoba balans na cpvp i to masochistyczne podejście do expienia to samo tylko dłużej wolniej i żmudniej przez to gra nie stała się trudna tylko nudna.
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 09:34   #122
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
Skoro Selbo nie chcesz stawiać nowego serwera to dlaczego nie dodać opcji wyboru grania nonpvp albo pvp na aktualnym serwerze? Skoro dużo ludzi z chęcią by wróciło do gry (wyniki ankiety z innej dyskusji), ale z jakiegoś powodu tak panicznie się boją aktualnego cpvp.
Aktualnym graczom gracze non nie będą przeszkadzać, bo przecież na tym serwerze nie ma już prawdziwych wojen i sytuacja, w której gracze non mieli by pomagać/przeszkadzać w czasie walk nie istnieje. Wręcz przeciwnie - zbieraliby dla nich śmieci i zaludnili by choć trochę serwer. WIN-WIN SITUATION xD
Wybór byłby jednorazowy po wyjściu na kontynent bez możliwości zmiany (domyślnie non), aktualni gracz też mieliby możliwość zmiany trybu gry z pvp na non.
Osobiście mnie non nie interesuje, bo wiem, że na cpvp nic nowym graczom nie grozi, ale skoro inni się boją to dlaczego nie wprowadzić takiej zmiany?
Pisał o tym selbo, powtorzylem to parokrotnie i powtorze jeszcze raz: nie moga koegzystowac postacie bedace pvp i npvp na jednym serwerze, bo kazdy bedzie mial postacie w trybie npvp do przeszkadzania wrogom. Nie chodzi o to ze neutralni beda przeszkadzac tylko walczacy porobia chary w trybie npvp zeby ich siochaly, albo trapowaly przejscia, bo takie chary bylyby niesmiertelne w pvp dlatego nie ma mozliwosci ich istnienia na raz.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 16:10   #123
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Niektórzy tutaj nie chcą pvp serwera bo jest dla nich za trudny.
To nie Altaron jest nudny, tylko wy, bo nie potraficie się dobrze bawić.
Trudny nie znaczy nudny, to monotonia jest tym co sprawia, że coś jest nudne. A bardziej monotonne od serwera pvp, jest tylko serwer n-pvp.
Nawet sobie z tego sprawy nie zdajecie :)
Pewnie masz rację, granie na serwerze nie rozwijanym od kilku lat to musi być przygoda w kółko to samo tylko wolniej(bajerka) co do trudów związanych z pvp masz rację grałem dawno temu w tibię i wiem jaka frajdę daje zabijanie ludzi i wszystko z tym związane ale była ekipa a nie gra w pojedynkę że możesz co najwyżej kloca w dp postawić xD jakaś recepta? dołączyć do jednego z teamu (czy wezmą cię za swojaka czy szpiega?)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 16:17   #124
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Wy z tymi bossami tak na poważnie? Co jest nie tak, z tymi, które mamy?
Na pewno zmienię ich sposób respawnu, by te słabsze pojawiały się zdecydowanie częściej. Exp mogę też powiększyć, tak, żeby również był wymierną nagrodą - dobry pomysł; niemniej mamy od cholerę bossów a nikt o nich nawet nie wspomniał.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 07-08-18 o 16:24
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 17:15   #125
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Pewnie masz rację, granie na serwerze nie rozwijanym od kilku lat to musi być przygoda w kółko to samo tylko wolniej(bajerka) co do trudów związanych z pvp masz rację grałem dawno temu w tibię i wiem jaka frajdę daje zabijanie ludzi i wszystko z tym związane ale była ekipa a nie gra w pojedynkę że możesz co najwyżej kloca w dp postawić xD jakaś recepta? dołączyć do jednego z teamu (czy wezmą cię za swojaka czy szpiega?)
Kiedyś byłem samotnym wilkiem, plądrującym abitanskie obozy, przez co szybko zmierzałem ku topce i wtedy na mojej drodze stanął on, lider Exorit, legendarny Hektor, który nie był takim słabym przeciwnikiem z jakim dotąd przyszło mi się zmierzyć. Potrafił się bronić, atakować, leczyć, przewidywac moje ruchy, zamykać drzwi, rzucać magiczne ściany, a nawet skapnął się, że trzymałem sztame z dzikami, więc chciał mnie zamordować. Niestety nie udało mu się to ponieważ miałem zrobioną misję na przechodzenie przez 'migające' drzwi, kiedy on nie miał. Nie chciałem być mordowany bezkarnie, więc napisalem do Selbo o przyjęcie do odwiecznego wroga Hektora - klanu Collegium. A że na wojnie brakuje żołnierzy, to po 5 minutach nim się stałem i już siedziałem na teamspeaku Collegium. Od tamtego czasu granie w Altarony stały się dużo trudniejsze, ale za to dużo ciekawsze.

Więc moja recepta na trudniejszą, ale ciekawszą grę to dołączenie do któregos z walczących klanów lub założenie własnego.

Polecam Ci na odwiedzenie kanału youtube należącego do legendarnego wojownika, wywodzącego sie z klanu Collegium, Dark Shootera.

Zacznij najpierw od:

https://www.youtube.com/watch?v=5OLB...-qbQwQ&index=1

Nie zapomnij zalajkowac i zasubskybować.

Wojna nadchodzi,
tylko ty możesz ją powstrzymać.

gdzie są kurła moje leki

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 07-08-18 o 17:51
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 19:55   #126
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jeśli faktycznie na serwerze community pvp panuje przyjazna atmosfera, można spokojnie robić dzienne, można grać spokojnie, nikomu włos z głowy nie spadł, nikt nie ginie, nikt nie gnębi, ludzie się właściwie nie zabijają, to zmiana community pvp na non też nic nie zmieni. Jestem pewna, że wszyscy będą usatysfakcjonowani tym, że mogą pograć na serwerze, który jest w pełni non-pvp, przecież jesteście tak przyjaźnie nastawieni do wszystkich graczy, że nawet tej zmiany nie odczujecie.
Ale po co? skoro nawet gdyby Selbo zmienil to na non pvp to nie przywroci balanasu oraz wartosci z non pvp xD wiec ludzie i tak by nie grali i tu jest pies pogrzebany. Nie bedzie 2-3 miliony expa/h, sorry
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 22:01   #127
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Na litość Barl - bądźmy poważni! Serwer non-pvp już przeszedł do lamusa i nigdy nie wróci, nie ma takiej potrzeby, nie ma na to chętnych! Dość!
...
Za to co raz bardziej podoba mi się wizja serwera:
- reset co 3 miesiące,
- exp, loot, skille, bossy x2
- możliwe testy nowych systemów pod nową grę na kolejnych edycjach,
- granie na globalu daje pewne bonusy na starcie kolejnych edycji,
- brak Licoru.
A obecny serwer zostaje bez zmian, ma aktualizację itp.
Czekam na opinie.

/Tak Commando Ajek, wiem - "pomysł chujowy jak zawsze" ;d
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 07-08-18 o 23:25
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 22:12   #128
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Na litość Barl - bądźmy poważni! Serwer non-pvp już przeszedł do lamusa i nigdy nie wróci, nie ma takiej potrzeby, nie ma na to chętnych! Dość!
...
Za to co raz bardziej podoba mi się wizja serwera:
- reset co 3 miesiące,
- exp x2,
- możliwe testy nowych systemów pod nową grę na kolejnych edycjach,
- granie na globalu daje pewne bonusy na starcie kolejnych edycji.
A obecny serwer zostaje bez zmian, ma aktualizację itp.
Czekam na opinie.

/Tak Commando Ajek, wiem - "pomysł chujowy jak zawsze" ;d

Jak dla mnie ekstra pomysł :)
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 22:40   #129
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Na litość Barl - bądźmy poważni! Serwer non-pvp już przeszedł do lamusa i nigdy nie wróci, nie ma takiej potrzeby, nie ma na to chętnych! Dość!
...
Za to co raz bardziej podoba mi się wizja serwera:
- reset co 3 miesiące,
- exp x2,
- możliwe testy nowych systemów pod nową grę na kolejnych edycjach,
- granie na globalu daje pewne bonusy na starcie kolejnych edycji.
A obecny serwer zostaje bez zmian, ma aktualizację itp.
Czekam na opinie.

/Tak Commando Ajek, wiem - "pomysł chujowy jak zawsze" ;d
do tego loot x2, skille x2, brak blokad i ograniczeń na gfb
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 22:40   #130
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Na litość Barl - bądźmy poważni! Serwer non-pvp już przeszedł do lamusa i nigdy nie wróci, nie ma takiej potrzeby, nie ma na to chętnych! Dość!
...
Za to co raz bardziej podoba mi się wizja serwera:
- reset co 3 miesiące,
- exp x2,
- możliwe testy nowych systemów pod nową grę na kolejnych edycjach,
- granie na globalu daje pewne bonusy na starcie kolejnych edycji.
A obecny serwer zostaje bez zmian, ma aktualizację itp.
Czekam na opinie.

/Tak Commando Ajek, wiem - "pomysł chujowy jak zawsze" ;d

Im szybciej tym lepiej, póki wakacje są.

+Z gotowym wyjściem na maina 10lvlami, i najlepiej wprowadzić przechodzenie gdy mamy lvl większy np. 5x od postaci.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin