Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-01-17, 18:23   #11
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No to spoko rozwiązanie, ale też zależy jakie 50% mobów miało by wrażliwość na światło kosztem znerfienia podatności na światło nieumarłych. Takie piaskowe hydry to na pewno.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 19:01   #12
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Ile tam lufy tniesz glow koscianego smoka na refill 80? Bo od nas ryce dwa 60 wyniosly ich ponad 50 gdzie jak mi sie wytnie i spadnie 20 lap na 1.5h refilla to jest dobrze gadasz ze 60 zreka? ryc mial 120 i wycial raptem 5-10 wiecej w tym samym czasie a gdzie lapa a gdzie czaszka ja nie sciagam gorskiego na 4 pociski biegam na miksturach potegi i rybkach i mam go czesto na 6-7 tur i nie gadaj o 30-70lv na obozie abi bo jakbys tam expil to po odjeciu desek mialbys mniej niz zwiad na oficerach xDD

Zreszta sam zobacz ze chociazby uzbieranie tego setu 8% na mrok to patola za to na swiatlo easy sam aurinko nawet jak nam oddawal plecaki w 24h by sobie taki set zmotal z dicerosow jakby chcial a ty sam mozesz duchownym dropic wlasnie z umarlych mnichow jakbym chcial wykupic wszystkie czarne perly ktore dropnely ludziom co bili wampy/licze do 80lv to nie wiem czy na 1 wneke by starczylo xDD

I nie ucz mnie expienia magiem lepiej rob to ze swoimi kolegami na ts bo ja musze zrobic pociski zeby wykrecic 280k/h gdzie ryzykuje deska przychodzi 70lv duchowny i wali pociski w nieumarle po 350 na 80mlv a ja sie ciesze jak wejdzie 540 w gorskiego na 126mlv z potka i rybka z fali od swiatla 160 w ludzi ja max 200 co z tego ze prawie 50mlv przewagi
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 19:54   #13
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Zacznijmy od tego, czym jest atak od światłości? Bo mi się np wydaje że jest to pochodna ataku ogniowego, więc potwory wrażliwe na ogień również powinny stać się wrażliwe na światłość, np hydry, hrimtury itp
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 19:58   #14
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Dobrze wiesz ze od potworow padlem tylko dwa razy na 30 od wiwerny na combo i mysmeni bo nie chcialo sie wracac po reszcie desek 0 strat bo system zadzialal ;] a 62lv bez kasy to nie jest trudno wbic w 2 dni byle wbic 13 na rybkach i do 35 dicerosy a potem renegaty i w 2 dni da rade wbic ten 62 na sile tylko ze teraz mu juz cos ten exp nie idzie tak :/

Nie wiem gdzie ty chcesz robic wiecej expa jedyne miejsce to moze byliby nadzorcy z gfb ktore musi mi ktos zrobic lub abi tylko jak juz mowilem 2 refille 3lvle 1 ded - 1.5lvla not worth

Mag nekro nie ma alternatywy katuje przez 70lvli 1 spot potem przez 50lvli nastepny na dobra sprawe moglbym rene bic do 130lv ale rutyna mnie dopada to bije gorskie mimo ze przez robienie pociskow mam tak naprawde 240k/h lub nawet mniej bo troche to trwa a boostuje swoj mlvl jak tylko moge co tez troche kosztuje zrobienie multi bp potegi ~9 talarow

Ty swoim zwiadowca zaczarujesz sobie belty dobijasz lvl na jastrzebia z kompozytu na renegatach/necro/smokach masz jastrzebia bijesz kosciane/dle wbijesz lvl idziesz na wrl podbijesz lvl masz nastepna kusze znow Ci mega exp/h skoczy a mag co? dostalem 150 dmg roznicy do pocisku i efo tote wbijajac 40lvli ponad i dalej exp/h taki sam bo jeden resp jest tak naprawde dobry i juz nie wyrabia
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 21:58   #15
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Za takie wracanie wyłączaniem routera jak uznam, że ktoś przesadził to traci ochronę antykicka na zawsze na całe konto i nie obchodzi mnie potem, że padł na lagu/kicku. Tyczy się to zarówno Ciebie jak i Askarczyków i pewnego krnąbrnego zwiadowcy z wysepki, któremu "mama wyłącza korki". Wszystkie takie sytuacje są zapisywane i tolerowane tylko do czasu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 02-01-17 o 22:05
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 22:33   #16
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Życie / Światło = Dobro
Śmierć / Mrok = Zło

Gargantuan, Tyran, Upiorzyca, Demon, Profan, Upiór, Pokutnik, Widmo, Diablik, Kościany smok, Czarnoksiężnik, wszyscy abitańczycy, wszyscy nieumarli = ZŁO, czyli podatnik na światło

Piromanta, Wybawca, Kapłanka, Prorok, Ymirson Oświecony, Chillherra, Praojciec, Dugionmita, legionista, czempion, Mag Dorfas, Górski Troll, Rekinołak, wszyscy Bandyci, wszystkie humanoidopodobne żywe = DOBRO / ŻYCIE, czyli podatne na śmierć/mrok.

Patrzyłem tylko pod kątem RPG. Jak ktoś chce to może się pobawić w to jakiemu mobowi dać jaką wrażliwość, aczkolwiek wydaje mi się, że od 105 do 110%.

Nie możemy pominąć elementalisty, który do każdego z tych potworów powinien mieć swój żywioł którym będzie mógł go bić z wrażliwością do 105%
Energia>Woda>Ogień>Ziemia>Energia
np.
Wodnik 105% energia
Demon=105% Woda
Gargantuan= 105% Ziemia
Bagienna Hydra= 105% Ogień

Co wy na to?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 02-01-17, 23:52   #17
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

@up

Myślę, że takie rozwiązanie odpowiadałoby zarówno nekromantom jak i duchownym.
Co do samych wartości procentowych wrażliwości; potworom, które mają już ustawione wrażliwości na mrok/światło nie ma chyba sensu ich zmieniać (ewentualnie żywym potworom można minimalnie zwiększyć wrażliwość na mrok), 5-10% dla potworów bez ustawionych wrażliwości na mrok/światło wydaje się w porządku.

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 03-01-17 o 00:00
mikeleplacido jest nieaktywny  
Stare 03-01-17, 17:33   #18
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

lubię placki że większość mobów jest wrażliwa na mrok, są poprostu neutralne i na poprzedniej edycji wydawało się że wchodzi w nie bóg wie ile. teraz ilość respów się wyrównała jak zmniejszono tabelki.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 03-01-17 o 21:30 Powód: Ogarnijcie się z przekleństwami.
Noratl jest nieaktywny  
Stare 03-01-17, 20:39   #19
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

lubię placki chcecie bic wiecej mobow to bierzecie elementaliste.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 03-01-17 o 21:30 Powód: Ogarnijcie się z przekleństwami.
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 05-01-17, 07:54   #20
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Imo przed chwila testowalem wrle ze @zlym 95 mag (ja) i 81(on) i stwierdzam jedno bez 1500hp tam nie wracam nie dosc ze bije jak kupa on ~300-400 ja ~400-600 (ja 133mlv rybki +pot on 90 bez niczego na sumach) to mam tyle hp ze bez beama mnie wrl prawie zabija i nie gadajcie ze mag ma obszarowy dmg bo najlepszy obszarowy dmg ma ryc mag zeby wykorzystac swoje obszary chyba musi miec 200lvl zeby nie pasc na combo od 2 mobow

Wbijasz 50mlvli i 40lvli zeby dostac 140 obrazen do pocisku gra tu sie konczy po 200-250 tak naprawde a dopiero na tym lvl mag cos znaczy w dmg chociaz i tak bedzie padac od zwiadkow na follow kpiro reload

Zwiadowca sie musi przemeczyc do jastrzebia a potem do kruka mag sie musi przemeczyc do 150lvl zeby miec cos hp a potem do 200 zeby miec dmg ja odpadam nie chce sie irytowac i siedziec 2 miesiace na expie zeby walic tyle co paladyn w pvp gdzie ja robie 300k/h a palek 500k/h testowanie balansu kiedy ma sie max mlv i max lvl zwykle sie tak konczy

Magiem nie zalozysz t ringa bo bedziesz stal bez utamki magiem nie poexpisz na kazdym spocie zwiadem tak no i nie ma takiego spota gdzie expisz magiem ale zwiad mialby wiekszy profit i k/h

Aha no i zly uzywajac swoj obszarowy dmg robi przez 15min runy zeby poexpic godzine z 250k/h na bonusie ryzykujac dedem 2x bardziej niz zwiad i 3x bardziej niz ryc polecam ten styl grania ;)
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin