Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-19, 12:23   #1
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
król Ranger's Arcani

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zlinczuje ani nie zbanuje za ten temat xD w każdym razie: po wielu latach hobbistycznego rozwijania własnego serwera, Oskar (zwany także Oskarem) postanowił w końcu oficjalnie wystartować Serwer powstał z głębokiej miłości do rpg i głębokiej nienawiści do orshabaali i innych naruto dbs pokemonów, królujących od ładnych paru lat na tibijskiej scenie. Gra będzie w pełni f2p, a za wspieranie serwera będą jedynie fajne duperele w domku, jeszcze fajniejsze outfity i tym podobne dodatki. No i będzie kasa na dedyka. Wszystkie tereny, spelle, questy i dowolne featuresy (w stylu craftingu) będą dostępne dla facc. Będzie to serwer w zasadzie non profit.

Ranger's Arcani ma własną mapę, budowaną od zera. Kiedyś można było na niej znaleźć trochę spritów z reala, z Altaronu i innych serwerów, ale na chwilę obecną praktycznie wszystkie sprity są własne, a po starcie wszystkie pozostałe nie-własne zostaną szybko zastąpione. Serwer działa w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej, więc będzie można polować na szanownych obywateli Ameryki Południowej bez wyrzutów sumienia, że tłucze się rodaków

Chyba najciekawszą rzeczą są spelle, jest ich wiele i mają wyjątkowo odważne mechaniki. Ale po kolei: zaczynając grę wybieramy oczywiście jedną z trzech profesji, czyli fizol, dyst i mag. Już profesje podstawowe mają sporo spelli do wyboru, więc od początkowej fazy gry mamy opcje w stylu krótka niewidzialność, leczenie członka pt czy przyzwanie słabego chowańca (tu może dodam, że niewidzialność w Ranger's Arcani to naprawdę niewidzialność - działa krótko, ale gracz staje się absolutnie niewykrywalny). Potem, po wbiciu 15 lvla i wybraniu subprofesji, zaczyna się prawdziwa impreza jeśli chodzi o spelle, ale nie będę się tu o tym rozpisywał, w każdym razie są naprawdę niezłe. Podam może jeden przykładowy h-lvl spell z drzewka paladyna (czyli kurde prawdziwego paladyna w ciężkiej zbroi i z młotem, a nie nindży z exurą vita):

Deus Vult - zapewnia efekt o tej samej nazwie. Jeśli paladyn otrzyma śmiertelne obrażenia, zamiast zginąć staje się nietykalny na krótką chwilę, a następnie odradza się w świętym wybuchu, odzyskując określony % maksymalnego HP. Obrażenia od wybuchu oraz leczenie zależą od ilości zgromadzonych ładunków Łaski (te ładunki odnawiają się w czasie i są wykorzystywane do rzucania niektórych zaklęć).

Kolejną fajną rzeczą jest odejście od skilowania, na które i tak nikt nie ma czasu. Na Ranger's Arcani co level gracz dostawać będzie kilka punktów umiejętności, które sam będzie rozdysponowywał pomiędzy pięć cech: siłę, zręczność, kondycję, wiedzę oraz wigor. Zwiększają one różne parametry postaci: obrażenia zadawane różnymi rodzajami broni, hp, manę, efektywność pancerza, prędkość poruszania się itp.

Na koniec wspomnę jeszcze o bossach. W Ranger's Arcani istnieje sporo bossów, które po prostu respią się w swoich legowiskach co kilka godzin, zapewniają naprawdę potężną ilość expa i są idealną alternatywą do klasycznego expienia, tym bardziej, że istnieje wiele bossów przeznaczonych dla graczy nawet na najniższych poziomach. Wprowadzone zostały rozwiązania, uniemożliwiające solowanie ich przez zbyt wysokie levele, dzięki czemu grupa 20 lvli zawsze będzie mogła wybrać się na bossa dla low lvli, bez obawy, że siedzi tam jakiś 80 barb z red skullem, powtarzając "won zajente".


No i w dużym skrócie to tyle. Pogrywam sobie na Altaronie od lat, od lat też śledzę rozwój Ranger's Arcani i oba serwery są dla mnie jak jasne latarnie w mroku śmieć-serwerów, tworzących dzisiejszą tibijską rzeczywistość.

Start odbędzie się 11 października 2019

Jeśli ktoś chce poczytać więcej albo znaleźć link do discorda, to tu ma link do strony: http://rangersarcani.online

Chętnie odpowiem na ewentualne pytania, nie jestem co prawda członkiem ekipy, ale wiem sporo o tym projekcie i mocno mu kibicuję. Pozdro
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-19, 12:34   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

https://torg.pl/tematy-serwerow/4841...10-2019-a.html

GM sie wyzywał z gronem do którego się reklamował xD

Btw. Niby full custom a grafiki z paru otsow i wlasne, oraz rl.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-19, 12:44   #3
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

fajne minotaur wojownik i minotaur kusznik
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-19, 14:46   #4
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Totalnie nie wiem o co chodzi z torgiem i bólem dupy Kuzyna (tego co założył temat), szczerze nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Szkoda że cały serwer obrywa przez niego.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-19, 17:08   #5
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Pvp jest jednym z filarów tibii, ale straty przy dedzie będą mniej uciążliwe niż w klasycznej rozgrywce. Strefa non-pvp to obszar "startowy" - startowy w cudzysłowie, bo jest tam tyle contentu, że można nie wychodzić z niego miesiącami. Osobiście raczej nie będę wychodził na maina, na chaeck (czyli na jakby rook) jest po prostu za fajnie i to miejsce jest o wiele lepiej dopracowane i zbalansowane niż main. Mam całą ekipę, która będzie grała tylko na chaeck i czeka na start, więc możemy cię przygarnąć xD
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-19, 18:56   #6
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Nie, ale że mnie też to zawsze męczyło to udało mi się przeforsować zmianę czasu działania czaru light z kilku minut i stopniowego gaśnięcia na godzinę i gaśnięcie tylko tuż przed końcem czasu
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-19, 20:58   #7
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Bawię się różnymi profesjami i pomyślałem, że przy okazji porobię trochę screenów i kilka tu wrzucę, więc na pewno coś jeszcze się pojawi w najbliższych dniach. Pierwszy jest screen 21 paladyna na expie, testowałem build pod siłę i 2h, alternatywę dla buildu pod 1h i kondycję + wiedzę, wyszło całkiem nieźle.



A tu 22 tropiciel w drodze na stole golemy. Warto dodać, że gra jest w pełnej polskiej i pełnej angielskiej wersji językowej, choć osobiście preferuję angielską.


Ostatnio edytowane przez 909794 ; 03-10-19 o 21:18
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-19, 23:05   #8
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Start jutro o 18:00 :)

Kawałek drużynowego huncenia bossów na Chaeck (rooku) na wczorajszym jednodniowym test serwie, ostatnim przed oficjalnym startem:

https://www.youtube.com/watch?v=CJl4hiOmpYM&

A tu 14 lvl łowca na Chaeck. Łowca może rzucić sobie buff, dzięki któremu każdy jego atak nakłada truciznę na cel, więc dobrym sposobem na expienie niskopoziomowym łowcą jest lurowanie sporej grupy mobów i bicie każdego raz na jakiś czas, żeby w pełni wykorzystać potencjał trutki.

909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-19, 09:13   #9
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Kiedys w pare osob weszlismy, ale ledwo pamietam. Ktos wprowadzi wieczorem?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-19, 10:14   #10
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Kiedys w pare osob weszlismy, ale ledwo pamietam. Ktos wprowadzi wieczorem?
A z czym poczebujesz pomocy.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin