Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-12, 23:11   #21
miko123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Domyślnie

Hmm... Dlaczego to zrobilem? A dlatego, ze waite nie wbil lvla riczim a mial na niego pasy. potem rozdal pny i zrookowal do 12, zostawil list:
Maly grubasie (etc.) jak na tym charze nie bedzie 30k to drugi raz cie okradne. Patrze a domek, czyli moj roczny dorobek (gralem 30min-1h dziennie) zostal spustoszony. Nie bede sie juz czepial innych, bo pamietam, jak nox pomogl mi, jak wszystkich 11 latkow zapewne nazywacie (grubemu okularnikowi lizacy dupe selbowi i colensowi). Macie w exorit paru skurwieli typu Agri. Jako dzieciak, ktorym kazdy kiedys byl, powinniscie mnie zrozumiec. Waite pisze ile to jest czasu. Wiesz ile ja na to poswiecilem? ile lvli Ty recznie wbiles? 30? 40? Grales nocami, ja tak nie moge. Nie chodziles do szkoly, ja musialem. Ludzie Ci pomagali, mi pomagal colens, wczesniej nill, moj brat i nox(pamietam, ze napisal na vc, zeby mnie nie bili, nie wiem czy to prawda, ale moze...)
Milo mi sie gralo z Waite, poki mnie nie okradl.
Prosze nie zamykac tematu.

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
I tu jest potwierdzenie życiowej mądrości
"Nie ufaj komuś, kogo nie znasz"

Nie pozazdroszczę tej sytuacji, ale sami jesteście sobie winni. Trzeba było trzymać w tajemnicy swoje występki, a nie rozpowiadać o tym "zaufanym" graczom.
Zaufanym? Wszyscy (bez 3 osob) mnie tam huncili... Ilu na w altaronie jest 11 latkow? pieciu?
miko123 jest nieaktywny  
Stare 09-12-12, 23:55   #22
a1106169
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Nigdzie nie ma w regulaminie, że jakiekolwiek wykroczenia się przedawniają. Nieważne więc, kiedy uda nam się wykryć, kara się należy.
Droga Slythio,

A więc dlaczego ZAO, który DWA RAZY został przyłapany na używaniu BOTA dalej gra :\:\:\:\ !!!!!?????
W ogóle ludzie z Collegium ZERO przywilejów :\:\:\

TYP powinien mieć kasacje konta, DWA RAZY został przyłapany na używaniu BOTA !!!!!!

To jest żałosne 8)

@edit: pytanie kierowane do Slythii, nie do CIEBIE fałszywy SG MERV'ie.

Ostatnio edytowane przez a1106169 ; 10-12-12 o 00:01
a1106169 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 02:17   #23
blania133
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał miko123 Zobacz post
Hmm... Dlaczego to zrobilem? A dlatego, ze waite nie wbil lvla riczim a mial na niego pasy. potem rozdal pny i zrookowal do 12, zostawil list:
Maly grubasie (etc.) jak na tym charze nie bedzie 30k to drugi raz cie okradne. Patrze a domek, czyli moj roczny dorobek (gralem 30min-1h dziennie) zostal spustoszony. Nie bede sie juz czepial innych, bo pamietam, jak nox pomogl mi, jak wszystkich 11 latkow zapewne nazywacie (grubemu okularnikowi lizacy dupe selbowi i colensowi). Macie w exorit paru skurwieli typu Agri. Jako dzieciak, ktorym kazdy kiedys byl, powinniscie mnie zrozumiec. Waite pisze ile to jest czasu. Wiesz ile ja na to poswiecilem? ile lvli Ty recznie wbiles? 30? 40? Grales nocami, ja tak nie moge. Nie chodziles do szkoly, ja musialem. Ludzie Ci pomagali, mi pomagal colens, wczesniej nill, moj brat i nox(pamietam, ze napisal na vc, zeby mnie nie bili, nie wiem czy to prawda, ale moze...)
Milo mi sie gralo z Waite, poki mnie nie okradl.
Prosze nie zamykac tematu.



Zaufanym? Wszyscy (bez 3 osob) mnie tam huncili... Ilu na w altaronie jest 11 latkow? pieciu?
Pierwsze primo, po co wymyślasz jakieś niestworzone historie? Mnie już to nie dotyczy więc nie mam po co kłamać. Ktoś taki jak Ty próbuje wyprowadzić mnie z równowagi? No chyba nie. Jakie talary, ja Cie oszukałem? Człowieku co Ty ćpasz, w tym wieku masz tak zryty łeb, że strach pomyśleć co będziesz wymyślał za parę lat. Nie przeklinaj młodzieńcze bo jajka Ci jeszcze nie obrosły. Pan Agri i reszta ( jak to nazywasz skurwiele ) są od Ciebie prawie dwa razy starsi. Chciałbym żeby przeczytała to Twoja mama jak ładnie się wyrażasz. Drugie primo;
Właśnie tak, grałem dniami i nocami jak miałem na to czas, maniaczyłem sobie czyli jednak traciłem czas, prawda?:> To że Ty nie możesz tyle grać to nie moja wina, nie wiem czy to kary, czy pierwsza komunia święta bądź jeszcze coś innego. Wymyśliłeś historie, jaki Riczi? Ja grałem tą postacią, kolejne primo, wszystkie lvle były by JA. Co do Waite'a - człowieku znałeś moje passy, których nigdy Ci nie podałem. Hasło było takie same jak do innego konta, które ukradłeś? Logowałeś sobie w moją nieobecność i kiedy nie byłem tego świadomy, co? Wiesz nie obchodzi mnie Twoje zdanie. Bądź dumny, że dostałem delete, to tylko gra. Nie obchodzi mnie to już bo mam od teraz ciekawsze rzeczy do roboty. Szkoda tylko mojego cennego czasu jak już wspomniałem. Nie wypowiadaj się jeżeli nie znasz sytuacji. Uświadomię Cię. BOCIŁEM I MIAŁEM JUŻ ZA TO ODCZEKANĄ KARĘ. Jest ban i trudno, administracja tak postanowiła, bo daje się nabrać na bajery jakiegoś 11 latka. Prędzej czy później byłby delete, bo oni zawsze znajdą powody nawet nie słuszne. Odwoływać mi się nie chce bo jestem z EXORIT ( hail o/ ). Ja odpuszczam, nie zaśmiecaj tematu dotyczącego mojej osoby bo mnie to denerwuje. Jeśli mogę Cię prosić malutki to zrób to dla mnie. Pisz sobie na PW z tą całą "ADMINISTRACJĄ". A administrację proszę o zamknięcie tematu, który dotyczy w największej części mnie i nie życzę sobie, żeby ktoś oprócz administracji lub EXORIT wypowiadał się w tym temacie, mam w dupie wszystkich hejterów. To wszystko, buenas noches y gracias por la atencion.
blania133 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin