Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-04-15, 16:40   #41
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

To mi też
Potwór "wpierdolił 2k15"
Gratki!
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-15, 02:11   #42
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

nieznam się na grafice, jednak mam nadzieję, że odpowiesz mi na jedno, banalne pytanie, które samo w sobie może wydawać się śmieszne osobie o tak rozwiniętych umiejętnościach jak Twoje.

Czy Twoje grafiki (z naciskiem na tego wielkiego pajęczaka) składają się z takich samych (wielkościowo) pixeli? Niby pixel to pixel i powinien być taki sam, lecz czy potwory w altaronie składają się z tych samych, wielkościowo, kwadracików co Twoje 'giganty'? Po prostu dziwi mnie dokładność grafiki, cieniowanie zwala z nóg.

Dobra, pierw zadałem pytanie, potem spróbowałem odszukać odpowiedź sam (poprzez otworzenie w paint). Czapki z głów.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 15-04-15 o 02:16
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-15, 02:53   #43
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post

Dobra, pierw zadałem pytanie, potem spróbowałem odszukać odpowiedź sam (poprzez otworzenie w paint). Czapki z głów.
To jest właśnie pixel art. Kiedyś sam się w to bawiłem, potem jakoś przestałem zniechęcony przez ludzi. To raczej była zła decyzja :P
Aceb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-15, 05:54   #44
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
nieznam się na grafice, jednak mam nadzieję, że odpowiesz mi na jedno, banalne pytanie, które samo w sobie może wydawać się śmieszne osobie o tak rozwiniętych umiejętnościach jak Twoje.

Czy Twoje grafiki (z naciskiem na tego wielkiego pajęczaka) składają się z takich samych (wielkościowo) pixeli? Niby pixel to pixel i powinien być taki sam, lecz czy potwory w altaronie składają się z tych samych, wielkościowo, kwadracików co Twoje 'giganty'? Po prostu dziwi mnie dokładność grafiki, cieniowanie zwala z nóg.

Dobra, pierw zadałem pytanie, potem spróbowałem odszukać odpowiedź sam (poprzez otworzenie w paint). Czapki z głów.
Hmm... tak, o ile dobrze rozumiem pytanie. Pixeli nie można podzielić i trzeba po prostu jak najlepiej wykorzystać tą małą przestrzeń :D
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-15, 15:17   #45
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
nieznam się na grafice, jednak mam nadzieję, że odpowiesz mi na jedno, banalne pytanie, które samo w sobie może wydawać się śmieszne osobie o tak rozwiniętych umiejętnościach jak Twoje.

Czy Twoje grafiki (z naciskiem na tego wielkiego pajęczaka) składają się z takich samych (wielkościowo) pixeli? Niby pixel to pixel i powinien być taki sam, lecz czy potwory w altaronie składają się z tych samych, wielkościowo, kwadracików co Twoje 'giganty'? Po prostu dziwi mnie dokładność grafiki, cieniowanie zwala z nóg.

Dobra, pierw zadałem pytanie, potem spróbowałem odszukać odpowiedź sam (poprzez otworzenie w paint). Czapki z głów.
Jako ciekawostkę warto dodać, że maksymalny rozmiar obrazka w tibii to 32x32. Dla przykładu, aby dodać tibijskiego giant spidera wraz z ruchem do gry potrzeba wklejenia około 60 takich kratek do plików. W tym przypadku myślę, że ilość kratek to kilkaset. Giant spider to 64x64 a to? Z PizdyliardxPizdyliard
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-15, 15:36   #46
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Jako ciekawostkę warto dodać, że maksymalny rozmiar obrazka w tibii to 32x32. Dla przykładu, aby dodać tibijskiego giant spidera wraz z ruchem do gry potrzeba wklejenia około 60 takich kratek do plików. W tym przypadku myślę, że ilość kratek to kilkaset. Giant spider to 64x64 a to? Z PizdyliardxPizdyliard
O ile dobrze pamiętam, to ok. 1500.
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-15, 21:36   #47
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Dość dawno wykonany czar, ale na razie nie mogę pokazywać grafik, które tworzę (są to głównie przedmioty):

Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-15, 21:59   #48
Morvid123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 36
Domyślnie

World of Warcraft w 2D :D
Morvid123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-15, 22:09   #49
Futurysta
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Gdańsk
Postów: 11
Domyślnie

Piękne! :)
Futurysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-04-15, 08:43   #50
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shikate Zobacz post
Dość dawno wykonany czar, ale na razie nie mogę pokazywać grafik, które tworzę (są to głównie przedmioty):

czapki z głów!

prośba o priv co to za gierka będzie, oby morgiana tam zabrakło.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin