Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-11, 17:13   #1
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie Noonus & Daarko LIFE!

Będę wrzucać tu różne ciekawe przygody jakie nas spotkały. Oczywiście to nie jest nic ubliżającego komuś, już tłumaczyłem Mervakisowi ze akcja z pewną osobą na servie to nie moja sprawka, a moje konto wtedy było shakowane :(.


Na początek zaczniemy od przeprosin dla Demizos'a i Karolosa wasze informacje przydawały się no ale server został przegrany przepraszamy was miało być inaczej ale nie udało się :(


KAROLOS (twoje info były najprzydatniejsze):
[IMG][/IMG]

Demizos (niby nic ale zawsze cos):


Uploaded with ImageShack.us
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 18:17   #2
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post

Na początek zaczniemy od przeprosin dla Demizos'a i Karolosa wasze informacje przydawały się no ale server został przegrany przepraszamy was miało być inaczej ale nie udało się :(
na tych ssach nie widze zadnych info, które mogłyby wam cos pomóć, hm?

haha, padłem

" czekaj, zapytam czy moge go sprzedac, szkoda tak kolege " hahahah
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 18:48   #3
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Haha... Szkoda że ja nie zapisywał nic, ale okej ^^ :D
Mam nadzieję że macie coś jeszcze :)

Edit. Zapytam czy mogę go "sprzedac" w podmiocie domyślnym chodziło mi zapytam kolegę czy mogę sprzedać Karolosa. Ahh panowie wyciągacie dawne śmiecie, bo wam grzanie dp się nudzi...

Edix x2 Naucz się pisać człowieku "DemiSoZ"
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 19:32   #4
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Jak może nam się nudzić grzanie depo skoro od nas nikt nie gra ;p całe Sunblade przestało praktycznie grać przed wojną. Zdobyliście tylko i wyłącznie server dlatego iż od nas 70% ludzi przestało grać, wykorzystaliście dobry moment i brawo dla was ;) ale ile można expić na tej małej mapie i wam się z czasem znudzi. Ja ogólnie nic nie mam do waszych guildii, tylko do poszczególnych osób takich własnie jak ciebie Karolos i ciebie Demisoz tak jak i Nikola i Dora... dla mnie jesteście frajerami<co pokazują te ssy...sprzedawanie VT, jesteście dla mnie kompletnymi zerami ;p. Byłem po stronie przeciwnej "przegraliśmy" i spoko. Był nas czas...teraz jest wasz czas... i przyjdzie czas na kogoś innego, kto będzie rządził.

Pozdrawiam i życze miłej gry :B
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 19:58   #5
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Dziekujemy. Daarko Jesteś kozakiem, na forum. Jak mieliśmy 30lvl to oczerniałeś nas że sprzedaliśmy vt, bo i tak nic byśmy nie zrobili. Choć takiej sytuacji pewnie nie było... Wiesz mógłbym powiedzieć teraz spotykając jakiegoś 30 lvl że jest od żyd... od was, bo taki mam kaprys.
Gdy my wbiliśmy lvl równe wam bałeś się wychodzić z dp (srry raz wyszedłeś co Deder i Colens cie sklepali zanim wpisałeś tawis na klawiaturze). Jak wbiliśmy równe lvl jak zero udawałeś, że wyjeżdżałeś na jakieś delegacje, kursy, że nagle musisz się rodziną zająć czyli ogólem takie "pierniczenie". Zostawiłeś swój team. Nie wiem kto jest w takim wypadku frajerem (jak to ująłeś).

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 09-11-11 o 20:34
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 20:12   #6
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Noon, nie obraź się ale ja się ciesze że grzejesz dp i cieszę się że cały team waskiego też grzeje dp teraz przynajmniej spokój na serwie a nie nakładanie hunta 4free , pamiętam twoje piękne słowa do dziś "myślisz że my pozwolimy sie komuś tu wybić?"
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 20:31   #7
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

haha, Daarko, ani Ja ani Demisoz nikomu nie daliśmy tego venta więc skoncz pierdolic glupoty, ja nawet na tego waszego zjebanego venta nie wbijalem bo siedzialy tam po 2 osoby, raz wbilem i podziekowalem, bo z takimi zerami jak Ty nie chciało mi sie siedziec. Te 70% waszej gildi zapewne by wróciło jakby nie było żadnej wojny, bo np. Waski siedział 24/7 i miał czas na expa a jak sie zaczęla wojna i padł pare razy to skonczył gre i nie ma czasu, dziwne :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 20:41   #8
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Hahaha dzieci ;P
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 20:53   #9
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Dziekujemy. Daarko Jesteś kozakiem, na forum. Jak mieliśmy 30lvl to oczerniałeś nas że sprzedaliśmy vt, bo i tak nic byśmy nie zrobili. Choć takiej sytuacji pewnie nie było... Wiesz mógłbym powiedzieć teraz spotykając jakiegoś 30 lvl że jest od żyd... od was, bo taki mam kaprys.
Gdy my wbiliśmy lvl równe wam bałeś się wychodzić z dp (srry raz wyszedłeś co Deder i Colens cie sklepali zanim wpisałeś tawis na klawiaturze). Jak wbiliśmy równe lvl jak zero udawałeś, że wyjeżdżałeś na jakieś delegacje, kursy, że nagle musisz się rodziną zająć czyli ogólem takie "pierniczenie". Zostawiłeś swój team. Nie wiem kto jest w takim wypadku frajerem (jak to ująłeś).

O widzisz nasz drogi antysemito w przeciwieństwie do ciebie nie wszyscy maja tutaj na servie 15 lat i chodzą do gimnazjum i nie maja obowiązków dnia codziennego, ale ty to zrozumiesz za kilka lat jak dorośniesz do stworzenie własnej rodziny, pracy itp itd. A tak po za tym co Ci żydzi zrobili że uważasz ich za jakiś noobów 30 lvl.

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Noon, nie obraź się ale ja się ciesze że grzejesz dp i cieszę się że cały team waskiego też grzeje dp teraz przynajmniej spokój na serwie a nie nakładanie hunta 4free , pamiętam twoje piękne słowa do dziś "myślisz że my pozwolimy sie komuś tu wybić?"

Tak przyznam się niepotrzebnie cie shuntowałem przepraszam ale to jest także element tej gry.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 20:54   #10
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Zrobiliście temat żeby nas zdenerwować, a pokazało w jakiej desperacji jesteś. Niedługo screeny będziesz przerabiał i twoi koledzy... (kwestia czasu)

Ciekawe czy jest jeszcze ten temat. Pamiętam jak miałem ten 30 lvl czy tam 40 i byłem u was przez 1 dzień. Dlaczego? Bo broniłem kolegę, który niby miał hunta "za radom", którego tak naprawdę nie było... Broniłem go caly dzień na forum. Chyba nawet na twojego posta odpisałem negatywnie. Twoje ego wzięło całość i wywaliłeś mnie :D:D:D Pamiętam te "nieprzespane noce" bo jaki sunblade to był "potęga". Dopóki Plan ogarnął się że liżecie im d... wtedy zaczął z wami wojnę. :)
Przykre ale prawdziwe.

P.S Pewnie Noon teraz odpisze "wcale tak nie było" :)

Edit Haha 15 lat... Noon w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się swojego wieku, bo lepiej mieć 17 lat i mieć mózg, niż mieć 22lata (tyle masz?) i nie mieć go wcale :)

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 09-11-11 o 21:01
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin